Jak na věc


konvektomat rational náhradní díly

Proč jsou konvektomaty Retigo tou správnou volbou?

    Tato řada konvektomatů vychází z požadavku uspokojit i uživatele s nižšími nároky na množství funkcí, ovšem s důrazem na kvalitu a jednoduchost ovládání. Zásadním rozdílem je tedy střídmost. Přehledný led-diodový displej Vás postupně provede naprogamováním a nastavením stroje. Jsou zachovány základní funkce a lze si uložit pět libovolných předvoleb.Toto je stroj, za pomocí kterého můžete vařit, péci, smažit a grilovat veškeré druhy potravin při dodržení těch nejpřísnějších hygienických norem a předpokladu značných úspor elektrické energie,vody, času a nákladů spojených s nákupem zbytečných kuchyňských zařízení.
    Hledáte spolehlivého dodavatele konvektomatu či jiného velkokuchyňského zařízení? Nabízíme precizní přístup, kvalitní výrobky a zkušenosti. Dodáme Vám jak konvektomat, tak celou komerční kuchyni na klíč. Neváhejte se na nás obrátit.
    Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného konvektomatu pro Vaši kuchyni. Pokud jste se s konvektomatem ještě nesetkali, využijte možnosti prezentace konvektomatů, které pořádáme v Brně.
    Ke konvektomatům poskytujeme našim zákazníkům kompletní servis. Počínaje od poradenství s výběrem toho správného konvektomatu pro váš gastronomický provoz, přes dodávku a zapojení až po důkladné zaškolení vašich pracovníků a precizní záruční a pozáruční servis konvektomatů.Naše firma má s konvektomaty dlouholetou zkušenost a stovky spokojených a věrných zákazníků. Domluvte si s námi schůzku, předvedeme Vám referenční zakázky, ukážeme Vám ostrý provoz a přesvědčíme Vás o tom, proč je pro Vás výhodné spolupracovat právě s námi.


7 důvodů, proč si koupit konvektomat

    Konvektomat Retigo má další desítky výhod a chytrých funkcí, které Vás nadchnou - ať už jste kuchař, majitel podniku a nebo nadšenec, který si chce pořídit nejmenší konvektomat do domácnosti. Některé z těchto výhod prezentujeme na našich interaktivních prezentacích (aktuální termíny prezentací najdete zde).
    Konvektomaty Retigo dodáváme od roku 1998 a pro naše zákazníky zajišťujeme odborný záruční i pozáruční servis. Na konvektomaty Retigo poskytujeme záruku 24 měsíců.
    V roce 2014 vzniklo nové školicí středisko v naší zrekonstruované budově v Brně. Na interaktivních prezentacích kuchaři seznamují návštěvníky s trendy v gastronomii a novými postupy. Veškeré ukázky probíhají na praktických příkladech vaření v konvektomatu. Aktuální termíny prezentací zobrazíte zde.
    Konvektomat Retigo Vám dovezeme a zapojíme včetně potřebného příslušenství (změkčovač vody). Postaráme se o důkladné zaškolení personálu kuchyně tak, aby byl potenciál konvektomatu využit na 100 %. Školení obsluhy konvektomatu provádí odborný kuchař vždy na míru daného podniku. U naší firmy si pak můžete objednat pravidelná návazná školení obsluhy konvektomatu.


Technické parametry konvektomatu Retigo ORANGE VISION 611:

    Konvektomat Retigo v kuchyni nahradí celou řadu varného velkokuchyňského zařízení a ušetří velké množství peněz při úspoře vody, plynu, elektřiny, tuků a hmotnosti připravovaných surovin. Díky tomu má konvektomat velmi pozitivní vliv na ekonomiku podniku.
    Díky svému principu umožňují parní konvektomaty ušetřit podstatnou část vašich nákladů. Vaření v konvektomatu je rychlé a úsporné. Nenáročná příprava jídla v konvektomatu šetří až 60% energie a času.
    Nabízený model konvektomat má velmi jednoduchou obsluhu. Stačí nastavit teplotu a dobu úpravy pokrmu pomocí časovače (0 - 60 min). Optimální podmínky během celého průběhu vaření ohlídá už samotný konvektomat.
    Konvektomat je v současnosti centrum moderní kuchyně. Jedná se o chytrý multifunkční přístroj, který se hodí do každé kuchyně. Profesionálové jej hodnotí především pro výslednou kvalitu pokrmů a jeho výjimečné vlastnosti. Naše firma pro své zákazníky poskytuje poradenství při výběru konvektomatu, jeho dodávku, instalaci, zaškolení obsluhy a následný záruční i pozáruční servis.
    Spotřeba vody pro vyvinutí páry je cca 20 l za hodinu provozu. V porovnání s klasickým vařením v kotlích je tato spotřeba zanedbatelná.


Sdílejte tento produkt s ostatními

    Konvektomat je chytré a univerzální multifunkční zařízení pro přípravu jídel, který umožňuje připravit kompletní menu. Potraviny v něm lze tepelně zpracovávat vařením v páře, dušením, pečením, smažením či grilováním. Navíc je možno konvektomat použít i pro rychlé rozmrazování, regeneraci potravin, kynáru, zavařování, sušení ovoce či další technologické postupy. Všechny tyto režimy jsou programovatelné a proces probíhá nezávisle na obsluze.
    Pro lepší přípravu surovin můžete kromě páry využít i speciální programy pro nízkoteplotní pečení přes noc. Díky tomuto programu ušetří restaurace jednu pracovní sílu v kuchyni, o komfortu práce a využití přístroje na 100 % nemluvě.
    Spojení internetového obchodu s našími pobočkami v ČR je garantem jistoty dobrého a bezpečného nákupu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00