Jak na věc


komplexní potravina český výrobce

Jelínek rošt komplexní relaxační, manuální - 90 x 190 cm

    Podle určené diagnózy byste měli na léčebný lázeňský pobyt nastoupit do tří měsíců od vystavení návrhu. U pooperačních a poúrazových stavů je nástup na pobyt neprodleně nebo max. do 12 měsíců od úrazu či operace.
    Zdravotní pojišťovna Vám plně hradí léčbu, ubytování a stravování ve standardní úrovni. Ubytování Vám poskytujeme dle možností a kapacit jednotlivých lázeňských domů ve dvou kategoriích A a B. Zvolit si také můžete nadstandardní ubytování. Není však plně hrazeno pojišťovnou, část doplácíte podle aktuálního ceníku. Pojišťovna Vám nehradí ani povinný lázeňský poplatek 15 Kč/noc. Od poplatku jsou osvobozeny pouze osoby mladších 18 let, senioři nad 70 let a držitelé průkazu ZTP/P. Dále je dětem poskytována 1x za pobyt Solná jeskyně.
    Požadavky na rezervace v roce 2019 prosíme zaslat písemně formou formuláře a to nejdříve od 1. 10. 2018. Případné požadavky před tímto termínem nebudou akceptovány.
    Základní strava - servírovaná snídaně, oběd i večeře, výběr ze tří menuKomfortní strava - snídaně bufetovým způsobem, servírovaný oběd a večeře, výběr ze čtyř menu


Komplexní lázeňská péče

    Pravidla pobytu se řídí platným Lázeňským řádem a Všeobecnými smluvními podmínkami společnosti Lázně 1897 s.r.o.V ceně není zahrnut lázeňský poplatek 15Kč/os./noc.
    Podle určené diagnózy lázeňskou komplexní péči absolvujete v délce 21 nebo 28 dní. Po celou dobu léčby jste v pracovní neschopnosti. Po návrhu lázeňského lékaře a schválení revizního lékaře pojišťovny si pobyt můžete prodloužit. U řady nemocí lze komplexní lázeňskou péči také každoročně, popřípadě v jiném intervalu, opakovat. Pokud Vám revizní lékař prodloužení neschválí nebo chcete-li využít lázeňské péče garantované lékařem dříve, než Vám umožňují podmínky hrazené péče, nabízíme Vám speciální léčebné pobyty a Medical Wellness pobyty pro samoplátce.
    Chcete-li dostávat pravidelné informace o dění v Lázních Velichovky, zadejte Váš email. Budete informováni jak o pořádaných akcích, tak i o speciálních nabídkách a nových balíčcích...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00