Jak na věc


kartářka helena preislerová

Nabídka od našich kartářek pro Vás...

    Nebo navštivte www.kometo.cz, zaregistrujte se, dobijte si kredit a pomocí tohoto kreditu volejte našim kartářkám tak, jak jste byli zvyklí doposud. Více informací o cenách a podmínkách najdete na www.kometo.cz.
    Upozorňuji klienty, na jednu z mnoha výjimečných vlastností výkladu Egyptského tarotu. Jde o telepatické napojení na druhou osobu. Pomocí tohoto tarotu jsem schopná prozradit s největší pravděpodobností myšlenky tázané druhé osoby.
    Získat odpovědi na své otázky na telefonním čísle 906 50 01 01 je pouze vaše rozhodnutí. Cena hovoru je 50 Kč za minutu včetně DPH. Maximální délka hovoru je 24 minut.
     Věřte, že nic v životě se neděje jen tak a proto i toto, že čtete tyto slova, není náhoda. Vaše kroky jsou řízeny, a proto věřte, že byly nasměrovány i k nám do naší Věštírny ISIS.
    Vážení klienti, sami zvažte, kterou věštírnu pro svoje potřeby oslovíte k získání požadovaných informací, neboť i to, co vypadá jako „harmonické“ nemusí být pravdivé a poctivé. Považujeme za velmi důležité tuto informaci Vám poskytnout, aby nedocházelo k případnému rozčarování služeb, které poskytují některé věštírny.


Naše věštírna v žádném případě neblokuje vaše hovory. Kdo vám lže?

    „Věci lásky jsou věci života. Po čase zimním přicházívá jaro, po beznaději vzniká naděje, po hrůzách noci zasvítává den.“ Vladislav Vančura Český divadelní kritik, dramat...
    Rituály provádí kartářka Galadriel - linka č. 03. Stačí zavolat, říci jméno a datum narození a co nového chcete do života přitáhnout, podpořit nebo se hnout z místa, na kterém delší dobu setrváváte. Je velmi důležité, abyste o svém přání byli přesvědčeni a abyste měli konkrétní představu o tom, jak bude vypadat to, co si přejete!!!  Je to den, kdy se budou plnit přání a vize!!!
    Řešením vzniklé situace je zakoupení jedné čí více nových sim karet, dobíjet si na ně kredit a ty použít k dalšímu volání našim kartářkám. Po zablokování volání na právě používané simkartě tuto vyměňte ve vašem telefonu za jinou a volejte na naši věštírnu dále tak, jak jste zvyklí. Po dalším zablokování aktuálně používané simkarty tuto znovu vyměňte ve vašem telefonu za další, neblokovanou. Po dalším zablokování použijte opět další neblokovanou simkartu.


Informace pro Vás, nové volání pomocí předplaceného kreditu

    Máte neustále pocit, že se Vám nedaří? Že nemůžete dosáhnout svého cíle a stále před Vámi stojí nějaké bariéry? Že sen, který máte již dlouho se ne a ne splnit, přitom pro to, aby byl dosažen, děláte maximum? Někdy stačí jen málo, aby člověk hradby, které mu brání ke splněným přáním, zbořil. Naše kartářka, vědma, zaříkávačka a bohyně Lejla je schopná ušít obřad i zaříkání na míru každému a na každý konkrétní problém. Zabývá se ryze přírodními metodami, spojením živlů, energie a své vlastní síly k tomu, aby při svých obřadech, svíčkových zaříkáních, zbavování kletby, uřknutí, negativních vlivů nebo energií a přitom ve svých výkladech neporušila tok osudu, ale soustředí se na to, aby vše, co brání, bylo odstraněno, a vše co chránit má, chránilo. Využívá magii tarotu, přírodní magii, kterou se zabývaly vědmy a bohyně již v dávných dobách, využívá i moderní- pro většinu z nás velmi netradiční magii jiných druhů karet, spojenou s barvami, bylinami a kameny… Máte-li pocit, že jste v bezvýcho
    Každý měsíc při úplňku v 18:00 hod. budu dělat rituál nalezení opravdové lásky. Tímto rituálem nejdříve otevřu Vaše srdce a mysl, aby se mohly propojit s vibracemi lásky a tím by se měla otevřít cesta k partnerskému vztahu. Tento rituál je zcela zdarma. Připojit se k němu může každý a udělá to tím, že si v 18:00 hod. zapálí jednu svíci v barvách buď růžové nebo zelené či modré, čajové jsou nejlepší. Tentokrát nedoporučuji nahrazovat bílou. Nemusíte mi volat, že ho chcete, stačí se jen v určený den připojit zapálenou svíčkou.
     Nebudeme psát to, co čtete všude, že jsme tým zkušených, perfektně proškolených kartářů a věštců. Jsme kartářky a vědmy, které to co děláme, máme v genech a děláme to s láskou, úctou k vesmíru a s velikou pokorou k zákazníkům. Naší prioritou je to, že jak věštění z karet (mariášové, tarotové, andělské), práce s kyvadlem, věštění z křišťálové koule, ale i andělské rituály a čistění čaker, všechny děláme řadu let.


Máte problémy se dovolat na naši věštírnu? Byl Váš hovor předčasně ukončen? Využijte pro volání předplacený kredit.

    Ve většině případů tito podvodníci dostanou klienty do stresu napřed tím, že jim nahovoří, že jsou prokletí a že potřebují očistit nebo udělat rituál. Za touto záminkou vytáhnou od lidí buď jejich telefonní čísla, nebo celé adresy a po té od nich vyžadují finance.
     Co k tomu potřebujete? Pouze svíčku v barvě, která k danému problému naleží, nejlépe čajovou, abyste u ní neseděli týden. Svíčku zapálíte v daný den po 19:00 hodině, plamínku svěříte své přání a já se postarám o to, aby bylo splněno. Jen malé upozornění pro ty, kteří si chtějí přičarovat lásku konkrétního člověka. Dobře si rozmyslete, jestli o to ten člověk stojí a jestli nemá jiného partnera, v tomhle případě by se Vám mohlo Vaše přání hezky vymstít. Svíčku nesfoukávejte, nechejte ji dohořet. Pokud to není možné, zhasněte ji kouskem alobalu, nebo kamínkem a druhý den znovu zapalte ve stejnou dobu. Opakujte tak dlouho, dokud svíčka úplně nevyhoří. A pamatujte, je to práce s otevřeným ohněm, buďte opatrní, kdo má svícen, nebo lucerničku má vyhráno.
    Máte starosti, jste ve finanční tísni, chybí vám láska, sebevědomí, nebo máte v hlavě zmatek? Připojte se pravidelně při každém úplňku k magickému rituálu svíček, který bude provázený kouzelnými zaříkadly.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00