Jak na věc


komínové roury a kolena nerez

Není komín jako komín, který je lepší?

    Vítejte na stránkách společnosti EKO KOMÍNY s.r.o., tradičního českého výrobce komínů, komínových systémů, komínových vložek či spalinových ventilátorů. Díky široké síti našich poboček po celé ČR jsme dispozici každému, kdo touží po komínu či komínovém systému té nejvyšší kvality. V naší široké produktové nabídce, v níž nechybí například moderní nerezové nebo plastové komíny, si nejvhodnější komín pro svou stavbu vybere úplně každý. Ponořte se do světa našich komínů a komínových systémů také Vy. Nabízíme Vám komínové systémy v celé ČR
    Rozhodli jste se využít naše služby? Neváhejte a vyplňte nezávaznou poptávku. (prolinkovat se záložkou Nezávazná poptávka) Budeme Vás kontaktovat v co nejkratší možné době. Vypracujeme předběžnou nabídku včetně cenové kalkulace. Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně.
    Jsme tradiční český výrobce komínů, komínových systémů, komínových vložek či spalinových ventilátorů. Ponořte se do světa komínů a komínových systémů také Vy!
    Potřebujete poradit? Zavolejte nám nebo napište e-mail. Nevíte, který komínový systém je pro váš dům optimální? S nejvhodnějším výběrem systému vám rádi pomůžeme. Provedeme vás světem našich systémových komínů.
    Mimo výroby a prodeje našich komínů nabízíme také služby, mezi které patří revize komínů, kontroly komínů, vložkování komínů, frézování komínů, montáže komínů a komínových systémů, průkaz energetické náročnosti budov, konzultace a regulace a vyhodnocování úspor.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00