Jak na věc


kolikátého chodí nemocenská

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

    Veru klíííd, já myslím, že myšlenky na předčasný porod nás občas napadají všechny. A pokud jde o matky, tak ta moje každý telefonát končí slovy, že bych měla jít na neschopenku. Nechápu proč, asi peostě proto, abych byla na neschopence :-)) Asi si myslí, že je to samospasitelný a neschopenka= zdravé a donošené dítě A oproti tomu přítelova matka se nikdy nezeptá jak se máme a co a jak. Její hovory jsou výhradně o tom, abychom jí někam odvezli, něco přivezli, něco udělali a popř. půjčili peníze. Nepoprosí a nepoděkuje. Prostě si nevybereš, všude je něco.Kašli na ní a kdyby ti něco bylo, tak jeď k doktorovi, oni už maj možnosti jak to v nás udržet, nebo se tím alespoň uklidňuju ;-)
    Ahoj holky, chci se vás jen zeptat, kolikátého tak chodí mateřská? Měla by mi teď přijít podruhé aprotože jsem s tou první dávkou měla problémy a musela jsem ženskou na sociálce neustále uhánět, tak by mě zajímalo, jestli tento měsíc už vám přišla nebo ne, abych si tam kdyžtak zase cinkla. Doufám, že mi to už bude chodit pravidelně (minule tam měli nějaký nesoulad od zaměstnavatele) a já tam nebudu muset každý měsíc volat a doprošovat se.
    Ahoj holky, chci se vás jen zeptat, kolikátého tak chodí mateřská? Měla by mi teď přijít podruhé aprotože jsem s tou první dávkou měla problémy a musela jsem ženskou na sociálce neustále uhánět, tak by mě zajímalo, jestli tento měsíc už vám přišla nebo ne, abych si tam kdyžtak zase cinkla.


MOJE TĚHOTENSTVÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

    Od 35tt jsou už dovyvinuté plíce a mimi je opravdu hotové. Dříve narozené má určitou šanci přežit již od 24tt, ale mnohdy s velkými problémy (plicní či srdeční nedostatečnost, vady očí atp., mnohdy takto extrémně brzy narozené mají velké zdravotní komplikace i v pozdějším věku, bohužel nejen fyzického, ale i mentálního charakteru).Jak radí Maya, nestresovat se a drž se !!
    Hlavně se nestresuj a když se urazila a nemluví tak na to nereaguj . Nenech se citově vydírat - to je nejhorší . Bude to v poho a nakonec budeš přenášet .
    Veru, moje kamarádka porodila prvího chlapečka na přelomu 29 a 30 týdne a měl 1450g. Dostal se z toho v pohodě, je už z něj skoro 6ti letý kluk a druhého porodila přesně na 26+6tt a měl 990g.Malýmu je přes rok a taky je v poho. Zatím nechodí, ale to se stává i u donošených dětí. Jinak se normálně staví, leze... Jenom jim řekli, že asi bude hůř slyšet. Bude nosit naslouchátko. Snaž se raději moc nenervovat. Nejlepší je rodit v termínu.


Celoživotní plodnost mužů je mýtus! Šance na přirozené početí po čtyřicítce klesá.

    je holky děkuju moc. Snažim se nestresovat, ale s matkou v jednom baráku to moc nejde. Pořídili jsme si štěně a ona se urazila a nemluví s náma, že proč teď když bude mimi a že nevim co to je a že to nezvladnem. A pak mi řekla že je teď zralá se jít někam oběsit. Tak kdo by se nestresoval. S přítelem jsme se ale rozhodli, že se odstěhujem, tak doufám že nám vyjde to co máme rozjednané a budem brzo pryč. Ať jí to tu třeba spadne na hlavu.. Ale mam strach, takže děkuju za podporu a budeme se s mimi snažit..
    Ahojky, zajímalo by mě od kolikátého týdne se mimi může narodit a je už hotový prostě že už to tak nějak nevadí a od kolikátého týdne je už schopno samo přežít?Mám docela strach, protože moje máma mě dostává pořád do depek, tak abych neporodila dřív. Nevíte někdo??
    KOČÁRKY BAZAR | AUTOSEDAČKY | HRAČKY | DĚTSKÉ OBLEČENÍ | SPORTOVNÍ POTŘEBY | DĚTSKÝ NÁBYTEK | POSTÝLKY | TĚHOTENSKÁ MÓDA | DĚTSKÉ POTŘEBY Přidat nový inzerát
    U nás v nemocnici rodí děti pouze od ukončeného 36tt, jinak posílají rodit do fakultní nemocnice. Zlomový týden pro narození miminka je prý 28tt, kdy ze 70-80% je dítě bez nějakého postižení. Samozřejmě dokáží zachránit i dříve narozené mimi, ale už to obnáší větší komplikace.Za normálně narozené se považuje porod od 38tt. Tak mi to bylo řečeno mým doktorem.Veru, vůbec se nenervuj z předčasného porodu dopředu, buď v klidu, soustřeď se na miminko a mamku neřeš!!!


