Jak na věc


knedlík s vajíčkem recept

Rady a tipy pro kuchaře i kuchařky

    Knedlíky → Do mísy dáme, mouku, vejce, nakrájenou žemli a osolíme. Ve vlažném mléce necháme vykynout droždí a přidáme do těsta. Vytvoříme těsto které podle potřeby ředíme dalším vlažným mléke ... Pokračovat »
    Knedlíky → Housky pokrájíme na kostičky, zvlhčíme mlékem s rozšlehaným žloutkem, solí a rozehřátým máslem, lehce promícháme a necháme prosáknout. Do housek vmícháme polovinu mouky, tuhý sníh ... Pokračovat »
    Knedlíky → Housky nakrájíme na malé kostičky polijeme rozehřátém máslem a lehce promícháme. Vejce rozšleháme s mlékem a solí, nalijeme na housky, přidáme mouku a promícháme. Z těsta vytvoříme ... Pokračovat »
    Knedlíky → Droždí rozmícháme v mléce, k nim rozklepneme vejce a vlijeme to vše do mouky smíchané se solí. Zaděláme těsto, do něj vmícháme nakrájenou housku a necháme vykynout. Potom z těsta v ... Pokračovat »
    Knedlíky → Nakrájené rohlíky okořeněné muškátovým oříškem a osolené zalijeme horkým mlékem a necháme 5 minut přikryté. Na másle zpěníme cibulku a přidáme do mísy s rohlíky. Pak přidáme naseka ... Pokračovat »


Babiččiny kynuté houskové knedlíky

    Knedlíky → Rohlíky navlhčíme mlékem, přidáme margarin, sůl, bylinky, hrubou mouku a nakonec ze 2 bílků ušlehaný sníh. Knedlíky zabalíme do předem navlhčeného ubrousku a zavážeme režnou nití. ... Pokračovat »
    Knedlíky → Housky rozkrájíme na kostičky a zvlhčíme mlékem rozšlehaným se žloutky, rozehřátým máslem a solí a necháme prosáknout. Pak vmícháme mouku a tuhý sníh z bílků. Těsto pořádně vypracu ... Pokračovat »
    Knedlíky → Cibuli nakrájíme na jemno, osmažíme na jedné třetině sádla, přidáme na kostky nakrájenou rohlíky a vše osmažíme. V mléce rozmícháme vejce, osolíme, nalijeme na vychladlé osmažené r ... Pokračovat »
    Knedlíky → Žemli nakrájíme na kostky. V míse smícháme mouku s na kostičky nakrájenou žemlí, lehce osolíme a vmícháme prášek do pečiva. Těsto zaděláme pomocí mléka. Z těsta vytvarujeme 2 šišky ... Pokračovat »
    Knedlíky → Nejprve uděláme těsto. Do mísy dáme cukr, 2 žloutky přidáme jedno celé vejce, máslo a špetku soli. Trochu promícháme (základní kašička), přidáme mouku, zamícháme, přidáme strouhané ... Pokračovat »


Houskové knedlíky klasik

    Knedlíky → Z droždí, 4 lžic vlažného mléka a 5 lžic mouky připravíme kvásek a necháme ho na teplém místě vykynout. Mouku prosejeme do mísy, uprostřed uděláme důlek, vlijeme do něj kvásek, oso ... Pokračovat »
    © 2009 – 2019 NAŠEPENÍZE.CZ s.r.o., všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez předchozího písemného souhlasu provozovatele, nebo vlastníka autorských práv k obsahu je výslovně zakázáno. O nás - kontakty | Podmínky používání | Reklama | Newsletter | RSS články | RSS recepty | Facebook | Přidat na Seznam
    Knedlíky → Mouku osolíme, přidáme mléko, vejce a připravíme řidší těsto. Rohlíky nakrájíme na kostičky a vmícháme do těsta. Do většího hrnce nalijeme vodu, osolíme a přivedeme k varu. Do vrou ... Pokračovat »
    Knedlíky → Do mísy prosijeme mouku do důlku rozdrobíme droždí, posypeme mouč. cukrem a zalijeme necelou polovinou vlažného mléka. trošku zasypeme moukou a promícháme - pouze to co je v důlku! ... Pokračovat »
    Knedlíky → Máslo utřeme se žloutky, přidáme smetanu, mouku a na kostičky nakrájené housky. Podle chuti osolíme. Promícháme. Nakonec zlehka vmícháme sníh z bílků. ze ž loutky, přidá se smetana ... Pokračovat »


Slaninové bramborové knedlíky I

    Knedlíky → Rohlíky nakrájíme na tenké plátky, namočí se do mléka, které smícháme s olejem, žloutky, solí. Bílky ušleháme v tuhý sníh, půlku zamícháme do těsta a další půlku jen lehce vypracu ... Pokračovat »
    Knedlíky → rohlíky nakrájíme na kostičky,přidáme mouku,mléko,vejce a sůl,vše promícháme.Vznikne řidší těsto,pak postavíme teprve vodu na kamna a než se voda začne vařit těsto z houstne.Namočí ... Pokračovat »
    Knedlíky → Rohlíky nakrájíme na kostičky a zvlhčíme mlékem rozšlehaným se žloutky, rozehřátým máslem a solí a necháme prosáknout. Po té vmícháme mouku a sníh z bílků. Těsto rozdělíme do hrnků ... Pokračovat »
    Knedlíky → Rohlíky a tofu nakrájíme na kostičky. Na oleji opečeme nakrájenou cibuli a tofu. Necháme trochu vychladnout, pak přidáme k rohlíkům. Přimícháme vejce, mléko, mouku a sůl. Z těsta t ... Pokračovat »
    Knedlíky → Rohlíky nakrájíme na plátky, namočíme do mléka, které smícháme s olejem, žloutky a solí. Bílky ušleháme do tuhého sněhu, půlku zamícháme do těsta a další půlku jen lehce vpracujeme ... Pokračovat »


Špekové knedlíky se zelným salátem + VIDEO

    Knedlíky → Housky nakrájíme na kostičky a zvlhčíme mlékem rozšlehaným se žloutky, rozehřátým máslem a solí a necháme prosáknout. Nakonec vmícháme mouku, strouhanku a sníh z bílků. Vytvarujeme ... Pokračovat »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00