Jak na věc


koupím knihu lečebny kód

Výup Koupím – Šlechticé pečetítko

    Styria, Puch, Adler, Stadion, Mercedes, Avion, Arga, Eska, NSU, Steyr Waffenrad, Zbrojovka, Omega, Triumph, Wanderer i jiné staré pánské předválečné kolo.  Koupím také tandem kolo (dvojkolo). Možno i staré závodní zahraniční kolo - závodničku. Ne favoritku. Zájem mám pouze o velmi stará kola cca do roku 1950 v co nejvíc kompletním stavu (není podmínkou). Koncovky řídítek pokud možno ze dřeva, případně z plastu. Koupím i stará motokola. I poškozené, nekompletní.
    Koupím staré hasičské helmy a jiné hasičské vybavení:Koupím staré hasičské helmy, přilby. Zájem mám především o velitelské helmy celokovové, nerezové, např. s kombinací mosazu. Koupím i kovové s kombinací kůže aj. Kupuji i proudnice, pouze však hezky zdobené (klasické jednoduché, tenké, hladké proudnice již nekupuji).
    Koupím staré zbraně do r. v. 1890:Koupím od Vás starou, pro Vás nevyužitou pušku do roku výroby 1890 např. z dědictví, nález z půdy aj.Zájem mám o staré vojenské či lovecké pušky, muškety, brokovnice, muškety, revolvery, colty a cokoliv spojeno se starými zbraněmi.I zalité nebo s provrtanou hlavní - znehodnocené. Steyer, Mauser aj.Koupím i četnickou brigadýrku z první republiky.Nabídněte různé pistole, pušky, bodáky, dýky.
    Koupím helmy a jiné věci z 2. světové války:Koupím věci po německé armádě z 2. svět. války:helmy, oděvy, bodáky, dýky, nože, medaile, odznaky, zbraně a jiné věci.Již nekupuji: známky, kanystry, mince, maskySlouží pouze ke sběratelským účelům!


KOUPÍM ODVĚTVOVAČ APOS - KOUPÍM ODVĚTVOVAČ APOS, NA STAVU NEZÁLEŽÍ, PŘIJEDU IHNED, PLATÍM HOTOVĚ - agroBAZAR / LESNÍ TECHNIKA / ostatní

    Koupím staré pánské hodinky značky Prim z dob ČSSR:např. po dědovi, po manželovi, z dědictví aj. Pouze: Vojenské, pohraničářské, letecké, potápěčské, typ Sport, Diplomat, Orlik, Spartak, typ tzv. "Televize", s věnováním i bez. I nefunkční, poškrábané, bez řemínku. Za nové nepoužité třeba i s originální krabičkou Vám připlatím. Nabídněte. Nekupuji "obyčejné" Primky a nekupuji dámské hodinky. Dále mám zájem o staré švýcarské hodinky zn. Longines, Omega, P. Philipe, Breitling, kapesní i náramkové, i vojenské modely. Hodinky můžou být i poškozené, nejdoucí.
    Koupím staré gramofony s troubou a telefonní ústředny:Koupím staré gramofony s troubou a staré telefonní ústředny či jiné zajímavé nejlépe předválečné elektro zařízení.I nefunkční, nekompletní, aj.
    Výkup Koupím – Policení odznaky   ODZNAKY POLICEJNÍ – kriminálky. Koupím odznak První republika Kriminální služba Zaplatím ty nejvyšší ceny, dohoda jistá. Běžná cena 5000,-Kč, dám i za poškozené NĚKOLIKANÁSOBEK.
    Koupím staré kotoučové magnetofony, tzv. "magiče":Zájem mám především o zahraniční značky (v té době 70.-80. léta). Například: Tesla CM160, Tesla Start, Tesla B730, Tesla MGT 10, Tesla MGK 10, Teac X-1000, Teac A-6300, Sony TC-377, Sony TC 510-2, Philips N4420, Technics RS-1506, Revox B77, Revox B215, Grundig TK1, Maestro 304, Akai X-360, Akai GX-77, Akai GX 620, Akai GX-625, Akai GX 646 aj. typy těchto značek. Cena se opět odvíjí od typu a stavu zachovalosti.


