Jak na věc


karlovarské minerální vody

mohou pouze přihlášení uživatelé.

     Pro více informací o cenových tarifech DPKV nás neváhejte kontaktovat. Rádi vaše dotazy zodpovíme.
    Suroviny Mléko polotučné, Mouka pšeničná hrubá, Petržel - nať, Žemle tuková mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.
    Nechat zkontrolovat v přepravní kanceláři. Pokud je karta nefunkční , je vyhotoven duplikát karty za 170 Kč, karta je poslána k reklamačnímu řízení, jízdné je převedena novou kartu. V případě uznání reklamace jako oprávněné je poplatek za vyhotovení duplikátu Kč 170,-, cestujícímu vrácen. Pokud reklamační řízení zjistí, že karta je nefunkční z titulu poškození zákazníkem, poplatek 170 Kč se nevrací.
    Je určen k denní péči a ošetrování všech typů pleti. Obnovuje přirozený vzhled pokožky. Vhodný k prevenci ochablé pleti a tvorbě vrásek. Svým složením a zvláště obsahu přírodních olejů krém pokožku dokonale zvláční a chrání.


Desetitisíce receptů do vašeho mobilu a tabletu

    S mandlovým olejem, vitamínem E, UV filtry a hydratačními složkami. Lehký, snadno vstřebatelný krém ke každodenní péči. Vhodný pro všechny typy pleti. Pokožku vyživuje a zpevňuje. Udržuje kůži pružnou a sametově vláčnou. Pleť je chráněna před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a působením volných radikálů. Obsah: 80 ml • kód výrobku 00266
    Karlovarská karta je platební instrument, který vydává Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. Je to bezkontaktní paměťová čipová karta, která slouží jako elektronický nosič jízdného v městské dopravě v Karlových Varech. Karlovarská karta je součástí systému Plzeňská karta, který sdružuje Plzeňskou kartu, Karlovarskou kartu a Marjánku – kartu používanou v Mariánských Lázních.
    Je pleťový krém ke každodenní péči a ošetrování všech typů pleti, zejména suché. Vhodný také k večernímu ošetření, k prevenci ochablé pleti a tvorbě vrásek. Přípravek pokožku vyživuje a regeneruje, udržuje jí hebkou a vláčnou.
    V době nástupu předními dveřmi a použití karty v příměstských autobusech DPKV v rámci MHD, pak cestující přiloží kartu ke čtecímu zařízení, kde je provedena akustická kontrola dobití.
    Připravuje se plnohodnotné použití karty jako elektronické peněženky v Karlových Varech s možnosti rozšíření do dalších oblastí – nákup vstupenek, školní stravování, knihovny atp.


Dortová svíčka se srdíčkem číslice 7 - PREZENT

     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Dobíjení karty dalším časovým jízdným nebo nákup na elektronickou peněženku je prováděno v přepravní kanceláři DPKV, a.s. Cestujícím doporučujeme mít s sebou při používání karty i pokladní doklad o nákupu jízdného.
     Rozklepneme vejce a oddělíme žloutky od bílků. Žloutky rozšleháme se zbylým mlékem, osolíme, přidáme prosátou mouku, žemli, jemně nakrájenou petrželovou nať a z bílků vyšlehaný sníh. Vše lehce promícháme.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    S mandlovým olejem, vitamínem E a panthenolem. Mastný, výživný, snadno vstřebatelný. Vhodný pro noční ošetření všech typu pleti. Pokožku vyživuje, regeneruje, pomáhá udržet kůži sametově hebkou a vláčnou. Obsažené „zelené“ přírodní suroviny z olivového oleje spolu s ostatními složkami pleť vyživují, regenerují a výrazně zpomalují proces stárnutí pleti. Obsah: 80 ml • kód výrobku 00267


