Jak na věc


klub chovatelů jorkšírských teriérů

Požadovaná stránka tu už není nebo byla přesunuta.

    Můžete se zaregistrovat na kterékoliv prodejně TOP drogerie. Stačí vyplnit přihlášku a obsluha prodejny Vám vydá věrnostní kartu, se kterou ihned získáváte klubové slevy. Přihlášku získáte přímo v prodejně, nebo si můžete vytisknout, předem vyplnit a donést na prodejnu.
    Pro naplnění výše uvedených cílů GCCSH postavil a provozuje devítijamkové golfové hřiště ve Svobodných Hamrech v obci Vysočina. Patříme tak mezi menšinu golfových klubů, které dnes jako občanské sdružení nejen poskytují možnost svým členům hrát golf, ale také jsou majiteli a provozovateli golfového areálu.
    Založili jsme Nadační fond Klubu 112 na podporu členů z řad příslušníků Integrovaného záchranného systému jako jsou hasiči, policisté a záchranáři, kteří se ocitli v tísni.
    Od 20. 4. 2018 usilovně pracujeme na tom, abychom 10. 9. 2018 vydali první číslo našeho časopisu Kuráž, který se má postavit za příslušníky IZS a to nejen v práci, ale také v soukromém životě.


Naši partneři a spolupracovníci

    Fungování GCCSH je řízeno výborem, voleným na členských shromážděních na dvouleté volební období. Do čela výboru je volen Prezident, který je spolu s jedním členem výboru statutárním orgánem GCCSH. Na činnost Výboru GCCSH dohlíží Revizor, který je také volen na dvouleté období. Každodenní život klubu řídí Manažer GCCSH, ten je přímo zodpovědný výboru GCCSH.
    Magistrátem hl. m. Prahy byla schválená naše veřejná sbírka, díky které bychom chtěli pořídit zdravotnické a záchranné pomůcky jako například Automatický externí defibrilátor Philips HeartStart FRx pro výcvik a použití v případě potřeby.
    Obrovskou novinkou v Klubu 112 je to, že připravujeme 1. turnus a rozšiřujeme nabídku letních dětských táborů. Nově tak můžeme zabavit dalších cca. 100 dětí :)
    Golf & Country Club Svobodné Hamry z.s. (GCCSH) je zapsaný spolek, založený v roce 1995 s posláním vycházejícím z našich stanov - cíle činnosti GCCSH jsou:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00