Výkup stříbra koupím Ag střibro poptávka slitky zlomky

    Koupím stará předválečná rádia Philips, Telefunken aj.:Zájem mám především o rádia Philips, např. typ 2511A Vítěz, 820A, 830A, 834A, 964 AS - tzv. motýlek aj. Telefunken 250, 270, 300, Rádia Erres, Mikrofona, Ideal, Empo. Dřevěné i bakelitové, typ "kaplička". Rádia můžou být i nekompletní, poškozená, nefunkční. Koupím i staré volně stojící reproduktory, např. Philips 2019 aj. Rádia Tesla nekupuji kromě typů Tesla Doris (pouze typ s hodinami), kabelková Tesla 2800 a Tesla Minor - tyto Tesly možno nehrající, ale vzhledově jen velice zachovalé.
    Pískací kočičku, lva nebo pejska (případně i jiné zvířátko).Trup uprostřed je harmonikového (varhánkovitého) tvaru a při stlačení píská. Hračku koupím i pokud již nepíská.Nabízím 500 Kč za kus.Platí celá ČR. Dopravu hradím.
    Koupím staré bankovky viz. foto. Možno i jiné prvorepublikové. Koupím i celou sbírku bankovek z pozůstalosti atp.Také koupím 50 Kč nebo 100 Kč bankovku z r. 1993 s počátečním sériovým písmenem "Z" za 1 000 Kč. Koupím i více kusů, pokud pracujete v obchodě, bance nebo přicházíte do styku s větším množstvím bankovek (padesátikoruny, stokoruny). Podmínka je písmeno "Z" před sériovým číslem (na zadní straně).
    Koupím vozíky k motocyklům Jawa: Zadní vozík PAV 40 nebo PAV 41, vozík zn. Motex, boční vozík - tzv. sajdku, Sidecar Velorex nebo jiný starý typ i v horším stavu nebo jen díly (např. sedačku, lišty, blatník, kontstrukci).Dále koupím budku - kabinu z ČZ 505 rikša.Koupím i starou trojkolku Velorex - znáte z filmu "Vrchní, prchni", nebo jen díly na Velorexa.


Výkup Koupím Řád Štefánikův Sokola i poškozený

    Koupím staré komiksy "Čtyřlístky". Čísla 1-150. Za čísla 1-20 připlatím. Zájem mám především o prvních nečíslovaných 12 dílů (z toho prvních 6  bylo většího papírového formátu). Cena dle čísla, stavu, zachovalosti. Koupím i celou Vaši sbírku z dětství.
    "Jen počkej zajíci" (kde vlk chytá vajíčka) nebo hru "Veselý kuchař" či "Tajemství oceánu - Chobotnice" aj. z dob ČSSR z Vašeho dětství nebo po Vašich dětech.I nefunkční, dvojdílní hry, bez krytu baterie atp.
    Jawa ČZ 125, 150, 175, 250, 350, 500 OHC, 550 pařez, 555, Stadion S11, S22, S23, Jawetta Sport. Skutr ČZ 501, ČZ 502, ČZ 505, rikša. Kývačky, panelky, sportky, typ automatic, pařezy, kozí dechy, péráky, veškeré ČSR motocykly do r. v. cca 1985. Díly, vraky i starých předválečných nebo těsně poválečných zahraničních motocyklů BMW, Indian aj. Možno i bez dokladu, nekompletní, nefunkční, zrezlé aj. Pouze velice zachovalé a kompletní koupím také: Jawa 20, 21, 23 Mustang, Babetta 207 první typ, 210.


