Jak na věc


klasifikace jel j19

Veďte agendu vaší ZUŠ chytře. Používejte program Klasifikace, stejně jako ostatní spokojené ZUŠ v republice!

    Pokud budete kdykoliv potřebovat s něčím poradit, jsme tady pro vás. Kontaktujte nás, zavolejte a my vám co nejrychleji pomůžeme problém bezplatně vyřešit.
    Nabízíme také možnost mít data na Cloud serveru, kdy vám za malý roční poplatek budeme spravovat cloud databázi, starat se o zálohování a především se budete moci připojit kdykoliv protože servery běží 24/7. Více informací zde.
    Veškerá data jsou bezpečně uložena v databázi na vašem počítači. Nikdo jiný se k nim nedostane. Nemusíte se obávat, že by se vaše citlivé údaje dostali do cizích rukou. Vždy je máte plně pod kontrolou.
    Veškerá data v evidenci můžete kdykoliv vytisknout. Ať už jsou to informace o žácích, učitelích, platbách školného, vysvědčení či seznamy. Přesný tisk je obrovskou předností programu Klasifikace. Díky tomu vypadají všechny vytisknuté dokumenty přesně tak, jak mají. Vše je na milimetr přesné, na rozdíl od některých konkurenčních řešení, kterým dělá přesný a úhledný tisk potíže.


1. Klasifikace vychází z těchto zásad :

    Klasifikace se ovládá snadno, veškeré ovládací prvky najdete tam, kde byste je logicky čekali. Po více než 17 letech úprav a vylepšení na základě zpětné vazby od učitelů a ředitelů jsme dovedli ovládání programu k dokonalosti.
    Klasifikace HOMEBANKING + NET používá databázi PostgreSQL, díky které máte přístup ke svým datům nejen z vaší lokální sítě (LAN), ale také z Internetu (z domova, na cestách…).
    Klasifikace vám pomůže vést evidenci žáků a učitelů. Usnadní vašim učitelům vedení třídní knihy, tvorbu rozvrhů, vypisování vysvědčení a mnoho dalšího. Vaše účetní ocení párování plateb školného a výpůjčného.
    Ke všem edicím je možno přiobjednat Webové služby, které poskytují přihlášky a rozvrhy přístupné přes webové stránky školy a v edici HB + NET informační nástěnky pro rodiče a žáky. Pro vedení školy a učitele poskytují i třídní knihy a osobní data žáků přístupné například i z mobilních telefonů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00