Jak na věc


kolagen na klouby klokan xxl

Co můžete očekávat od našeho kolagenu?

    Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | Poslední aktualizace: 21. 12. 2018 6:51 | © 2006-2012 COLway Česká republika | © 2006-2012 Kamil Kocián | Mapa stránek
    Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století.
    Přirodní kolagen si totiž zachovává dokonce i po uložení v nádobě ze skla strukturu trojité šroubovice - helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin. Dodnes však nebyl využit nejoptimálnějším způsobem.
    Baltic collagen je zcela bez konzervantů, parabenů, silikonů, emulgátorů, protispékavých látek, komedogenních látek, rozpouštědel, změkčovačů, barviv, regulátorů lepivosti, stabilizátorů, vůní, alergenů a další chemie různého druhu, která se v krémech proti stárnutí běžně nachází!


Přírodní kolagen na tělo gel , na celulitidu, jizvy, ekzémy 125 ml

    Degenerativní onemocnění kloubů je bohužel častým problémem, který se psům nevyhne, nehledě na plemeno či váhovou kategorii. Kolagen má řadu pozitivních dopadů na zdraví psa, je nicméně vhodný i pro lidi, a to nejen pro sportovce. Mezi jeho hlavní přednosti patří:
    Kolagen tvoří pevná a pružná vlákna (tzv. kolagen I. typu), zastává ale také funkci výplně mezi pevnými kolagenními vlákny (kolagen II. typu). Druhý typ vytváří měkkou mazovitou strukturu, známou jako kloubní maz. Společně s kolagenem II. typu se v měkkých vazivových tkáních vyskytuje také chondroitin a glukosamin.
    Na rozdíl od kolagenu získaného jiným způsobem, tropkolagen vykazuje biologickou aktivitu. To znamená, že v kolagenu obsažené peptidové řetězce mohou aktivně pracovat na buněčné bázi. Při styku kolagenu s kůží, se molekuly kolagenu rozpadají na peptidy a aminokyseliny, aby se proniknutí epidermou (epidermis = nejsvrchnější vrstva kůže) opět spojily a vytvořily kompletní protein pojivové tkáně.


Peelingový krém - jantar, perly, jojoba, kolagen 120 ml

    Protein pojivové tkáně obsažený v produktech Baltic collagen, se získává z kůže sladkovodních a mořských ryb. Množství obsažené aktivní látky – tropokolagenu – v našich produktech, je jedno z nejvyšších na trhu. Produkty Baltic college obsahují přírodní kolagen, který je schopen transdermální absorpce kůží. Jedná se o velmi aktivní produkt, jehož účinnost nelze srovnávat s běžně dostupnými kosmetickými přípravky.
    Náš hydrolyzovaný kolagen neobsahuje žádné alergenní látky a nebyl získán z geneticky modifikovaných organismů. Výrobek je z hlediska Zákona o potravinách základní potravinou, nejedná se o látku přidanou, má tedy stejné postavení jako běžné základní potraviny (mouka, cukr, maso).
    Tento výrobek nemá nic společného s dosud v implantologii a kosmetologii používanými hydrolyzáty hovězích kolagenových vláken. Nemá tedy nic společného s kolagenem - z peptidové mrtvoly. Je to živá bílkovina, revoluční objev!
    Určitě už jste někdy slyšeli o kolagenu a pravděpodobně máte nějakou představu o tom, k čemu je tato bílkovina dobrá. Znáte ale hydrolyzovaný kolagen a jeho výhody? Víte, jak tuto látku užívat a v čem přesně prospívá psímu, potažmo lidskému zdraví? Ve kterých situacích je vhodné vašeho psa kolagenem přikrmovat? Čtěte dál, na následujících řádcích se dozvíte vše potřebné.


Přírodní kolagen - sérum okolí očí, mlha na vlasy

    Kolagen je bílkovina živočišného původu, která je přirozenou součástí živých organismů. Najdeme jej typicky ve vazivových tkáních (kůže, šlachy, vazy, klouby, vlasy) a v kostech. Kostní kolagen se také nazývá osein. Kolagen vlastně funguje v živočišných organismech jako stavební hmota.
    Kolagen v jeho přirozené formě můžete také znát jako želatinu. Ta je však nepoužitelná pro zdravotní účely, neboť je téměř nestravitelná. Abychom dosáhli co nejlepší využitelnosti kolagenu, prochází procesem hydrolýzy. Tou se zkrátí molekulové řetězce a odbourá želírující schopnost. Hydrolyzovaný kolagen je pak mnohem lépe stravitelný. Jediným negativním efektem tohoto procesu je výraznější slaná a hořká chuť kolagenu při kratších molekulových řetězcích.
    Produkty rozpadu třířadého rybího kolagenu šlechtí mezibuněčnou kožní tkáň stimulujíc fibroblasty ke zvýšené produkci vlastního kolagenu. Tuto schopnost nemá ve světové kosmetice žádný jiný výrobek.


Co je to vlastně kolagen a k čemu slouží?

    Ve srovnání s běžným krémem, i malé množství přírodního kolagenu je dostačující k hydrataci pokožky a obohacení pokožky o další cenné látky. Důležité je, že produkty řady Baltic Collagen neobsahují žádné chemické přísady (vůně, barviva apod.). Jedná se o 100% hydrát přírodního proteinu pojivové tkáně, který se získává z kůže sladkovodních a mořských ryb. Účinnost přípravků je založena na vyjímečné podobnosti získané bílkoviny, s bílkovinou obsaženou v lidské pokožce.
    Účinnost rybího kolagenu v kosmetologii je založena hlavně na jeho struktuře. Pouze tropokolagen (tzv triple helix protein) je rozpustný ve vodě, a proto jej lze použít při výrobě kosmetických přípravků.
    Přírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Tento produkt Vám pomůže oklamat plynoucí čas. Ne nadarmo ho mnozí nazývají elixírem mládí, protože právě tím pro mnohé je. Můžete se zde seznámit s jeho opravdu až zázračnými vlastnostmi a účinností, se kterou se již seznámily tisíce žen (ale i mužů)...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00