Výkup zlata – Koupím zlomkové zlato Poškozené zlaté vyznamenání Zlaté hodinky Výkup zlaté mince

    Křeslo (viz. foto) koupím i s poškozeným potahem. I v páru (2-3 ks). Dřevěné části-opěradla se táhnou až dolů.Možno po Vašich rodičích, od babičky, tetičky atp.Pokud takové máte nevyužité (překáží Vám např. ve starém domě, na půdě, z dědictví), tak nabídněte. Přijedu. Zájem mám i o jiná stará zajímavá prvorepubliková, předválečná i poválečná křesla (např. v kombinaci s chromem - chromové trubky).Koupím také staré gauče s chromovanou konstrukcí, zachovalé.
    Koupím staré plechové a smaltované reklamní cedule:Koupím staré předválečné nebo poválečné plechové, smaltované reklamní cedule na služby nebo výrobky: např. káva, prací prášek, zubní pasta, uzeniny, motorky, automobily, cigarety, motorové oleje, potraviny, alkohol, pivo, pivovar aj. Zájem mám hlavně o cedule s pivní tématikou - s motivem piva nebo pivovaru. Cedule mohou být i porezlé, pokrčené, poškrábané atp. Dále koupím staré plechovky od motorového oleje zn. Shell, Caroil, Mobiloil.
    Koupím veteránské moto doplňky, VB helmu:Koupím moto veteránské kalhoty, rajtky, koženou bundu, kožené vysoké boty, kuklu. Vše okolo roku 1940-1960 po Vašem dědovi, otci, strýci. Zájem mám o policejní veteránské kožené kombinézy (bunda, rajtky). Koupím i jednotlivě. Koupím i policejní VB helmu z dob ČSSR (bílá s červenýn pruhem a znakem vepředu) nebo modernější typ policejní helmy - tzv. Belina z 90. let.


Výkup Koupím – Staré odznaky REVIZOR Kontrolor nejlépe ČSR MHD i jiné

    Koupím staré autoveterány Škoda, Tatra a jiné:Koupím tato stará auta: Škoda Felicie z 60. let - i vrak bez dokladu, Tatra 603 a jiný starší model Tatry, Škoda Spartak, Octavia, Škoda 110 R Coupé - tzv. erko, Škoda 1000 MB, Škoda Rapid nebo Škoda Garde, VW T1 nebo T2. Dále koupím pouze dobře zachovalé vozy Škoda 100, 110ls, 105, 120 a také výjimečně zachovalý zahraniční vůz Renault 25, Ford Escort, Ford Sierra, Fiat Mirafiori, Renault 5, Renault Fuego, Renault 21, Mercedes, Peugeot aj.
    Koupím stará autorádia, autoznaky, výrobní štítky, technické návody, příručky:Koupím předválečná nebo těsně poválečná autorádia Philips, Tesla Orlík, Blaupunkt Praha (do Tatra 603). Staré přední i zadní autoznaky z vozů Tatra, Praga, Aero, Škoda, i různé nápisy, lišty. Staré plechové, smaltované výrobní štítky z vozů Praga, Aero, DKW, Wikov, Bugatti, Tatra, Škoda, Mercedes, Jawa, BMW aj. do r. výroby 1955. Návody, technické příručky, seznamy náhradních dílů na auto moto veterány. I dobové prospekty, různé nákresy, knihy, fotografie - vše s tematikou nejlépe předválečných vozů.
    Koupím vyznamenání Řád Sokola Štefánikův, i poškozený   Koupím varianty Řádu Sokola, Štefánika, které nemám Koupím v cenách i 10ooo,- Kč – běžná cena 7.000,-Kč Vykoupím i poškozený řád, běžná cena je od 3.000,-Kč   Velice rád bych byl za původní krabičku, či dekret, nebo fotografie legionáře s řádem. Koupím i jiné věci týkající se


