Jak na věc


kovové tanky model

Kovová židle ISO WOOD kostra chrom

    Nemůžete si vybrat ty správné kovové židle do konferenčních sálů, jednacích místností, čekáren nabo fast food restaurace? Nemáte jasno v provedení kovové židle? Zkuste použít našich předchystaných filtrů na začátku přehledu modelů. Jednoduchou selekcí se vám se budou zobrazovat požadované předchystané varianty.
    Většina našich židlí má tu vlastnost, že je můžete stohovat. Najdou proto uplatnění třeba jako jevištní židle, židle do konferenčních nebo přednáškových sálů. Některé modely můžeme na přání opatřit čalouněným sedákem nebo opěrkou.
    Většina těchto kovových židlí jsou nečalouněné. Proto je můžete bez problémů používat jako bistro židle, židle pro fast food nebo do závodní kantýny. Ideláně můžete naše kovové židle doplnit o kovové stoly na jedné centrální noze. V takovémto případě doporučujeme navštívit naši kategorii bistro stoly a stolky nebo si takovýto stůl sestavit sami.
    Ideální židle pro použití v jídelnách, bistrech, nebo v restauracích typu fast food, jsou právě kovové židle. Vynikají vysokou pevností a jednoduchou údržbou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00