Jak na věc


kotvící trn

Statické a dynamické vyvažování

    Kotvící hrot s galvanicky zinkovaného plechu slouží k uchycení konce trámu a zaražení do země bez potřeby betonování základů. Díky matici v trnu lze kombinovat s různými kombinacemi profilu U.-široký s prolisem-úzký
    Kotevní sloupová patka U s prolisem, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotveni různých dřevostaveb při provádění betonáže kotevního stanoviště/základu. Díky prolisu je ve spodní části trámu minimální kontakt s patkou. Prolis zabraňuje hnilobě spodní plochy dřevěného materiálu, a tím se prodlužuje jeho životnost. Trámy je možné do patek ukotvit jak vertikálním, tak i horizontálním směrem.
    Kotevní sloupová patka U-profil široká, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotvení různých dřevostaveb, patka se osazuje při provádění betonáže kotevního stanoviště/základu. Může být použita ke kotvení prvků pergol, altánů, venkovních dřevěnných podest apod.
    - CNC mimoosové vrtání a frézování ( S80i – hnané nástroje) - statické a dynamické vyvažování hřídelí s přesností 2g - svařování a navařování - repase hřídelí a válců


Výrobní rozměrové a váhové možnosti

    Kotevní patka s přivařenou spodní deskou a s nastavitelným U profilem různých rozměrů, galvanicky zinkována. Tato patka se umisťuje na již hotovou základovou desku a je tak nutné mít všechny body na kotevním stanovišti ve stejné výšce.
    Kotvící hrot s galvanicky zinkovaného plechu slouží k uchycení konce trámu a zaražení do země bez potřeby betonování základů. Díky matici v trnu lze kombinovat s různými kombinacemi profilu U.
    Kotevní sloupová patka s nastavitelným U profilem, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotveni různých dřevostaveb při provádění betonáže kotevního stanoviště/základu.
     Kotevní hroty, zatloukací patky. Hroty pro kotvení pergoly bez betonáže, pro zatlučení do země. Kotvící patky mají různé rozměry objímky, pro hranol, kulatinu. Doba, kdy se dřevěné sloupky betonovaly přímo do země , již dávno minula. Hraniční trn ROXOR 30cm.
    Vyrábíme technické válce pro různé průmyslové odvětví, v široké škále provedení, materiálů, povrchů, nároků na prostředí, rychlosti otáčení, statického a dynamického vyvážení.


Statické a dynamické vyvážení na stroji CEMB

     Jsou jimi zemní vruty, které jednoduše zavrtáme do země. Před zatloukáním vložíme do patky vždy plastový trn , aby se. Patku, která musí vyčnívat dostatečně vysoko nad zemí , můžeme poté . Například zatloukací trny jsou super do normální zeminy, ale do štěrkovitého povrchu nebo do kamenitého písku se už tolik nehodí. Zemní vruty si hravě poradí s .
    Kotevní prvek pro upevnění libovolné dřevěné konstrukce k podloží. Díky prolisu není kotvený dřevěný prvek v přímém kontaktu s podložím, což pozitivně ovlivňuje životnost dřeva, resp. povrchové úpravy. Galvanicky zinkováno.
    V roce 2009 bylo zakoupeno nové tříosé portálové obráběcí centrum KMC – SD. Na základě této investici vykrýváme větší rozsah požadavků zákazníka a kompletnost jeho potřeb.
    Kotevní sloupová patka U-profil úzká, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotvení různých dřevostaveb, patka se osazuje při provádění betonáže kotevního stanoviště/základu. Může být použita ke kotvení prvků pergol, altánů, venkovních dřevěnných podest apod.
    Obrábíme především výrobky deskového typu a svařence, kde splňujeme vysoké požadavky na přesnost frézovaných ploch, vysoké nároky na množství a přesnost obrábění otvorů, závitů, drážek, a podobně.


ACO EkoBord kotvící plastový trn

    Kotevní patka s T-profilem, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Instalace kotevní patky se provádí při betonáži kotevního stanoviště. Díky T-profilu je patka skryta uvnitř dřevěného hranolu.
    CNC soustruhy Hrotový soustruh MASTURN 70 /4500Hrotový soustruh MASTURN 70 /2000Hrotový soustruh SU 100 /6000Produkční soustruh S80i – poháněné nástrojeCNC fréza Tříosé portálové obráběcí centrum KMC – SDBroušení Bruska BUA63
    Profil TT vyrobený z plechu o síle 4mm, galvanicky zinkovaný. Je vhodný k jednoduchému ukotvení dřevěných konstrukci (sloupů, trámů) k pevnému stanovišti/základu.
    Pro naše zákazníky vyrábíme přípravky a zařízení, pro různá průmyslová odvětví. Naše firma nejen vyrábí kompletní celky dle výkresové dokumentace, ale i úzce spolupracuje s konstrukčním oddělením našich zákazníků při prvovýrobě a výrobě prototypů.
     Druhá varianta je zabetonovat do země tzv. Zatloukací pozinkovaný trn do travnatého terénu. Vhodný pro kotvení jednodušších dřevěných prvků, které jsou stabilnější.
    Jedinečnou výhodou tohoto typu pantu je možnost regulace odsazení křídla brány pomocí stranového klíče. Pomocí této regulace docílíte souběžnosti křídel. Určeno pro branky, brány a vrata.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00