Jak na věc


koktejl limetkový sirup monin

Postup užívání proteinové diety

    Při užívání proteinové diety KetoFit se budete cítit velmi dobře a budete nadšená z rychlého úbytku váhy, rychlé přípravy jídel a jejich nízké ceny. Přečtěte si, jak jsou zákaznice spokojené s proteinovou dietou KetoFit.
    Příprava proteinového koktejlu KetoFit do mléka mírně zpomaluje účinek hubnutí. Doporučujeme při vyšším stupni obezity, kdy přirozeně a velmi rychle ztrácíte mnoho kilogramů. Rychlost hubnutí je vhodné snížit, abyste nepřetížili organismus.


Polévka česneková, 29 g sáček, ketonová dieta

    Složení: koncentrát syrovátkové bílkoviny, izolát sójové bílkoviny, mléčné bílkoviny, bramborová vláknina, sójový lecitin, inulín, jablečná vláknina, lněné semínko, vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan hořečnatý, vitamin C - kyselina askorbová, difosforečnan železitý, vitamin E - DL-alfa-tokoferyl acetát, síran zinečnatý, nikotinamid, molybdenan sodný, jodid draselný, chlord chromitý, selenit sodný, vitamin A - retinyl acetát, vitamin D - cholekalciferol, D-pantothenan vápenatý, kyselina listová, síran manganatý, vitamin B6-pyridoxin-hydrochlorid, uhličitan měďnatý, vitamin B12 - kyanokobalamin, vitamin B2 - riboflavin, vitamin B1- thiamin mononitrát, D-biotin, vitamin K1 - fylochinon) kakaový prášek odtučněný, barvivo (karamel E150c), aroma, náhradní sladidlo (sukralosa a steviol-glykosid).
    Čoko proteinový koktejl KetoFit má speciální složení a vysoký obsahu vitamínů. Díky tomu chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhá udržovat jejich hezký vzhled. Proteinový čoko koktejl KetoFit navíc pozitivně ovlivňuje vaši imunitu, důležitou při hubnutí, kdy je tělo vystaveno novému režimu stravování. Pozor! Běžné diety mohou mít špatný vliv na vaše zdraví. Více o složení proteinového čoko koktejlu KetoFit si přečtěte zde. 
    Do KetoFit shakeru nebo misky nalijte 100 ml vody, přidejte 240 ml vlažného polotučného mléka a 30 g prášku. Toto množství prášku přibližně odpovídá 2 odměrkám. Obsah protřepejte nebo promíchejte a vyčkejte 5 minut. Nyní je KetoFit čoko koktejl připraven ke konzumaci.Proteinový koktejl můžete připravit v kombinaci s vodou nebo s mlékem:


Proteinový koktejl KetoFit má nejlepší složení na trhu

    Spěcháte, jste v práci, nemáte čas na vaření? Pak je proteinový koktejl pro vás tou nejlepší volbou. Stačí vložit do šejkru příchuť, tekutinu, prášek proteinového koktejlu a protřepat. Rychlé jídlo je tak ihned připraveno ke konzumaci. Přesný návod najdete na etiketě. Každý den nová příchuť Proteinové koktejly KetoFit můžete mít každý den s jinou příchutí. Můžete si vybírat z desítek příchutí anebo kreativně vymýšlet nové kombinace. Všechny příchutě proteinového koktejlu KetoFit najdete zde. Při užívání proteinové diety KetoFit se budete cítit velmi dobře a budete nadšená z rychlého úbytku váhy, rychlé přípravy a nízké ceny. Přečtěte si, jak jsou zákaznice spokojené s proteinovou dietou KetoFit zde.
    Příprava proteinového koktejlu KetoFit v kombinaci s vodou zesiluje hubnoucí efekt. Vhodné při nižším stupni obezity. V tomto případě doporučujeme proteinový koktejl KetoFit kombinovat během dne s jídly uvedenými v receptáři KetoFit, nebo se poradit s naším výživovým poradcem.
    Věříme, že s našimi proteinovými koktejly keto diety KetoFit budete spokojené jako tisíce klientek v ČR a SR.Přejeme snadné, rychlé hubnutí a dobrou chuť!Váš tým KetoFit


Čoko proteinový koktejl KetoFit 1260 g

    Složení: koncentrát syrovátkové bílkoviny, rybí kolagen, izolát sójové bílkoviny, mléčné bílkoviny, bramborová vláknina, sójový lecitin, inulin, jablečná vláknina, lněné semínko, rybí olej, vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan hořečnatý,vitamin C – kyselina askorbová, difosforečnan železitý, vitamin E – DL-alfa-tokoferol acetát, síran zinečnatý, nikotinamid, molybdenan sodný, jodid draselný, chlorid chromitý, selenit sodný, vitamin A – retinyl acetát, vitamin D – cholekalciferol, D-pantothenan vápenatý, kyselina listová, síran manganatý, vitamin B6 – pyridoxin-hydrochlorid, uhličitan měďnatý, vitamin B12 – kyanokobalamin, vitamín B2 – riboflavin, vitamin B1– thiamin mononitrát, D-biotin, vitamin K1 – fylochinon).
    Proteinový koktejl můžete konzumovat kdykoliv během dne. Oceníte jej, když nemáte čas na přípravu jídla. Hodí se na snídani, oběd, večeři i svačinku. Jedna porce proteinového koktejlu vás zasytí na 2–3 hodiny. Nebudete mít nutkání jíst cokoliv dalšího. To je jeden z důvodů, proč je proteinová dieta KetoFit tak oblíbená.
    Proteinový koktejl je vyroben z přírodních proteinů bez chemických přísad. Konzumací jednoho proteinového koktejlu získáte potřebný přísun vlákniny, bílkovin a minimální množství sacharidů. To je při správné proteinové dietě velice důležité. Proteinové koktejly KetoFit mají nejlepší složení na trhu.
    Příprava proteinového koktejlu KetoFit v kombinaci s vodou zesiluje hubnoucí efekt. Vhodné při nižším stupni obezity. V tomto případě doporučujeme proteinový koktejl KetoFit kombinovat během dne s jídly uvedenými v receptáři KetoFit, nebo se poradit s naším výživovým poradcem.


