Jak na věc


kartářka helena preislerová

Informace pro Vás, nové volání pomocí předplaceného kreditu

    Rituály provádí kartářka Galadriel - linka č. 03. Stačí zavolat, říci jméno a datum narození a co nového chcete do života přitáhnout, podpořit nebo se hnout z místa, na kterém delší dobu setrváváte. Je velmi důležité, abyste o svém přání byli přesvědčeni a abyste měli konkrétní představu o tom, jak bude vypadat to, co si přejete!!!  Je to den, kdy se budou plnit přání a vize!!!
    1. Jestli ve vašem životě něco stagnuje, tak to uvedeme do pohybu… uvedení věcí do pohybu2. Máte smůlu? Tak ji obrátíme ve štěstí… obrat ve štěstí3. Toužíte po lásce a stále nemáte štěstí?… nalezení opravdové lásky4. Stojíte na křižovatce a nevíte jak nebo kudy dál?… rozhodování5. Nemůžete najít tu správnou práci?… získání dobrého zaměstnání


Nabídka od našich kartářek pro Vás...

     Co k tomu potřebujete? Pouze svíčku v barvě, která k danému problému naleží, nejlépe čajovou, abyste u ní neseděli týden. Svíčku zapálíte v daný den po 19:00 hodině, plamínku svěříte své přání a já se postarám o to, aby bylo splněno. Jen malé upozornění pro ty, kteří si chtějí přičarovat lásku konkrétního člověka. Dobře si rozmyslete, jestli o to ten člověk stojí a jestli nemá jiného partnera, v tomhle případě by se Vám mohlo Vaše přání hezky vymstít. Svíčku nesfoukávejte, nechejte ji dohořet. Pokud to není možné, zhasněte ji kouskem alobalu, nebo kamínkem a druhý den znovu zapalte ve stejnou dobu. Opakujte tak dlouho, dokud svíčka úplně nevyhoří. A pamatujte, je to práce s otevřeným ohněm, buďte opatrní, kdo má svícen, nebo lucerničku má vyhráno.
    Je jisté, že naše věštírna „Věštírna Isis“ nikdy nepožadovala po klientech adresy, telefonní čísla a další osobní údaje. Naše věštírna pracuje vůči klientům velmi diskrétně v souladu s právním řádem ČR.
    „Věci lásky jsou věci života. Po čase zimním přicházívá jaro, po beznaději vzniká naděje, po hrůzách noci zasvítává den.“ Vladislav Vančura Český divadelní kritik, dramat...
    Nebo navštivte www.kometo.cz, zaregistrujte se, dobijte si kredit a pomocí tohoto kreditu volejte našim kartářkám tak, jak jste byli zvyklí doposud. Více informací o cenách a podmínkách najdete na www.kometo.cz.
    Ve většině případů tito podvodníci dostanou klienty do stresu napřed tím, že jim nahovoří, že jsou prokletí a že potřebují očistit nebo udělat rituál. Za touto záminkou vytáhnou od lidí buď jejich telefonní čísla, nebo celé adresy a po té od nich vyžadují finance.


Naše věštírna v žádném případě neblokuje vaše hovory. Kdo vám lže?

     Věřte, že nic v životě se neděje jen tak a proto i toto, že čtete tyto slova, není náhoda. Vaše kroky jsou řízeny, a proto věřte, že byly nasměrovány i k nám do naší Věštírny ISIS.
    1. Jestli ve vašem životě něco stagnuje, tak to uvedeme do pohybu… uvedení věcí do pohybu2. Máte smůlu? Tak ji obrátíme ve štěstí… obrat ve štěstí3. Toužíte po lásce a stále nemáte štěstí?… nalezení opravdové lásky4. Stojíte na křižovatce a nevíte jak nebo kudy dál?… rozhodování5. Nemůžete najít tu správnou práci?… získání dobrého zaměstnání
    Vyřešte tento problém okamžitě. Využijte pro volání předplacený kredit. Navštivte www.kometo.cz, zaregistrujte se, dobijte si kredit a pomocí tohoto kreditu volejte našim kartářkám tak, jak jste byli zvyklí doposud. Více informací o cenách a podmínkách najdete na www.kometo.cz.


Máte problémy se dovolat na naši věštírnu? Byl Váš hovor předčasně ukončen? Využijte pro volání předplacený kredit.

    COKOLIV SI PŘEJETE, POMŮŽU VÁM DO ŽIVOTA PŘITÁHNOUT.Někdy máte pocit, že vám v životě něco chybí - láska, peníze, štěstí a celý život Vás provází jen smůla. Svádíte to na všechny kolem sebe anebo jen nevíte proč se tak děje. Může to být z různých důvodů - záležitost minulých životů, karmické zatížení nebo vše svým jednáním od sebe odháníte. Pokud opravdu chcete tuto situaci změnit, můžeme společně vše změnit. Zjistíme proč se toto děje a řeknu vám, co máte udělat proto, abyste byli opravdu v životě spokojeni. Věřte, že vše na co si vzpomenete lze do života přitáhnout a já Vám ráda poradím, co pro to udělat.
    Řešením vzniklé situace je zakoupení jedné čí více nových sim karet, dobíjet si na ně kredit a ty použít k dalšímu volání našim kartářkám. Po zablokování volání na právě používané simkartě tuto vyměňte ve vašem telefonu za jinou a volejte na naši věštírnu dále tak, jak jste zvyklí. Po dalším zablokování aktuálně používané simkarty tuto znovu vyměňte ve vašem telefonu za další, neblokovanou. Po dalším zablokování použijte opět další neblokovanou simkartu.
    považujeme za nutné se vyjádřit ke skutečnostem, na které se nás v poslední době velmi často dotazujete. Je skutečností, že mezi subjekty, které poskytují služby zabývající se věštěním, se vyskytují stále častěji osoby, které v rámci věštění požadují osobní data od klientů (občanů), které následně jsou velmi snadno zneužitelné, a to k podvodům, zkreslení výsledků za účelem dosažení většího zisku a v poslední době i vydírání.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00