Jak na věc


kellys-bike

Duše KLS 12 1/2 x 2-1/4 (57-203) AV 40mm

    Každé kolo u nás zakoupené je před prodejem dobře seřízené a připravené k provozu. Samozřejmostí je doporučení bezpečnostních prvků vyžadovaných zákonem a jejich široká nabídka. V případě Vašeho zájmu vybrané kolo přivezeme na Vámi vybrané místo v Brně v určeném čase. Tato služba je pro naše zákazníky ZDARMA.
    Vyrobená z nejkvalitnějšího butylového kaučuku. Dlouhodobá stabilita tlaku vzduchu. Vysoká odolnost proti proražení. Galuskový ventil (33 mm), určený pro standartní ráfek...
    Je biologicky odburateľná multifunkční kapalina vhodná na všeobecné mazání (např.lanek), uvolňování zkorodovaných spojů a slouží také jako preventivní ochrana proti korozi.100 ml..
    Vyrobená z nejkvalitnějšího butylového kaučuku. Dlouhodobá stabilita tlaku vzduchu. Vysoká odolnost proti proražení. Autoventil (40 mm), určený pro standartní ráfek...
    Souprava obsahuje: 7ml tuba s vulkanizačniacute; směsiacute; 2ks zaacute;platy s průměrem 20mm 2ks zaacute;platy s průměrem 25mm 2ks obdelniacute;koveacute; zaacute;platy 24x35mm 1ks smirkovyacut..
    Zkuste si porovnat naše ceny a služby s konkurencí. Věříme, že Vám takové pohodlí a ceny nikdo jiný nenabídne. Dvě kamenné prodejny a více než 17 let zkušeností jsou pro Vás zárukou dobré koupě.


Duše KLS 700 x 25-32C (25/32-622/630) FV 33mm

    Páska do ráfika pre bicykle s veľkosťou kolesa 20" Vyrobená z kvalitného nylonového materiálu s dlhou životnosťouVeľkosť otvoru 9 mm - pre duše s ventilom AV / DVŠírka : 14mmBalenie : 2 kusy balené v ..
    2ks reflexních páskůvelikost: 3x40cmpoužitý materiál od firmy 3M ScotchliteMěřená odráživost 3M reflexního materiálu: 700cd/luxTestovaná a certifikovaná v TUV v NěmeckuVyhovuje normě CE EN 13356..
    2ks reflexních páskůvelikost: 3x30cmpoužitý materiál od firmy 3M ScotchliteMěřená odráživost 3M reflexního materiálu: 700cd/luxTestovaná a certifikovaná v TUV v Německuvyhovuje normě EN 13356..
    Vyrobená z nejkvalitnějšího butylového kaučuku. Dlouhodobá stabilita tlaku vzduchu. Vysoká odolnost proti proražení. Autoventil (35 mm), určený pro standartní ráfek...
    Vyrobená z nejkvalitnějšího butylového kaučuku. Dlouhodobá stabilita tlaku vzduchu. Vysoká odolnost proti proražení. Veloventil (40 mm), určený pro standartní ráfek...
    Dětská cyklistická láhev s flexibilním tělem a originálním KLS designemSpeciální dětský náustek sestává z jednoho kusu. Neobsahuje malé části - bezpečné pro děti. Nehrozí nebezpečí přehltnutí nebo udu..


Cyklistický Zvonek KELLYS Bell 20 stříbrný (OEM balení)

    Víme dobře, že jste to Vy, kdo nám umožňuje prosperovat. Proto se snažíme vyhovět všem Vašim požadavkům, nabízet široké spektrum kvalitních předprodejních i poprodejních služeb. Odměnou je nám Vaše spokojenost a doporučení Vašim přátelům a známým.
    Bojíte se reklamací? S námi nemusíte. Na prvním místě je pro nás spokojenost našich zákazníků, jejich návrat a případné doporučení přátelům a známým. Proto jsou případné reklamace vyřizovány v nejkratších možných termínech.
    Vyrobené z nerez oceliSvařovaný konec lankaø 1,5 mm, koncovka válečku 6 x 7 mmDélka 100 cmPoužitelné pro přední brzdu MTB, Cross, dětské kolaBalení: set lanko 100 cm + koncovka lanka..

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0010:51:54