Mohly by Vás zajímat také tyto produkty:

    Čoko proteinový koktejl je vyroben z přírodních proteinů bez chemických přísad. Konzumací jednoho proteinového koktejlu získáte potřebný přísun vlákniny, bílkovin a minimální množství sacharidů. To je při správné proteinové dietě velice důležité. Čoko proteinový koktejl KetoFit má nejlepší složení na trhu.
    PROTEINOVÝ KOKTEJL JE VHODNÝ PRO:✔ KETODIETU - 1. FÁZI HUBNOUCÍ  /  2. FÁZI STABILIZAČNÍ ✔ LOW CARB  /  SPORT  /  RODINUHledáte proteinový koktejl KetoFit pro rychlé hubnutí?Proteinový koktejl KetoFit je při hubnutí vysoce účinný.Připravíte jej jednoduše a velmi rychle. Navíc cena jedné porce proteinového koktejlu je příjemně nízká. Proteinový koktejl můžete konzumovat kdykoliv přes den doma, v práci i na cestách.Nabízíme nejvíce příchutí na trhu. Vyzkoušejte, kterou si oblíbíte. Každá porce vašeho proteinového koktejlu může mít jinou příchuť. 
    V průběhu redukce hmotnosti jíte pouze proteinovou stravu KetoFit (kompletně nahrazuje běžnou stravu). Jíte 5x denně 1x za 3 hodiny. Důležitý je pitný režim. Návody na přípravu proteinových koktejlů naleznete na obalu. 


Proteinová keto dieta na 4 týdny, 146 porcí, 4…

    Čoko proteinový koktejl je ideální volbou, pokud spěcháte, jste v práci nebo nemáte čas na vaření. Stačí nalít do šejkru tekutinu, přidat prášek proteinového koktejlu a protřepat. Rychlé, lahodné jídlo je tak ihned připraveno ke konzumaci. Přesný návod najdete na etiketě. Příchuť čoko proteinového koktejlu si oblíbíte Máte-li ráda sladké, čoko proteinový koktejl si vás rychle získá. Vyvážená chuť vás nikdy neomrzí a zažene touhu po sladkostech. Výhodou čoko proteinového koktejlu je, že jej nemusíte dochucovat, příchuť je obsažena přímo v dóze.Ale vy, které si rády dáte každý den jinou příchuť koktejlu a nevadí vám pár vteřin přípravy navíc, máte skvělou možnost si samy proteinový koktejl dochutit, a to až 30 příchutěmi. Každý koktejl může mít jinou příchuť. Více o proteinových koktejlech s příchutěmi se dočtete zde.
    Příprava proteinového koktejlu KetoFit do mléka mírně zpomaluje účinek hubnutí. Doporučujeme při vyšším stupni obezity, kdy přirozeně a velmi rychle ztrácíte mnoho kilogramů. Rychlost hubnutí je vhodné snížit, abyste nepřetížili organismus.
    PROTEINOVÝ KOKTEJL JE VHODNÝ PRO:✔ KETODIETU - 1. FÁZI HUBNOUCÍ  /  2. FÁZI STABILIZAČNÍ ✔ LOW CARB  /  SPORT  /  RODINUProteinový koktejl s čokoládovou příchutí má vysoký redukční účinek. Oceníte jeho snadnou přípravu a vynikající čokoládovou příchuť.
    Do KetoFit šejkru nebo misky nalijte 100 ml vody a přidejte půl tablety požadované příchutě. Tabletu můžete rozmáčknout. Vyčkejte, až se rozpustí, přidejte 240 ml vlažného polotučného mléka a 30 g prášku proteinového koktejlu. Toto množství prášku přibližně odpovídá 2 odměrkám. Obsah protřepejte nebo promíchejte a vyčkejte 10 minut. Nyní je KetoFit proteinový koktejl připraven ke konzumaci.


4x proteinový koktejl keto diety v 16 příchutích…

    V průběhu redukce hmotnosti jíte pouze proteinovou stravu KetoFit (kompletně nahrazuje běžnou stravu). Jíte 5x denně 1x za 3 hodiny. Důležitý je pitný režim. Návody na přípravu proteinových koktejlů naleznete na obalu. 
    Proteinové koktejly KetoFit mají speciální složení a vysoký obsahu vitamínů. Díky tomu chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhají udržovat jejich hezký vzhled.Proteinový koktejl KetoFit navíc pozitivně ovlivňuje vaši imunitu, důležitou při hubnutí, kdy je tělo vystaveno novému režimu stravování. Pozor! Běžné diety mohou mít špatný vliv na vaše zdraví.
    Tento proteinový koktejl nemusíte míchat s příchutěmi, je připravený a ochucený v dóze přímo od nás. Čoko proteinový koktejl můžete konzumovat kdykoliv přes den – doma, v práci i na cestách. 
    Čoko proteinový koktejl můžete konzumovat kdykoliv během dne. Oceníte ho, když nemáte čas na přípravu jídla. Hodí se na snídani, oběd, večeři i svačinku. Jedna porce proteinového koktejlu vás zasytí na 2–3 hodiny. Nebudete mít nutkání jíst cokoliv dalšího. To je jeden z důvodů, proč je proteinová dieta KetoFit tak oblíbená. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00