Jak na věc


katr na pořez kulatiny prodej

Mobilní kmenová pásová pila katr

    Mnoho malokapacitních pilařů, kteří dnes používají kotoučovou rámovou pilu, pásovou pilu nebo pořezovou lavici Logosol, mohou s pomocí rámové pily Logosol-Laks dosáhnout průmyslové kapacity. Před zpracováním na rámové pile Logosol-Laks by kmeny by měly být uříznuty na dvou stranách, aby dřevo bylo ořezáno před rozřezáním na prkna. To poskytuje řízený proces a minimální manipulaci se dřevem. Trámy jsou rozřezány na hotové výrobky bez potíží.
    Přesnost:Rychlost posuvu:Max. počet pilových listů:Min. vzdálenost mezi pilovými listy:Max. produkce za hodinu:Velikost rámu:Hmotnost:Pracovní čas před broušením:Délka stroje:Šířka stroje:Výška stroje:Elektromotor:Elektrické zapojení:Bruska pro pilové listy:
    *) Příklady kapacity: Pokud je rámová pila vybavena 12 pilovými listy a budete vyrábět 25 mm silná prkna z 300 mm širokých trámů, je možné položit na sebe dva trámy, kde jeden je 100 mm a druhý 500 mm široký. To je způsob, jak získat kapacitu téměř 1000 metrů za hodinu.
    Toto je investice jak na krátkodobé používání, tak na dlouhodobé. Instalace rámové pily Logosol-Laks je nenákladná a pila má vysokou produktivitu hned od začátku. Díky pevné konstrukci a klidnému běhu nenabízí mnoho překvapení. Rámová pila Logosol-Laks bude věrně pracovat a držet si svoji hodnotu po desetiletí. S dobře otestovanou technikou se budete cítit bezpečně.


BERNARDO BBS 600 B mobilní katr benzín ZDARMA DOPRAVA 14-1302

    Rámová pila Logosol-Laks tvrdě pracuje hodinu za hodinou bez přerušení a bez problémů. Pro souvislou práci je nutné odnášet nařezaná prkna a nový trám musí být nařezán během pár minut. Navzdory pomalému posuvu je rámová pila Logosol-Laks v praxi téměř vždy nejrychlejším strojem na pracovišti.
    Všechny stroje Logosol-Laks jsou poháněny 3-fázovým elektromotorem s výkonem 11 kW. Pokud nemáte přístup k elektřině, všechny modely mohou být poháněny 17 kW spalovacím motorem šetrným k životnímu prostředí. Zpracujeme možná nejvyšší kapacitu na použitou energii na světě; zhruba 500 metrů na litr paliva, s elektromotory 100 metrů na kWh. Šetrnost k životnímu prostředí je očividná. Navíc, nepotřebujete neobvyklé instalace nebo pojistky. Pro někoho to znamená ušetření peněz, ale pro mnoho míst ve světě je to podmínkou.
    Jádrem rámové pily je rám s až 20 pilovými listy, které jsou řízeny pomocí vyváženého setrvačníku jako protiváha. Rám, setrvačník a mechanický posuv pracují v dokonalé rovnováze, což je při práci vidět. Hladina hluku je velmi nízká a připomíná bafání kouře z lokomotivy.


Rámová pila má zřídkakdy problém

    S efektivitou a pracovní spolehlivostí se rámová pila Logosol-Laks řadí do samostatné třídy. Během 20 let se rámové pily neustále zdokonalovaly. Ne přidáváním nové technologie a dalších chytrých funkcí, ale malým upravením úhlu rámu, setrvačníku a mechanického posuvu. Díky tomu se stroje staly více přirozené.
    Po 8-10 pracovních hodinách nebo po 100 kmenech musí být pilové listy s karbid wolframovou čepelí sundány z rámu a nabroušeny bruskou, která je dodávána s rámovou pilou Logosol-Laks. Listy jsou namontovány v pevných pozicích v držáku tvaru hřebenu. Je to skvělý systém, díky kterému je výměna listů velmi rychlá a pilové listy jsou upevněny vždy ve správné pozici. Celý proces zabere méně než 20 minut.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00