Jak na věc


komíny

komín jednoprůduchový 200mm/9m-ENERGO

    Potřebujete poradit? Zavolejte nám nebo napište e-mail. Nevíte, který komínový systém je pro váš dům optimální? S nejvhodnějším výběrem systému vám rádi pomůžeme. Provedeme vás světem našich systémových komínů.
    Vložkování komínů je dokonalý, rychlý a cenově výhodný způsob rekonstrukce zejména starších komínů. Celá podstata vložkování spočívá v tom, že se stávající komínový průduch opatří novou nerezovou vložkou příslušného rozměru, která zaručí, že Váš komín získá všechny potřebné parametry a především bude bezpečný. Vyvložkování komínu je dobrá investice do budoucnosti celého domu.
    Vítejte na stránkách společnosti EKO KOMÍNY s.r.o., tradičního českého výrobce komínů, komínových systémů, komínových vložek či spalinových ventilátorů. Díky široké síti našich poboček po celé ČR jsme dispozici každému, kdo touží po komínu či komínovém systému té nejvyšší kvality. V naší široké produktové nabídce, v níž nechybí například moderní nerezové nebo plastové komíny, si nejvhodnější komín pro svou stavbu vybere úplně každý. Ponořte se do světa našich komínů a komínových systémů také Vy. Nabízíme Vám komínové systémy v celé ČR


komín s větrací šachtou 160mm/10m

    Jsme tradiční český výrobce komínů, komínových systémů, komínových vložek či spalinových ventilátorů. Ponořte se do světa komínů a komínových systémů také Vy!
    Teplo rodinného krbu, dobře fungující kotel nebo bezpečná karma se neobejde bez komínu, který je v dobrém technickém stavu. O to, aby váš komín spolehlivě a bezpečně fungoval, se postará firma komíny Pšenička se svým týmem.
    Rozhodli jste se využít naše služby? Neváhejte a vyplňte nezávaznou poptávku. (prolinkovat se záložkou Nezávazná poptávka) Budeme Vás kontaktovat v co nejkratší možné době. Vypracujeme předběžnou nabídku včetně cenové kalkulace. Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně.
    Zajistíme výstavbu nových komínů, opravu stávajících komínů, provedeme výchozí revizi i pravidelnou kontrolu a čištění komínu. Do domácností prý přinášíme štěstí. Ať už tomu věříte nebo ne, jedno je jisté - po naší návštěvě bude váš komín dobře táhnout a především nebude ohrožovat na zdraví či životě vás a vaše nejbližší. A to je to, proč naši práci děláme poctivě a rádi.


Je zděný komín přežitek moderní doby?

    Mimo výroby a prodeje našich komínů nabízíme také služby, mezi které patří revize komínů, kontroly komínů, vložkování komínů, frézování komínů, montáže komínů a komínových systémů, průkaz energetické náročnosti budov, konzultace a regulace a vyhodnocování úspor.
    Moderní spotřebiče na plynná, kapalná i pevná paliva, kladou vysoké nároky na odtah spalin. Významnou roli na volbu vhodného materiálu komínové vložky hraje především nasákavost, odolnost vůči vlhkosti a agresivnímu prostředí a v neposlední řadě odolnost proti vyhoření. Všechny tyto parametry skvěle splní právě naše kvalitní nerezová komínová vložka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00