Výkup Koupím – Policení odznaky

    Koupím starou televizi Tesla Akvarel:Koupím starou televizi Tesla 4202A Akvarel z roku 1956 v jakémkoliv stavu nebo televizi s rádiem Tesla 4001A, Tesla 4002A, Tesla 4102u Manes - tyto však jen velmi zachovalé.
    Koupím náhradní díly na tyto vozy:Škoda 100, 105, 110, 110 R (erko), 120, Škoda Rapid, Škoda 1000 MB (embéčko), Škoda Octavia, Felicie, Spartak, Tudor - pouze nepoužité díly na tyto vozy!Na vozy Tatra, Praga, Aero (jakékoliv typy těchto vozů) kupuji jakékoliv použité i nepoužité díly, i drobné (např. páčky, kontrolky, znaky aj.) Nabídněte jakýkoliv starý auto-veterán-díl, který jste např. nalezli v garáži po předcích nebo na půdě a nevíte co to je. Např. motor, karburátor, tachometr, volant, světlo, klakson, cívku, různé přístroje - budíky, plechové díly, znaky aj.
    Koupím staré auto moto díly značky Bosch, Scintila, Amal, Jaeger, Solex aj.Koupím staré auto moto díly značek: Bosch, Scintilla, Amal, Jaeger, Solex, Zenith. Zájem mám o cívky, klaksony, relé, kontrolky, klíčky, motorky, světla - osvětlení, blinkry, zapalování, rozdělovač, spínací skříňky, pojistkové skříňky, ukazatele směru, autohodiny, tachometry a jiné díly.Koupím i drobnosti od těchto značek.


Výkup Foto či dokumenty vyznamenání Pro knihu

    Výkup stříbra 12 – 18,-Kč/g Platba v hotovosti Orientační ceny výkupu Stříbro Ag 0,150 až 0,500   Technické pajky atd ………………… Stříbro Ag 0,999 – 17,-Kč    Zlatnický materiál Stříbro Ag 0,9999 – 18,-Kč  Cihličky bankovní   Výkup stříbra cena pro platbu v hotovosti. Akceptujeme punc, ryzost stříbra. Ceny jsou orientační, při větším množství lze dohodnout i
    Koupím stará šlapací autíčka:Koupím stará šlapací autíčka např. Moskvič(dovážený do ČR v 70. - 80. letech ze SSSR)a jiná stará plechová nebo dřevěná šlapací autíčka,i různé předválečné Bugattky aj.
    V současné době připravuji publikaci a méně známích faleristických sběratelských kouscích. Pokud by jste měli jakoukoli zajímavost ve své sbírce, nebo chtěli by jste přispět svoji informací i ostatním, dejte vědět. Předem děkuji za jakékoli informace.
    Výkup zlata. Výkup zlomkového zlata. Cena cca 500 – 1000,-Kč / g Koupím zlomkové zlato. Koupím poškozené zlaté vyznamenání, odznak ze zlata, zlaté hodinky. Výkup zlaté mince. Koupím zlaté mince, medaile české i cizí. Více zde: http://www.ZLATNICTVI.net/?vykup-zlata,55
    Pokud nebydlíte v okolí mohu váš předmět(i vetší velikosti nebo větší váhy)koupit prostřednictvím zaslání Českou poštou. Pokud jste ochotni předmět zaslat. Poštovné, balné hradím


Přehled všech inzerátů inzerenta:

    Např. Eta, Rigoletto, Forbes, Mars, Sava, Alfa, Havlík, Bajazzo, Forsastra, Matador. Jsou v dřevěné skříňce, vepředu je sklo. Bývaly na poutích, v hospodách, motorestech ale například i v ZOO atp. Koupím i poškozené, nefunkční či nekompletní. Zájem mám i o starý automat "Jednoruký bandita". Do sbírky koupím i staré automaty na čokoládu, bonbony či konzervy, dřevěnou skříňku Elektrický siloměr "Ursus" a podobné staré zajímavé hrací, výherní a prodejní automaty.
    Koupím šlechticé pečetítko. Šlechtická pečetítka nejlépe renesanční a gotická. Výkup šlechtických a heraldických pozůstalostí. Koupím za nejvyšš sběratelské ceny.     OLDS.cz Koupím Výkup Šlechtické pečtítko pčetítka Slechticke pecete pecetidla pecetitka Heraldicka heraldicke otisky
    Tatra 77, 87, 603, 613, 600-tatraplán nebo nákladní 148, 813. Modely jsou na plexi nebo dřevěném stojánku či bez stojánku. Vyráběly se (odlévaly) v Tatra Kopřivnice jako upomínkové, darovací a propagační předměty. Velmi dobře Vám zaplatím za cca 50cm velký original model vozu Tatra Tatraplán, Tatra 603 nebo Tatra 87 - odlitek o váze cca 10-15 kg dle druhu slitiny. Kupuji originální lakované i nelakované modely.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00