Jak na věc


kočárek camarelo sportovni eos recenze video

BRITAX Affinity II Sportovní podovozek kočárku

    Jsou to např. jednoduché sklápění jednou rukou, nastavitelná opěrka nohou, pokročilá ochrana proti nepřízni počasí a kvalitní zadní odpružení pro plynulou jízdu.
    •Možnost polohování opěradla a nastavitelný podnožník•Sedák lze umístit ve směru, nebo proti směru jízdy•Teleskopická rukojeť s možností nastavení výšky•Odpružená terénní kola (20,32cm), zadní kola (30,48cm)•Systém rychlého skládání jednou rukou (možnost složení i se sedákem)•Automatická blokace po složení•Ruční brzda pro lepší komfort jízdy •3 polohy nastavení stříšky (UV 50+)  Rozměry: •Hmotnost kočárku: 12,7 kg•Rozložený: 112,5 x 63,5 x 105,9 cm•Složený: 81,5 x 63,5 x 34,5 cm•Výška opěradla: 56,4 cm•Šíře opěradla: 30,5 cm


Baby Jogger KOČÁREK CITY SELECT LUX

    1. 3M ScotchliteTM reflexní bezpečnostní pruhy a odrazky. Vysoká pozice korbičky a nízká pozice sedačky2. Plynule nastavitelné opěradlo3. Velká sedačka s dostatkem prostoru4. Kvalitní centrální odpružení po hladkou jízdu5. Lehká kola, uzamykatelná přední kola6. Výškově nastavitelná rukojeť poskytuje pohodlí a komfort při chůzi7. Nastavitelná opěrka nohou-3 pozice8. Velká ochranná stříška s UV ochrannou9. Ventilační okno na stříšce10. Prostorný nákupní košík11. 5-bodový bezpečnostní pás s polstrovanými výškově nastavitelnými ram. popruhy12. Odnímatelné látky je možné vyprat13. Včetně zástěry a nárazníku14. Kolekce 2015 fusaků Britax15. Čistý skandinávský design16. Go je držitelem certifikátu TUV GS
    Britax Go program není pouze sportovní kočárek, ale také speciální příslušenství, navržené pro optimální úložný prostor , ochranu před nepříznípočasí, procházky v terénu nebo pro pohodlné cestování od narození.
    Britax B-AGILE 4 2017 je lehký sportovní kočárek, který má jen malou konkurenci, navíc je narozdíl od naprosté většiny ostatních kočárků vyroben z nepromokavých materiálů.
    Odnímatelné adaptéry CLICK & GO® umožňují upevnit přenosnou autosedačku BABY-SAFE, BABY-SAFE Sleeper nebo hlubokou vaničku přímo na podvozek kočárku, a vytvořit tak ideální cestovní systém.
    Kočárek je možné složit i se sportovní sedačkou.- Lehká hliníková konstrukce,- Prostorný nákupní koš,- Nízkoprofilové nafukovací kola s ložiskovými pouzdry s funkcí SAS


Baby Jogger Kočárek City Premier

    6 měsíců - 17 kg | 3 let (od narození s korbičkou nebo dětskou autosedačkou – dostupné samostatně. Cestovní systém BRITAX AFFINITY 2 byl navržen tak, aby poskytl rodičům to nejlepší z obou světů. Elegantní styl a různá barevná provedení, přizpůsobení jak městskému, tak venkovnímu terénu – abyste bez problémů zdolávali každý den. HLAVNÍ RYSY PRODUKTU
    V ceně:- Podvozek kočárku s koly,- Sportovní sedačka se stříškou a nánožníkem.Rozměry:Rozměr rozloženého kočárku: 112x92x61 cm,Rozměr složené konstrukce: 82x30 cm,Rozměr sedací části: 27x31 cm,Délka opěrky zad: 52 cm,Celková délka lůžka: 101 cm,Váha konstrukce s koly: 8,3 kg,Váha sportovní sedačky: 3,9 kg.
    Kočárek City Select lux je jedinečný kočárek na trhu. Roste spole s dítětem, od kočárku pro jedno, dva až dokonce tři děti.  Je zde možnost až 20 kombinací přestavby. Kočárek City Select lux se těší velké oblibě nejen pro svoji univerzálnost, ale také pro svoji velmi vysokou kvalitu zpracování a robustnost. Unikátní systém skládání nenajdete na žádném jiném kočárku, je firmou Baby Jogger patentován.
    Kočárek City Select je jedinečný kočárek na trhu, protože lze z něho postavit jak kočárek pro jedno dítě tak pro dvojčata. Je to jediný kočárek na trhu, který tuto přestavbu zvládne. Je zde možnost až 16 kombinací přestavby.


Baby Jogger Kočárek City Select

    - systém vysoké absorpci otřesů eliminuje otřes kol- Funkce DMS - paměť směru jízdy - udrží kolo v poloze, v jaké bylo před ztrátou kontaktu s povrchem,- Přední otočná s vysokou lehkostí ovládání, možnost fixace v nerovném terénu,- Výškově nastavitelná rukojeť potažená kůži (76-110 cm),- Sportovní sedačka otočná ve směru i protisměru jízdy,- Polohovatelná opěrka až do úplného lehu,- Polohovatelná opěrka nohou,- Pětibodové bezpečnostní pásy s měkkými chrániči,- Odnímatelné bezpečnostní madlo.Barva konstrukce: bílá, stříbrná
    Lehký sportovní kočárek s otočnou sportovní sedačkou. Moderní lehká hliníková konstrukce s předními otočnými koly zajistí snadnou manipulace s kočárkem. Možnost osadit na podvozek kočárku autosedačku Ramati 0-13 kg, Maxi Cosi 0-13 kg, Romer nebo Cybex (nejsou v ceně, dokupují se samostatně). Kočárek je vhodný od 6 měsíců do 3 let (nebo 15 kg). S použitím autosedačky je kočárek využitelný již od narození.
    Výhody skládacího mechanismu GO» Snadné skládání kočárku Britax Go je výhodou oproti konkurenčnímu výrobku, který buď vyžaduje několik kroků ke složení, demontáž sedadla před sklopením nebo v případě složení se mohou jemné části znečistit když přijdou do kontaktu s vozovkou .


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00