Jak postupovat, když je karta nefunkční

    Pro získání Karlovarské karty je nutno vyplnit Žádost o vydání Karlovarské karty a podepsat Podmínky pro vydávání a používání karty. Tiskopisy jsou k dispozici zdarma:
    Z těsta tvarujeme knedlíky ve tvaru šišek, zabalíme je do navlhčených, tukem potřených ubrousků, upevníme nití a vložíme do vařící vody. Zvolna vaříme asi 20 minut.
    Vydání hotové karty je prováděno v přepravní kanceláři DPKV v Zeyerově ulici v termínu uvedeném na žádosti.
    COSMETICA CAROLINUM® KARLOVARSKÝ KRÉM POLOMASTNÝ s meruňkovým olejem, vitamíny A a E, koenzymem Q10 a karlovarskou vřídelní solí. Vhodný pro všechny věkové skupiny k celodenní péči o pleť. Dodává energii a vitalitu, regeneruje a chrání pokožku. Meruňkový olej a karlovarská minerální sůl pleť vyživuje a regeneruje. Vitamíny A, E a koenzym Q 10 chrání buňky před poškozením, tím výrazně zpomalují proces stárnutí a obnovují mladiství a zdravý vzhled pleti. Obsah: 50 ml • kód výrobku 00262


Silvestrovské pohoštění trochu jinak - připravte si crostini!

    Tradiční výrobek karlovarské kosmetiky, zaměřený na péči o mladou, a také problematickou pleť. Přípravek obsahuje přírodní kafr, který prokrvuje a „ohřívá“ pokožku, čímž způsobuje rozšíření pórů. Tím dochází k hlubšímu a efektivnejšímu čištění pleti. Doporučujeme používat zejména při AKNÉ. Pravidelným používáním dosahuje pleť výrazného zjemnění, svežího vzhledu a čistoty. K dostání v lékárnách (například lékárny Alphega, +PILULKA.CZ, anebo PharmaPoint), dobře zásobených drogeriích, dále HM Globus K.Vary, Makro Plzeň a K.Vary.
    COSMETICA CAROLINUM® KARLOVARSKÉ PLEŤOVÉ MLÉKO s vysokým obsahem pistáciového oleje, vitamínu E, panthenolu, koenzymu Q10, karlovarské vřídelní soli a dalších hydratačních složek. Hedvábně jemná, lehká, snadno vstřebatelná emulze s obsahem „zelených“ přírodních surovin z olivového oleje. Obsažené látky pomáhají obnovit přirozenou lipidickou bariéru, pleť je vypnutá a pružná. Tento výrobek je běžně dostupný v síti prodejen ROSSMANN. Obsah: 50 ml • kód výrobku 00263
    Požádat o Karlovarskou kartu může každý občan, fyzická nebo právnická osoba. Pro každý typ karty jsou stanoveny podmínky pro pořízení a používání. Karta může být přenosná za odlišných tarifních podmínek.
    Pokud je na kartě nabitý příslušný tarif, cestující v pracovní dny, kdy se nastupuje do MHD všemi dveřmi má kartu s sebou a kartu u řidiče neukazuje, předkládá pouze v případě přepravní kontroly.
    Dobíjení časového jízdného je možné i na níže uvedených vybraných bankomatech České spořitelny:


KARLOVARSKÁ PLEŤOVÁ VODA SYSEX - vynikající a osvědčený přípravek v boji proti akné!

    COSMETICA CAROLINUM® KARLOVARSKÝ KRÉM VÝŽIVNÝ s meruňkovým olejem, vitamínem E, koenzymem Q10 a karlovarskou vřídelní solí. Vhodný pro všechny věkové skupiny k ošetření suché a citlivé pleti. Hedvábně jemný,mastný, snadno vstřebatelný krém s obsahem „zelených“ přírodních surovin z olivového oleje. Obsah: 50 ml • kód výrobku 00260
    Rozklepneme vejce a oddělíme žloutky od bílků. Žloutky rozšleháme se zbylým mlékem, osolíme, přidáme prosátou mouku, žemli, jemně nakrájenou petrželovou nať a z bílků vyšlehaný sníh. Vše lehce promícháme.
     Z těsta tvarujeme knedlíky ve tvaru šišek, zabalíme je do navlhčených, tukem potřených ubrousků, upevníme nití a vložíme do vařící vody. Zvolna vaříme asi 20 minut.
    COSMETICA CAROLINUM® KARLOVARSKÝ KRÉM HYDRATAČNÍ s meruňkovým olejem, vitamínem E, koenzymem Q10 a karlovarskou vřídelní solí. Hedvábně jemný,lehký, snadno vstřebatelný krém s obsahem„zelených“ přírodních surovin z olivového oleje. Aktivuje přirozený proces hydratace. Pleť rozjasňuje a obnovuje její zdravý vzhled. Obsah: 50 ml • kód výrobku 00261

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00