Jak na věc


kotel teplovodní na dřevo lignator

Zplynovací kotel na dřevo UNICAL PIREN 25 s výkonem...

    Výhodou kotle VIT je jejich nízké vypouštění množství emisí škodlivých látek do ovzduší. Kotle tohoto typu jsou uživatelsky přívětivé. Mají čistící otvor z přední strany, zásobník násypky je nízko položen,řídící jednotka má intuitivní ovládání. POZOR! Série kotlů VIT má keramickou vložku, která vytváří ještě lepší podmínky ke spalování.
    Ekologické kotle - Nejnovější trendy v oblasti ekologické politiky Vám umožní ušetřit náklady v kombinaci s dosažením maximálního výkonu. Jako palivo kotlů se nejčastěji používají dřevní pelety, které zaručují  vysoký výkon a příznivé emise při hoření.
    Podávací píst paliva je zesílen a je osazen vyměnitelnými nerezovými prvky (škrabka). Ovládací prvky, píst, ložiska, zlepšují plynulost práce, zvyšují životnost a zajištují nízkou hlučnost. Velmi pohodlné je čištění podavače v přední části kotle. Kotel EKW RAPS je ekologický k životnímu prostředí, což potvrzují i studie ICHPW v Zabrze.
    BIOVERT má nejlepší hořák na pelety na trhu - Kipi.Systém Kipi má plynulou regulaci výkonu kotle (ř.jednotka PLUM ), kruhovou rotující komoru hořáku, ventilátor a zapalovač. Rotující komora zajišťuje, že se hořák očistí i od paliva nižší kvality. Kruhová komora také splňuje lepší podmínky pro spalování, což se promítá v ekonomice celého procesu vytápění.


Zplynovací kotel na dřevo UNICAL PIREN 35  s výkonem...

    BIOVERT - řada kotlů spalující vysoce efektivní dřevěné pelety o průměru 6 nebo 8 mm. Jedná se o plně automatický kotel. Sám si zapaluje,vyhasíná a čistí se taky sám!
    Kotle TORET mají 5 emisní třídu a splňují Evropskou směrnici pro ekodesign 2020. Řídící jednotka umožňuje ovládání 4 čerpadel , směšovacího ventilu a má automatický algoritmus výběru parametrů spalování ( PID FUZZY LOGIC). Kotle mají 6 horizontálních konvenčních kanálů.
    OGNIWO, MODERATOR, ŽÁR, DH  AUTOMAT, EKOGRÉN, VOLLCANO, STALMARK, TERMO-TECH, PER-EKO, ATTACK, METAL-FACH, KLIMOSZ,PROSAT, ECOMAX,  KOTLE DOMÁCÍ VÝROBY, PŘESTAVBOVÉ SESTAVY DRAGON,PROSAT, TEKLA, HEIZTECHNIK, VIESSMANN  ...
    Kotle jsou v dnešní době nedílnou součástí našich domácností. Na našem trhu můžete zakoupit nepřeberné množstí kotlů. Kotle se rozdělují dle následujících parametrů.
    Plynové kotle - Plynové kotle představují moderní a velmi úsporné řešení vytápění Vašeho bytu. Podívejte se na jejich jedinečné vlastnosti a vyberte si z široké nabídky plynových kotlů od renomovaných výrobců.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00