Jak na věc


konstrukce kočárků

Monolitické konstrukce - NESTSERVICE s.r.o.

     Naše společnost se rovněž věnuje návrhu, projektování a výrobě bednění pro atypické betonové konstrukce. Nabízíme 3D návrhy řešení bednění atypických tvarů vytvářené v programu SolidWorks s možností pevnostní analýzy pomocí SolidWorks Simulation.
    Naše společnost disponuje zkušeným týmem pracovníků pro realizaci monolitických konstrukcí. Nabízíme kompletní realizaci monolitických konstrukcí tj. montáž bednění, dodávku a montáž výztuže, dodávku a montáž těsnících systémů apod. a dodávku a uložení betonu.
    Naše společnost nabízí pronájem bednění pro všechny druhy monolitických konstrukcí. Nabízíme pronájem stěnového bednění, bednění sloupů, bednění stropních konstrukcí a bednění atypických tvarů. Naše společnost spolupracuje s předními dodavateli bednění, naše půjčovna disponuje bedněním výrobců DOKA, PERI, a MEVA.
    V současné době pracujeme na portálech dálničního tunelu Povážský Chlmec, který se nacházi severozápadně od centra Žiliny a bude součástí dálnice D3. Firma NESTSERVICE dodává jak systémové bednění, tak i atypické bednění římsy.


Basketbalová konstrukce otočná, interiér, vysazení do 2,5 m

    Spolu s bednícímy systémy pro všechny druhy monolitických konstrukcí nabízíme rovněž prodej potřebného spotřebního materiálu pro bednění a monolitické konstrukce ( dořezové překližky, foliované překližky, distanční prvky, těsnící systémy apod. )
    V současné době dodáváme bednění na tunelové portály Ovčiarsko. Nachází se na dálnici D1 v úseku Hričovské Podhradie - Lietavská Lúčka v okrese Žilina. Tunel dlouhý 2367 m. Tunel byl slavnostně proražen 29. dubna 2016 a v plném profilu má být předán do užívání počátkem roku 2018.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    V současné době dodáváme formu na betonování propojek železničního tunelu Ejpovice. Tunel Ejpovice je železniční tunel stavěný na trati 170 Praha–Plzeň mezi železniční stanicí Ejpovice a železniční zastávkou Plzeň - Doubravka. Stavba tunelu, započatá v roce 2013, je součástí modernizace západní části III. vnitrostátního tranzitního železničního koridoru.


Basketbalová konstrukce streetball-mobilní se závažím (ZN), sklopné vysazení 1,20 m, CERTIFIKÁT

    Pronájem bednění, návrh a výroba atypického bednění, prodej spotřebního materiálu pro monolitické konstrukce, ochrana volného okraje stropních konstrukcí, 3D návrhy bednění atypických tvarů, pevnostní analýza

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00