Jak na věc


katastr nemovitostí nahlížení karlovy vary pila

Zobrazit ve vyhledávání navigaci

    V současné nelehké situaci se nám daří veškeré naše služby poskytovat bez omezení.  Technická podpora je poskytována ve standardním rozsahu tj. 7.30 – 15.30 hod, pouze v době poledních přestávek (mezi 11.00 – 12.00 hod.) může být provoz částečně omezen. 
    Důležité: Program drží "historii" převodů a veškerých pohybů a zobrazuje vždy stav k datu. Pokud nahrajeme úvodní dávku a dohráváme pak změny, vidíme v jednotlivých formulářích vždy údaje k nastavenému datu. V programu je možné nastavit vazbu na další programy firmy AG info (EVIDENCE PŮDY, MAPY,...). Součástí programu jsou filtry a množiny, pomocí kterých je možné vybrat specifickou skupinu osob, listů vlastnictví nebo pozemků. Tuto množinu je možné zobrazit v programu k dalšímu prohlížení, případně ji exportovat k zobrazení v některém z dalších programů firmy AG info.
    Zelená nafta 15.1.0.0 -  Import tankování z čerpací stanice TATSUNO EUROPE, doplněny hromadné změny položek ve spotřebě, úpravy sestav, číselníků z Agronoma, atd.   (4.12.2019)


Program pro vyhledávání v souboru popisných informací katastru nemovitostí

    Program Katastr nemovitostí slouží k prohlížení údajů z katastru nemovitostí, k vyhledávání a k tisku výpisů z listů vlastnictví a přehledů. Zakoupená data musí být v "novém výměnném formátu." Datový soubor má příponu "VFK". Při práci v programu se vychází z "Hlavní nabídky" (tzv. úvodní menu, které se objeví na obrazovce po spuštění programu). Po instalaci programu, musí být nejprve proveden import dat z katastru nemovitostí (volba: Nástroje, Import VFK). Program umožňuje po prvním nahrání všech údajů z vybraných katastrů "dohrávat" změny za období.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00