Jak na věc


komínové digestoře do kuchyní

Komínový nátrubek sopouchu CIKO 90° 180mm

    Firma KOMÍN-STAV, s. r. o.,  je výrobce komínů a komínových systémů KomínStar. Komíny jsou certifikovány pro všechny druhy paliv, pro suchý i mokrý provoz.  Jsou kompletní, obsahují vše potřebné k montáži.
    Tyto sady vám umožní rozdělení stavby komína do více etap a výrazně ulehčí manipulaci. Komín CIKO V3 UNIVERSAL  obsahuje jen značkové komponenty a tak se nemusíte bát nekvalitních součástí.
    Komínové sady CIKO V3 UNIVERSAL obsahují na jedné paletě celý základ komínu. K tomu základu si poté stačí doobjednat komponenty dle individuálního přání zákazníka. Cihelné komíny jsou stále populární a cenově výhodnou možností. Cihelné komíny CIKO patří ke špičce mezi komíny tohoto druhu i proto dostanete na komínové sady CIKO V3 UNIVERSAL dlouholetou záruku.
    Komínové stříšky slouží především k ochraně komínového průduchu před deštěm a sněhem a jsou i zajímavým architektonickým doplňkem Vašeho komínu.  Komínové stříšky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby nesnižovaly komínový tah a nezhoršovaly funkci komínu.


Zakázky malého rozsahu

    Komínovou tvarovku z keramzitbetonu, šamotovou vložku, odbočku kouřovodu, šamotovou tvarovku pro komínová dvířka, kondenzační misku, betonovou krycí desku, nerezový kónus se stříškou, izolační minerální vatu, lepidlo na šamotové trubky, komínová dvojitá plechová dvířka, větrací mřížku, nerezovou sponu, návod k sestavení, prohlášení o vlastnostech a komínový štítek.
    Balení na jedné paletě se obvykle skládá ze základních dílu v různých úhlech napojení a průměru. V sadě je také prvních 6 metrů cihelného komína. Mezi klasické rozměry sady CIKO V3 UNIVERSAL patří průměry 140 mm až 200 mm. Dokážeme tedy pokrýt drtivou většinu přání našich zákazníků a dodržet jejich technické plány.
    Zajistíme výstavbu nových komínů, opravu stávajících komínů, provedeme výchozí revizi i pravidelnou kontrolu a čištění komínu. Do domácností prý přinášíme štěstí. Ať už tomu věříte nebo ne, jedno je jisté - po naší návštěvě bude váš komín dobře táhnout a především nebude ohrožovat na zdraví či životě vás a vaše nejbližší. A to je to, proč naši práci děláme poctivě a rádi.
    Teplo rodinného krbu, dobře fungující kotel nebo bezpečná karma se neobejde bez komínu, který je v dobrém technickém stavu. O to, aby váš komín spolehlivě a bezpečně fungoval, se postará firma komíny Pšenička se svým týmem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00