Jak na věc


kde bydlí jim parsons

Chci se zbavit toho neschopného hňupa!

    Ahoj děcka. Vaši se rozhodli, že už spolu nechtějí být. Tím Vám velmi ublížili, ale bohužel si to nyní neuvědomují. Někteří to poznají brzo, jiní nikdy. Oba dva Vás však mají rádi a chtějí pro Vás to nejlepší. Tyto stránky by chtěli pomoci i Vám a ulehčit Vašemu trápení. Na následující stránce naleznete odkazy na zábavu, počítačové hry, písničky, atd… Co také můžeme dělat jiného než si hrát?
    Volné pokračování filmu Všechny moje děti s názvem Kapela se věnuje osudu romské kapely, které ke startu pomohli diváci filmu Všechny moje děti. V dokumentu sledujeme příběhy jednotlivých hudebníků, kteří se snaží se svou kapelou dostat mimo osadu – do blízkých míst, na různé společenské akce. Především by ale rádi vystoupili na pódiu jako známá a kvalitní hudební skupina. Jejich velkým cílem je multižánrový festival Pohoda v Trenčíně, Colours of Ostrava a další hudební festivaly, které navštěvují tisíce lidí. Sledujeme pouť kapely za sny, za hudebními přáními, první vystoupení romských hudebníků ve většinové společnosti v kontextu se sociálním vymezením, které vyvolá konflikty, předsudky, projevy otevřeného i skrytého rasismu a jejich neustálé balancování na hranici bídy a beznaděje.


Když rozvod, tak rozvod! Ale co děti?

    Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. „Úhoři mají nabito“ je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na Útvar rychlého nasazení (URNA) stala únikem z jejich nudných a prázdných životů. Zasahují u zločinců domnělých i skutečných, evakuují svatební hostiny a s dětskou radostí do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Chtějí bohatým brát a chudým dávat. V černé komedii režiséra Vladimíra Michálka a scenáristy Petra Pýchy jde všechno hladce až do okamžiku, kdy se ocitnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě.
    Sochař královské rodiny, přední dánský umělec Bjöern Norgaard, realizuje epochální objekt – skleněný sarkofág pro dánskou královnu Margaretu II. do královské krypty v katedrále v Roskilde. Rozhodnutí vymodelovat prázdnotu dvou lidských těl v křišťálovém obalu více než sedm tun těžkém je nebývalý záměr nejenom umělecký, ale také naprosto nevídaná odvaha technologická. B.Norgaard pro realizaci svého mimořádně odvážného zvolil továrničku ve vesničce Pelechov u Železného Brodu - ta teď nese zodpovědnost za to, zda dánská panovnice Margharetta II. a její choť princ Henrik bude mít důstojné místo svého spočinutí připraveno včas, či ne.
    Chcete se rozvést? Chcete získat děti do své péče? Chcete mít zajištěný měsíční přísun financí od bývalého manžela až do zletilosti dětí? Žádný problém! Postupujte přesně dle návodu na následující stránce. Ten moula nemá žádnou šanci. Uvedený postup svým rozhodnutím dokonce posvětil i Ústavní soud (více zde...).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00