Jak na věc


kapky proti silnému kašli

Balení Ditustat por.gtt.sol.1x25ml

    Ditustat tlumí dráždivý, neproduktivní kašel při zánětech hrtanu, akutních i chronických zánětech dýchacích cest, pneumotoraxu a krvácení z dýchacích cest různého původu.
    Kapejte z lahvičky ve svislé poloze, dnem vzhůru. Nakapejte na lžičku nebo do menšího množství tekutiny. Po užití zapijte vodou nebo ovocnou šťávou. Nejvhodnější je užívat lék asi půl hodiny před jídlem.
    Pokud nedojde k ústupu nebo zmírnění příznaků choroby do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebo se stav zhorší, popř. dojde-li k výskytu neobvyklých reakcí, vyhledejte lékaře.
    Indikace > Dýchání a respirační systém > Kašel suchýIndikace > Dýchání a respirační systém > NachlazeníLéčivé přípravky > Dýchací systém > Přípravky proti kašli
    Interakce nejsou dosud známy. Opatrnosti je třeba dbát při užívání sedativ pro možnost zesílení sedativního účinku. Není vhodné kombinovat Ditustat s jinými léky proti kašli bez porady s lékařem. Při předepisování jiných léků lékařem oznamte, že užíváte Ditustat.


PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA - Dýchací potíže

    Nekodeinové antitusikum odpovídající silným antitusickým účinkem působení kodeinových přípravků. Jen minimálně ovlivňuje dechové centrum. Jeho současný antihistaminový účinek může příznivě ovlivnit i kašel alergického původu. Obsah solubilizovaných silic z anýzu a máty peprné podporuje expektorační účinek přípravku.
    Nežádoucí účinky nejsou časté. Může se vyskytnout nevolnost, zvracení, pálení žáhy, poruchy zažívání, průjem, slabost, ospalost, zmatenost, bolesti hlavy a bušení srdce.
    použití při onemocnění dýchacích cest bakteriálního, virového původu, pro stimulaci imunitního systému, podráždění dýchacích cest mechanického původu, chronické bronchitidě.
    Lék nesmí být podáván pacientům s přecitlivělostí na dropropizin, pacientům s onemocněním spojeným se zvýšenou produkcí hlenu v dýchacích cestách nebo se zhoršenou funkcí sliznic (Kartagenerův syndrom, ciliární dyskinesie)
    Produkt Ditustat kapky 25ml je aktuálně nedostupný. Můžete využít funkci hlídání dostupnosti, která Vám automaticky zašle e-mail jakmile bude opět dostupný v naší lékárně.Popřípadě můžete vyzkoušet vyhledat alternativu na základě zařazení v sortimentu (viz kategorie níže) nebo dle části názvu, např. ditustat, kapky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00