Jak na věc


krádež ve svobodných heřmanicích

Poklad v odpadkovém koši, na smetí ležely korunovační klenoty

    Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.
    Zpráva o krádeži švédských korunovačních klenotů obletěla loni svět. Pachatelé z místa činu prchli na motorovém člunu. Na místě činu zůstala krev pachatele, ten čelí soudu. V úterý ale jednání přerušila šokující zpráva. Klenoty byly nalezeny na velmi neočekávaném místě, ležely totiž v koši.
    Zatím neznámí pachatelé v ranních hodinách vykradli zlatnictví v lázeňské části Karlových Varů. Ukrást měli šperky za několik milionů korun. Po zlodějích teď pátrá policie.
    Pražští policisté v úterý zasahovali na benzínce na dálnici D1, kde řádili srbští fanoušci vracející se domů ze zápasu. Nejmladšímu z nich bylo podle policie teprve 16 let.
    Na svou snahu pomoci jiné ženě doplatila šestasedmdesátiletá seniorka na Čelákovicku. O pomoc ji požádala 22. ledna před polednem jiná žena, která byla zřejmě těhotná, nebo se za těhotnou vydávala. Prosila, aby ji seniorka odvezla na nedaleké místo. Sama tam prý nebyla schopná dojít.


Zloděje dopadli hned po krádeži. Prozradil ho neobvyklý rys!

    Policisté pátrají po útočníkovi, který v Ostravě přepadává starší ženy a v jednom případě se mu podařilo ukrást kabelku. Za to mu hrozí až 10leté vězení.
    Neobvyklou krádež ze známé Treťjakovy galerie vyšetřuje ruská policie. Záběry z bezpečnostních kamer ukázaly, že muž se nejprve po galerii procházel a následně obraz jen tak před zraky návštěvníků sundal ze zdi a odešel s olejomalbou Ai-Petri.Crimea od předního ruského malíře Archipa Ivanoviče Kuindžiho v ruce.
    Zaměstnanec čínské banky přišel na způsob, jak vybrat z bankomatu peníze, aniž by mu ubyly z účtu. Přišel si tak v přepočtu na 23,5 milionu korun. Banka proti němu ani nevznesla obvinění, i přesto si odpyká přes 10 let ve vězení.
    Loupež obrovských rozměrů řeší zlínská policie. Prozatím neznámý zloděj vnikl za bílého dne do rodinného domu, vypáčil zabezpečený trezor a ukradl dva miliony korun v hotovosti!


Úřednice na magistrátu vybírala poplatky, část končila v její kapse

    Velmi neobvyklý případ rozsáhlých krádeží objevila vnitřní kontrola na jihlavském magistrátu. Na svědomí ho má podle mluvčí města jedna z úřednic, která si část vybraných peněz od obyvatel města nechávala pro sebe. Celkem si tak měla přijít na stovky tisíc korun. Ukradené peníze sice už vrátila, ale z práce stejně dostala vyhazov.
    Na svou neobvyklou vizáž doplatil zloděj na Českolipsku. Měl totiž velké, odstávající a tedy nepřehlédnutelné uši. A právě díky nim byl dopaden. Právě uši jsou podle kriminalistů druhým nejčastějším usvědčujícím znakem hned po otiscích prstů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00