Jak na věc


karta dne andělská

Andělské karty pro rozšíření vnímání

    Víte, co si andělé myslí o andělských kartách? Usmívají se, pokyvují hlavami a souhlasí. Neboť cokoliv, co nás povede k naší duši a rozšíří naše vnímání, cokoliv, co nám pomůže otevřít své srdce pro příjem božské nepodmíněné lásky, je dobré, je požehnané.
    V každém balíčku Tarotu je 78 karet - 22 karet Velké Arkány (tajemství) a 56 karet malé Arkány, která je rozdělená na 4 živly: Oheň, Voda, Vzduch, Země. Každá sada je něčím zvláštní..Pokračujte ve čtení.


Pomoc je vždy na blízku

    Andělé jsou neustále s námi, ale k tomu, abychom je uviděli nebo uslyšeli jejich rady, potřebujeme „ztišit svět“ a ponořit se do nitra, hluboko, až tam, kde sídlí naše duše. Jejich působení je velmi jemné, proto je zapotřebí stáhnout se z vnějšího světa, naučit se naslouchat své duši, tichému vnitřnímu hlasu, skrze který často promlouvají, naučit se rozšiřovat své vědomí tak, abychom byli schopni zachytit poselství bytostí z jemnohmotného světa. Lidí, kteří dokáží komunikovat s anděly přímo, je málo. Pro ty z nás, kteří touží tuto schopnost v sobě objevit, jsou proto andělské karty výbornou pomůckou, neboť nás učí naladit se na jemné energie a objevit souvislosti, které často nejsou přímo zřejmé. Často stačí jediná karta, abychom změnili úhel pohledu na svoji záležitost, a tím si umožnili přístup k možnostem, které jsme předtím neviděli. Často právě jedna jediná andělská karta nám dokáže zpříjemnit den, pokud se na její poselství naladíme a vpustíme-li do svého dne trochu s
    Trápí-li vás nějaký problém, a nevíte si s ním rady, není nic jednoduššího, než požádat o pomoc. Připusťte, že všude kolem vás jsou bytosti (jak andělé, tak lidé), kteří jsou připraveny vyjít vám vstříc. Pokud řešíte složitější problém, nemáte dost času a sil na ponoření se do podstaty věci, zkrátka potřebujete komplexnější a hlubší rozbor vaší situace a radu odborníka, neváhejte a kontaktujte některého z našich poradců. Jsou to profesionálové s dlouholetou praxí. Možná, že vás jejich slova pohladí po duši, pozvednou vás ze stavu beznaděje, nasměrují vás znovu ke Světlu. Kdo ví, možná, že mnozí z nich jsou převlečení andělé...


Andělé – průvodci Světla

    Andělé jsou inteligentní a láskyplné bytosti Světla, a jsou tu proto, aby pomáhaly a chránily všechny živé bytosti zde na Zemi. Život v těle člověka není vždy procházka růžovou zahradou. V životě nás potkávají i nesnadné lekce, sloužící však především našemu růstu. A jako takové bychom je také měli brát. Mnohdy právě kvůli potížím a utrpení rosteme a sílíme. Andělé nám pomáhají tyto lekce zvládat, přináší nám světlo naděje a víru. Je-li pro nás situace neúnosná tak, že padneme na kolena a z hloubi duše prosíme o pomoc, andělé vždy přijdou. Naše duše je volá, a oni přichází, aby sejmuli břímě, přinesli útěchu a světlo do naší duše, radu, jak nést svůj úděl.
    Numerologie je pradávná věda, která zkoumá datum narození člověka s cílem dospět k lepšímu pochopení jeho osobnosti. Datum narození nám může říci mnohé o našich povahových vlastnostech, schopnostech,..Pokračujte ve čtení.
    Andělské karty jsou skvělou pomůckou, díky které se zjemní naše vnímání, vytříbí schopnost naslouchání, otevřou se brány našeho srdce a my jsme znovu schopni věřit a vnímat, přijímat a dávat bezpodmínečnou lásku, která je nám každý den našeho života dávána (ač si to možná neuvědomujeme). Jsou to právě andělé, kteří jsou průvodci této bezpodmínečné boží lásky, zároveň jsou těmi nejlepšími učiteli pro každého, kdo si přeje takovou lásku ke všem tvorům zažívat přímo ve svém srdci. Díky každodennímu kontaktu s andělskými kartami se naše schopnost vnímání natolik rozšíří, že možná jednoho dne budeme schopni zachytit andělské působení na vlastní kůži, komunikovat s anděly přímo, bez pomůcek a prostředníků.


Andělé v lidském šatě

    Na našem partnerském e-shopu www.bombastus.cz naleznete širokou nabídku andělských a archandělských karet, například andělský tarot, oblíbené karty andělů od Doreen Virtue nebo karty archanděla Michaela či Rafaela.
    Nejprve zavřete oči, uvolněte se a soustřeďte se na své pocity. Představte si, jak vaším tělem prochází paprsky světla. Máte-li rádi klidné prostředí, zkuste relaxovat o samotě v přírodě nebo při poslechu..Pokračujte ve čtení.
    Výklad ze sedmových karet není narozdíl od tarotových tak jednoznačný. Možná jste si všimli, že každá kartářka má tak trochu svůj styl a významy jednotlivých karet se u nich liší.Pokračujte ve čtení.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00