Jak na věc


klapka na svod dešťové vody

Dimenzování odvodňovacího systému BRAMAC StabiCor- řídí se velikostí odvodňované střešní plochy v kolmém průmětu a počtem výtoků.

    Plastové okapy BRAMAC. Okapový plastový systém BRAMAC StabiCor-P - svody světlost 70 mm. Okapový systém StabiCor je systém odvodnění šikmých střech - žlaby, odpadní trouby a tvarovky jsou vyrobeny z plně probarveného plastu, proto se jedná o bezúdržbový systém, který je vysoce odolný vůči působení povětrnostních vlivů včetně stálobarevnosti. Systém StabiCor umožňuje využívání dešťové vody.
    Informace, které nám poskytnete, uložíme. Tyto informace použijeme jedině k tomu, abychom odpověděli na Vaše dotazy a mohli splnit Váš požadavek na seznámení se zbožím. Více se o ochraně osobních údajů v souvislosti s vyplněním kontaktního formuláře dočtete zde.
    Okapový systém BRAMAC StabiCor je systém odvodnění šikmých střech - žlaby, odpadní trouby a tvarovky jsou vyrobeny z plně probarveného plastu, proto se jedná o bezúdržbový systém, který je vysoce odolný vůči působení povětrnostních vlivů včetně stálobarevnosti.BRAMAC Systém StabiCor umožňuje využívání dešťové vody.


Okapový systém BRAMAC StabiCor-P

    - smluvní dopravné na místo určení - cena dopravy je závislá na množství objednaného zboží a vzdálenosti od expedičního skladu1. Přímá dodávka výrobcem - paušální dopravné 500,- Kč (bez DPH) od 4 palet - bez dalších slev2. Vývoz z expedičních skladů - dopravné 30,- Kč / 1 km (bez DPH) - možnost dalších akčích slevSkládání hydraulickou rukou - 100,- Kč / 1 paletuPaleta BRAMAC - 260,- KčVrácení palety - 225,- Kč (opotřebení 35,- Kč)V případě poptávky dopravného střešního systému BRAMAC prosím uveďte do poznámky.


StabiCor-P svody plastové světlost 70 mm

    Dlouhá životnost - StabiCor odolává povětrnostním vlivům, zejména je zcela odolný vůči korozi.Tvarová stálost - při extrémním zatížení dojde k pružné deformaci žlabu StabiCor, který se po odlehčení vrátí do původního tvaru, zatímco měděné žlaby se deformují a jsou dále nepoužitelné.Barevná stálost - StabiCor zachovává svoji původní barevnost, barevné změny kovových produktů jsou však mnohem výraznější - měď nepravidelně tmavne až zčerná, titanzinek mění barvu do tmavošeda, pozinkovaný plech bez pravidelné údržby (nátěry) zkoroduje a ztrácí poté svoji spolehlivost. "Měděný" StabiCor bude trvale "měděný".Nejvyšší estetika detailu BRAMAC StabiCor vyžaduje min. spád žlabů, jen 3 mm na 1 m, t.j. při délce žlabu 10 m je celkový spád 3 cm, který pohledově nenarušuje vodorovnou linii okapní hrany tak, jako žlaby z jiných materiálů, kde je požadován min. spád 5 mm na 1 m.Bezúdržbovost okapového systému BRAMAC StabiCor vzhledem k naprosté odolnosti vůči korozi se StabiCor řadí mezi produkty
    Materiál     tvrzené PVC            Žlaby     průměr 100 mm, 125 mm, 150 mm, délka 2 m, 4 m            Odpadní trouby     průměr 70 mm, 100 mm, délka 0,5 m, 1 m, 2m, 4m            Barvy     tmavohnědá, měděná, bílá - na speciální objednávku

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00