Do kolikátého týdne těhotenství jste braly magnesium?

    Sestra porodila holčičku ve 34tt, má dutinku v srdíčku, to pravidelně kontrolují a ve 4 letech půjde na operaci. Jinak také opožděnější vývoj co se sedu a chůze týče (chodit začala až v 16-i měsících).
    Ahoj holky - přikládám srovnání testíků, jak mi čárka silní - teprve teď mi nějak dochází, že jsem nejspíš těhule :). Včera jsem byla na krvi - nečekám žádné zázraky dneska jsem teprve 3. den po vynechané MS.Jestě přidám vítězný graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9


Neváhej a registruj se! >> zde

    Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 20. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala... DotazAhoj holky.Chtela bych vás poprosit o vaše názory.Jsem v 11tt a trápí mě občasné průjmy.Treba 2dny mám průjem,pak je chvilku klid a pak... Mohu být těhotná? Dobrý den. S přítelem jsme leželi nazí v posteli a mazlili se. Během toho se mi opřel penisem, na němž měl preejakulat o pysky. Moje... Snídaně u částečně kojeného ročního dítěteDobrý den, neporadíte mi někdo, co dávat ke snídani roční holčičce, která je částečně kojená a částečně na UM? Zatím jsme ráno vždy... Nesnasim sve dite :'( Dobrý den.Jsem skoro dva roky na rodičovské „dovolené“ se svým dítětem. Bohužel není den, kdy bych nelitovala svého rozhodnutí... DALŠÍ PŘÍSPĚVKY
    Evi - tak jsem se dívala do chytré knížky - tak ve 28. týdnu by mělo dítě vážít 900g - 1 kgTa váha podle ultrazvuku je hodně orientační, takže asi není důvod ke starostem.
    Ahojte, tak dnes už jsme 3 den doma, manžel odjel na školení a Terezka krásně spinká :|P:, takže mám chvilku času abych popsala svůj porod :///: . Bolesti mi začali tak 1.4.
     ahoj holky, prosím vás, chci se zeptat jaký je dobrý kočárek s brzdou ve předu na ručce, ráda jezdím na bruslích a chtěla bych kočárek s brzdou, ať když budu jezdit na bruslích, ať si můžu zabrzdit rychle


Hurá konečně v 10. měsících lezeme:-)

    Uvádělo se, že přežít může miminko od 28. týdne, myslím, že teď je to možná i dřív. Ale to, že děťátko přežije, není bohužel všechno - takhle brzy narozená miminka můžou mít i celoživotní následky - fyzické i psychické. Největší problém je, že nemají ještě zdaleka zralé plíce na samostatný život. Sestra v porodnici mi říkala, že relativně v pohodě je to až kolem 34. týdne. Takže se spíš zkus nestresovat, jestli to jde, a děťátko donostit tak dlouho, jak to má být - u Tebe je mu rozhodně líp než v inkubátoru
    Myslím, že od sedmého měsíce. Ale to se vyvíjí zrak, sluch atd. Je možné, že lékaři dávají potom nějaké léky na rychlejší uzrání plic. A stejně by byl v inkubátoru. Manžel má známou a ta porodila holčičku v sedmém měsíci. Byly v porodnici do té doby, než nabrala porodní váhu, jakou mají mimča, která se narodí normálně.Hlavně se nestresuj!!!! To chce klid, příroda to zařídí!!!
    Ahoj holky, tak zítra to je 9.4.2010 začnu 25. týden těhu a chtěla bych se zeptat, jak jste na tom s nakupováním kočárku. Zda už ho některá kupujete teď, nebo až těsně před porodem. Jak jsem tak četla tak některé už kočárky mají doma i dříve, ale já právě nevím, zda se mám do toho nákupu už pustit, nebo zda ještě počkat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00