Jak na věc


katr na pořez kulatiny prodej

Investujte do hospodárné rámové pily

    *) Příklady kapacity: Pokud je rámová pila vybavena 12 pilovými listy a budete vyrábět 25 mm silná prkna z 300 mm širokých trámů, je možné položit na sebe dva trámy, kde jeden je 100 mm a druhý 500 mm široký. To je způsob, jak získat kapacitu téměř 1000 metrů za hodinu.
    Jádrem rámové pily je rám s až 20 pilovými listy, které jsou řízeny pomocí vyváženého setrvačníku jako protiváha. Rám, setrvačník a mechanický posuv pracují v dokonalé rovnováze, což je při práci vidět. Hladina hluku je velmi nízká a připomíná bafání kouře z lokomotivy.
    S efektivitou a pracovní spolehlivostí se rámová pila Logosol-Laks řadí do samostatné třídy. Během 20 let se rámové pily neustále zdokonalovaly. Ne přidáváním nové technologie a dalších chytrých funkcí, ale malým upravením úhlu rámu, setrvačníku a mechanického posuvu. Díky tomu se stroje staly více přirozené.


BERNARDO BBS 600 E mobilní katr 400V ZDARMA DOPRAVA 14-1300

    Všechny stroje Logosol-Laks jsou poháněny 3-fázovým elektromotorem s výkonem 11 kW. Pokud nemáte přístup k elektřině, všechny modely mohou být poháněny 17 kW spalovacím motorem šetrným k životnímu prostředí. Zpracujeme možná nejvyšší kapacitu na použitou energii na světě; zhruba 500 metrů na litr paliva, s elektromotory 100 metrů na kWh. Šetrnost k životnímu prostředí je očividná. Navíc, nepotřebujete neobvyklé instalace nebo pojistky. Pro někoho to znamená ušetření peněz, ale pro mnoho míst ve světě je to podmínkou.
    Přesnost:Rychlost posuvu:Max. počet pilových listů:Min. vzdálenost mezi pilovými listy:Max. produkce za hodinu:Velikost rámu:Hmotnost:Pracovní čas před broušením:Délka stroje:Šířka stroje:Výška stroje:Elektromotor:Elektrické zapojení:Bruska pro pilové listy:
    Po 8-10 pracovních hodinách nebo po 100 kmenech musí být pilové listy s karbid wolframovou čepelí sundány z rámu a nabroušeny bruskou, která je dodávána s rámovou pilou Logosol-Laks. Listy jsou namontovány v pevných pozicích v držáku tvaru hřebenu. Je to skvělý systém, díky kterému je výměna listů velmi rychlá a pilové listy jsou upevněny vždy ve správné pozici. Celý proces zabere méně než 20 minut.


Rámová pila má zřídkakdy problém

    Mnoho malokapacitních pilařů, kteří dnes používají kotoučovou rámovou pilu, pásovou pilu nebo pořezovou lavici Logosol, mohou s pomocí rámové pily Logosol-Laks dosáhnout průmyslové kapacity. Před zpracováním na rámové pile Logosol-Laks by kmeny by měly být uříznuty na dvou stranách, aby dřevo bylo ořezáno před rozřezáním na prkna. To poskytuje řízený proces a minimální manipulaci se dřevem. Trámy jsou rozřezány na hotové výrobky bez potíží.
    Toto je investice jak na krátkodobé používání, tak na dlouhodobé. Instalace rámové pily Logosol-Laks je nenákladná a pila má vysokou produktivitu hned od začátku. Díky pevné konstrukci a klidnému běhu nenabízí mnoho překvapení. Rámová pila Logosol-Laks bude věrně pracovat a držet si svoji hodnotu po desetiletí. S dobře otestovanou technikou se budete cítit bezpečně.
    Rámová pila Logosol-Laks tvrdě pracuje hodinu za hodinou bez přerušení a bez problémů. Pro souvislou práci je nutné odnášet nařezaná prkna a nový trám musí být nařezán během pár minut. Navzdory pomalému posuvu je rámová pila Logosol-Laks v praxi téměř vždy nejrychlejším strojem na pracovišti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00