Jak na věc


kartářky květa fialová

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

    chodím, teda píšu si s jednou, má dobré reference - je fakt dobrá a musím říct i dobrá i když sem neverila vse se stalo do jednoho jmenuje se český tarot ma komunitu na fc pod jmenem český tarot vykládá od 55 kč andělské runy, runy, tarot, delá lecitelsvi zkus ji
    jirifaj: tak nyní jsme se opravdu zasmáli, jaké ubohosti si samozvané kartářky vymýšlejí o manažersství apod... Tato diskuze je pro lidi, kteří mají zkušenost s kartářkami a ne o nějakým prolhaných a vylhaných lžích někoho, kdo si hraje na mažera. Já jsem se bohužel nechala nachytat na ty kecy o faithmystery, Královna karet a podobné podvody z bazar.cz a nic nevyšlo a všimla jsem si že dotyčné měly ty stejně kecy o ezoterice. Když si z toho někdo chce udělat biznis, tak by to alespoň měl umět!! Za ty jejich podvody bych je hnala na policii, i ty podvody s falešnými referencemi.
    jirifaj: rozhodně ne!! Už jen pro ten podvod že ta faithmystery - naprosto stejný komentář se objevuje i na jiných stránkách a pokaždé pod jiným jménem. Nelze věřit někomu kdo zde lže proboha!!! Nechte už těch sebereklam a samochvály, už je to vážně trapné. Člověk zde čte neustále dokola ty samé samochvály na Santi, Dunušovou apod. Copak Vám to nevadí?


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00