Jak na věc


kotvící trn

ACO EkoBord kotvící plastový trn

    Kotevní patka s přivařenou spodní deskou a s navařeným U profilem různých rozměrů, galvanicky zinkována. Tato patka se umisťuje na již hotovou základovou desku a je tak nutné mít všechny body na kotevním stanovišti ve stejné výšce.
    Kotevní prvek pro upevnění libovolné dřevěné konstrukce k podloží. Díky prolisu není kotvený dřevěný prvek v přímém kontaktu s podložím, což pozitivně ovlivňuje životnost dřeva, resp. povrchové úpravy. Galvanicky zinkováno.
    Jedinečnou výhodou tohoto typu pantu je možnost regulace odsazení křídla brány pomocí stranového klíče. Pomocí této regulace docílíte souběžnosti křídel. Určeno pro branky, brány a vrata.
     Muší křídlo tvar Kapka, XS výška 160cm, jednostranný tisk – SET bez . Bodák- trn do země Bodák- trn do země slouží pro stavbu sloupků- oplocení. Bodce do země pro stojanová svítidla – Esvit. Je dobré si do místa pro vrut napřed zatlouct kus výztuže, jestli tam nejsou kameny. OK, jen je namlatit do zeme.
    Statické a dynamické vyvažování Vyvažovací stroj CEMBOstatní konvenční stroje Soustruh SU63/3500 s digitálním odměřovánímFréza univerzální s digitálním odměřováním Další stroje


Výrobní rozměrové a váhové možnosti

    Kotevní sloupová patka U-profil široká, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotvení různých dřevostaveb, patka se osazuje při provádění betonáže kotevního stanoviště/základu. Může být použita ke kotvení prvků pergol, altánů, venkovních dřevěnných podest apod.
     Jsou jimi zemní vruty, které jednoduše zavrtáme do země. Před zatloukáním vložíme do patky vždy plastový trn , aby se. Patku, která musí vyčnívat dostatečně vysoko nad zemí , můžeme poté . Například zatloukací trny jsou super do normální zeminy, ale do štěrkovitého povrchu nebo do kamenitého písku se už tolik nehodí. Zemní vruty si hravě poradí s .
     Příslušenství, Trn pro montáž do země. Dnes se na uchycení používají kovové pozinkované trny , které se zatloukají do země. DENATUR 170MM Trn do země , těleso nerezová ocel, povrch nerez, rozměry h= 170mm. Kořen jest tlustá hlíza, z níž odewšad do země wniká wlášení černé co brko . Trn vůbec nezpomalil, pouze natáhl dolů pravou přední nohu, která byla silná a. T-profilem, součástí je přivařený roxorový trn , galvanicky zinkována.
     Druhá varianta je zabetonovat do země tzv. Zatloukací pozinkovaný trn do travnatého terénu. Vhodný pro kotvení jednodušších dřevěných prvků, které jsou stabilnější.


Statické a dynamické vyvážení na stroji CEMB

    Kotevní sloupová patka U-profil úzká, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotvení různých dřevostaveb, patka se osazuje při provádění betonáže kotevního stanoviště/základu. Může být použita ke kotvení prvků pergol, altánů, venkovních dřevěnných podest apod.
    Kotvící hrot s galvanicky zinkovaného plechu slouží k uchycení konce trámu a zaražení do země bez potřeby betonování základů. Díky matici v trnu lze kombinovat s různými kombinacemi profilu U.
    Obrábíme především výrobky deskového typu a svařence, kde splňujeme vysoké požadavky na přesnost frézovaných ploch, vysoké nároky na množství a přesnost obrábění otvorů, závitů, drážek, a podobně.
    - CNC mimoosové vrtání a frézování ( S80i – hnané nástroje) - statické a dynamické vyvažování hřídelí s přesností 2g - svařování a navařování - repase hřídelí a válců
     Doporučujeme trn používat, zamezí se tím možnému pohybu např. Tyto dráty se po zatlučení znaku vodícím trnem do země vyrazí kotvícím trnem . Pro ukotvení zahradní pergoly do země se využívají dva způsoby. Další variantou jsou neméně levné zatloukací trny.
    Vyrábíme technické válce pro různé průmyslové odvětví, v široké škále provedení, materiálů, povrchů, nároků na prostředí, rychlosti otáčení, statického a dynamického vyvážení.


Statické a dynamické vyvažování

    CNC soustruhy Hrotový soustruh MASTURN 70 /4500Hrotový soustruh MASTURN 70 /2000Hrotový soustruh SU 100 /6000Produkční soustruh S80i – poháněné nástrojeCNC fréza Tříosé portálové obráběcí centrum KMC – SDBroušení Bruska BUA63
    Je vhodná pro uchycení a výškovou regulaci dřevěných prvků k podloží. Setavená patka pilíře se skládá ze spodní patky pilíře, pravolevé matice a horní patky pilíře. Otáčením matice se patka buď zvyšuje nebo snižuje. Galvanicky zinkováno.
    Kotevní sloupová patka U s prolisem šroubovací, galvanicky zinkována. Umožňuje kotvit dřevěný hranol vertikálním i horizontálním směrem, a díky umístění prolisu na šroubovici je možné poté dorovnat mírné nerovnosti připraveného podloží.
    Pro naše zákazníky vyrábíme přípravky a zařízení, pro různá průmyslová odvětví. Naše firma nejen vyrábí kompletní celky dle výkresové dokumentace, ale i úzce spolupracuje s konstrukčním oddělením našich zákazníků při prvovýrobě a výrobě prototypů.
    V roce 2009 bylo zakoupeno nové tříosé portálové obráběcí centrum KMC – SD. Na základě této investici vykrýváme větší rozsah požadavků zákazníka a kompletnost jeho potřeb.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00