Jak na věc


kde byla natočena pohádka o zakletém králi a odváž

Svědkové Putinovi nominováni na Evropské filmové ceny

    Kokedamy Luxor nabízí především ve variantě na zavěšení. Na výběr je hned z několika druhů kokedam: fíkus Ginseng, asparágusy, anturie, haworcie, sloní noha (Nolina) nebo chamaedora. Jedná se o oblíbené pokojové rostliny, které nejsou náročné na péči. Kokedamy uvidíte ve většině případů zavěšené ze stropu hned po vstupu do prodejny. V OC Westfield Chodov a na prodejně Plzeň Plaza jsou dostupné i kokedamy na postavení, hledejte je v pokladní zóně.
    Naše závěsné kokedamy můžete také zakoupit ve vybraných prodejnách knihkupectví LUXOR, do kterých je dodáváme. Všechny prodejny a více informací naleznete zde: https://www.kokedamy.cz/kde-koupit/
    Dokumentární film Joëla Fargese a Terezy Brdečkové. Jiří Trnka je jedním z největších a nejvšestrannějších českých umělců 20 století, jemuž se podařilo tak významně ovlivnit umělecké dění ve světovém měřítku.
    Česká televize se stala trvalým partnerem české filmové tvorby. Významně ji podporuje, její role v ní je nezastupitelná. Dokládá to fakt, že od roku 1992 se televize veřejné služby podílela na vzniku více než dvou set snímků. Přesvědčit se o tom můžete na těchto webových stránkách.


V našem stánku na vybraných akcích

    Celovečerní debut respektovaného divadelního režiséra a herce Jiřího Havelky popisuje mimořádně autentickým způsobem schůzi společenství vlastníků jednoho bytového domu. Snaživí manželé Zahrádkovi, kteří všechno organizují, otravně důsledná hlídačka stanov Roubíčková, duchem nepřítomný starý pan profesor Sokol, zatvrzelá stará struktura Kubát, která tvrdí, že za komunistů bylo všechno lepší, sebevědomý homosexuál Nitranský, který by chtěl svůj podkrovní byt rozšířit o půdní prostory, prostinký mamánek Švec, za něhož dosud všechno vyřizovala maminka a on jaksi nestihl vůbec dospět, čerství dědicové jednoho z bytů bratři Čermákovi i noví nájemníci, japanolog Bernášek se svojí těhotnou japonskou manželkou. A do toho pan Novák, který má malou firmičku snad na úplně všechno.
    Celovečerní hraný film režiséra Štěpána Altrichtera je adaptací stejnojmenné novely Jaroslava Rudiše. Hlavní postavou příběhu je Vandam, osamělý rváč ze sídliště, smutný a tragický hrdina, který vyráží do své poslední bitvy.
    Začátkem roku 2006 byla nastavena nová a jasnější pravidla pro výběr filmových projektů, která zjednodušila způsob jednání nezávislých producentů s ČT. Rozsah natočených a rozpracovaných filmů, stejně jako stanovení nových pravidel pro výběr filmových projektů, jasně ukazuje zájem ČT podílet se koprodukčně na českých filmech a je zřejmé, že ČT bude ve spolupráci na koprodukčních filmových projektech pokračovat.
    Expediční doba objednávky závisí vždy na její velikosti a zvoleném způsobu doručení a platby. Ve většině případů je to 1-3 pracovní dny. Po přijetí objednávky vás budeme o předpokládaném termínu vyřízení předem informovat.


V prodejnách Knihkupectví LUXOR

    Pravidelně se účastníme Jarních hrnčířských a řemeslných trhů v Berouně a dále Vánočních trhů, které se konají vždy na začítku prosince v pražském Průmyslovém paláci v Holešovicích.
    Filmová adaptace bestselleru Evžena Bočka Poslední aristokratka v režii Jiřího Vejdělka. Komedie o rodině, kořenech a o tom, že s nadhledem a s těmi správnými lidmi se dá zvítězit i ve zdánlivě předem prohraných bitvách.
    Thriller Amnestie přinese na plátna největší vzpouru ve vězeňské historii Česka i Československa. Koprodukční film režiséra Jonáše Karáska na motivy knihy Radovana Dunaje, představí v hlavních rolích Aňu Geislerovou, Marka Vašuta, Natálii Germani, Norberta Lichého, Romana Luknára, Marka Majeského, Jána Jackuliaka, Martina Havelku či Janu Oľhovú.
    Stále ale můžete objednávat dárkové poukazy na kokedamy s elektronickým odesláním e-mailem. Podrobnosti zde: https://www.kokedamy.cz/produkt/darkovy-poukaz-na-kokedamy/

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00