Jak na věc


kočárek camarelo sportovni eos recenze video

BRITAX Affinity II Sportovní podovozek kočárku

    Vhodné od narození s Britax BABY-SAFE dětskou autosedačkou nebo Britax GO korbou (dostupné odděleně) Odnímatelné CLICK & GO®adaptéry jsou součástí, a zjednoduššují tak vytvoření Cestovního systému
    - systém vysoké absorpci otřesů eliminuje otřes kol- Funkce DMS - paměť směru jízdy - udrží kolo v poloze, v jaké bylo před ztrátou kontaktu s povrchem,- Přední otočná s vysokou lehkostí ovládání, možnost fixace v nerovném terénu,- Výškově nastavitelná rukojeť potažená kůži (76-110 cm),- Sportovní sedačka otočná ve směru i protisměru jízdy,- Polohovatelná opěrka až do úplného lehu,- Polohovatelná opěrka nohou,- Pětibodové bezpečnostní pásy s měkkými chrániči,- Odnímatelné bezpečnostní madlo.Barva konstrukce: bílá, stříbrná
    Jsou to např. jednoduché sklápění jednou rukou, nastavitelná opěrka nohou, pokročilá ochrana proti nepřízni počasí a kvalitní zadní odpružení pro plynulou jízdu.
    Kočárek City Select je jedinečný kočárek na trhu, protože lze z něho postavit jak kočárek pro jedno dítě tak pro dvojčata. Je to jediný kočárek na trhu, který tuto přestavbu zvládne. Je zde možnost až 16 kombinací přestavby.


Baby Jogger Kočárek City Premier

    Britax B-AGILE 4 2017 je lehký sportovní kočárek, který má jen malou konkurenci, navíc je narozdíl od naprosté většiny ostatních kočárků vyroben z nepromokavých materiálů.
    V ceně: – Podvozek kočárku s koly, – Sportovní sedačka se stříškou a nánožníkem. Rozměry: Rozměr rozloženého kočárku: 112x92x61 cm, Rozměr složené konstrukce: 82×30 cm, Rozměr sedací části: 27×31 cm, Délka opěrky zad: 52 cm, Celková délka lůžka: 101 cm, Váha konstrukce s koly: 8,3 kg, Váha sportovní sedačky: 3,9 kg.
    Sportovní kočárek využijete pro miminko již v šesti měsících věku. V této kategorii nabízíme kvalitní sportovní kočárky menší konstrukce vhodné do města a na silnici i sportovní kočárky dokonale přizpůsobené k jízdě v terénu. Jednotlivé modely kočárků se odlišují svými jízdními vlastnostmi, barvou či kvalitou použitých materiálů. Moderní sportovní kočárky potěší všechny maminky.
    Kočárek je možné složit i se sportovní sedačkou. – Lehká hliníková konstrukce, – Prostorný nákupní koš, – Nízkoprofilové nafukovací kola s ložiskovými pouzdry s funkcí SAS


Baby Jogger KOČÁREK CITY SELECT LUX

    V ceně:- Podvozek kočárku s koly,- Sportovní sedačka se stříškou a nánožníkem.Rozměry:Rozměr rozloženého kočárku: 112x92x61 cm,Rozměr složené konstrukce: 82x30 cm,Rozměr sedací části: 27x31 cm,Délka opěrky zad: 52 cm,Celková délka lůžka: 101 cm,Váha konstrukce s koly: 8,3 kg,Váha sportovní sedačky: 3,9 kg.
    – systém vysoké absorpci otřesů eliminuje otřes kol – Funkce DMS – paměť směru jízdy – udrží kolo v poloze, v jaké bylo před ztrátou kontaktu s povrchem, – Přední otočná s vysokou lehkostí ovládání, možnost fixace v nerovném terénu, – Výškově nastavitelná rukojeť potažená kůži (76-110 cm), – Sportovní sedačka otočná ve směru i protisměru jízdy, – Polohovatelná opěrka až do úplného lehu, – Polohovatelná opěrka nohou, – Pětibodové bezpečnostní pásy s měkkými chrániči, – Odnímatelné bezpečnostní madlo. Barva konstrukce: Měděná, zlatá, stříbrná
    Kočárek City Select lux je jedinečný kočárek na trhu. Roste spole s dítětem, od kočárku pro jedno, dva až dokonce tři děti.  Je zde možnost až 20 kombinací přestavby. Kočárek City Select lux se těší velké oblibě nejen pro svoji univerzálnost, ale také pro svoji velmi vysokou kvalitu zpracování a robustnost. Unikátní systém skládání nenajdete na žádném jiném kočárku, je firmou Baby Jogger patentován.


Baby Jogger Kočárek City Select

    Kočárek City Select lux je jedinečný kočárek na trhu. Roste spole s dítětem, od kočárku pro jedno, dva až dokonce tři děti. Je zde možnost až 20 kombinací přestavby.
    Výhody skládacího mechanismu GO» Snadné skládání kočárku Britax Go je výhodou oproti konkurenčnímu výrobku, který buď vyžaduje několik kroků ke složení, demontáž sedadla před sklopením nebo v případě složení se mohou jemné části znečistit když přijdou do kontaktu s vozovkou .
    1. 3M ScotchliteTM reflexní bezpečnostní pruhy a odrazky. Vysoká pozice korbičky a nízká pozice sedačky2. Plynule nastavitelné opěradlo3. Velká sedačka s dostatkem prostoru4. Kvalitní centrální odpružení po hladkou jízdu5. Lehká kola, uzamykatelná přední kola6. Výškově nastavitelná rukojeť poskytuje pohodlí a komfort při chůzi7. Nastavitelná opěrka nohou-3 pozice8. Velká ochranná stříška s UV ochrannou9. Ventilační okno na stříšce10. Prostorný nákupní košík11. 5-bodový bezpečnostní pás s polstrovanými výškově nastavitelnými ram. popruhy12. Odnímatelné látky je možné vyprat13. Včetně zástěry a nárazníku14. Kolekce 2015 fusaků Britax15. Čistý skandinávský design16. Go je držitelem certifikátu TUV GS


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00