Jak na věc


kamnové tály levně

Varianty kamnových vložek Kaschutz eurother 4, 6, 8, 10, 12kW

    SCHMID - jedná se převážně o typy vložek, kdy přední strana o rozměru š48 x v82 obsahuje poměrně malou skleněnou plochu, tyto vložky jsou ideální pro obestavbu sálavých kamen, kde jde spíše o to, aby vložky byla po stránce designu minoritní částí díla. Méně skleněné plochy v tomto případě znamená větší účinnost systému (vždy ale záleží na způsobu zvoleného systému).
    Zepředu přiváděný spalovací vzduch slouží současně jako tzv. oplach skla, který zabraňuje jeho mlžení. Regulace přívodu vzduchu pro spalování a oplach skla se tedy provádí pouze jedním šoupátkem.
    Výroba a montáž probíhá v tradiční slévárně, mezinárodním slévárenském centru v Ortrand (jižní Braniborsko). Jedná se o jednu z nejmodernějších sléváren v Evropě, která si již před mnoha lety dala za cíl dosahování nejvyšší kvality a využívání inovativní techniky. Ve slévárně s 220 zaměstnanci se vyrábějí litinové díly pro automobilový a kamnářský průmysl.


Kamnové vložky KASCHUTZ eurotherm

    Jestliže ještě nemáte vybráno, zda investujete do krbové nebo kamnové vložky, poradíme vám s výběrem. Krbová vložka je obecně stavěná pro nižší teploty, je nutné častěji přikládat. Na druhou stranu ji s trochou praxe zvládnete obestavět sami. Na výběr máte velké množství designových variant. Ani kvalitní šamotové desky do krbových kamen z nich ale neučiní nejefektivnější primární zdroj vytápění objektu. Od toho jsou kamnové vložky, stavěné na vyšší teploty.
    Kamnová vložka se obestavuje materiály, jako jsou kachle, šamot či litý žárobenton. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů odolávajcích vysokým teplotám. Obvykle to bývá litina nebo ocel, a také prosklené části v oblasti dvířek, případně i bočních stěn. Umístěné kamnové vložky pak slouží ke spalování velké dávky dřeva při vysoké teplotě. Spaliny ohřívají akumulační zásobník, kde si vysokou teplotu rozprostřete na delší časový interval. Podívejte se, jak jsme se vypořádali s realizacemi u našich stávajících zákazníků.


Pro radu a přesnou kalkulaci volejte 733 723 812

    ‌Kamnové vložky můžete volit i jako primární zdroj vytápění. Jsou skvělou volbou, pokud plánujete chytře investovat do budoucnosti. Kamnové vložky dodáváme nejčastěji zákazníkům v královéhradeckém a pardubickém kraji, tedy města Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Náchod a širé okolí. Není ale problém navštívit vás třeba i v Brně. Realizaci obvykle stihneme během 4 dnů. Maximálně to bývají tři týdny až dva měsíce, pokud je potřeba některý komponent vyrobit.
    Vstupujete na stránky obsahující informace o produktech, jejichž prodej podléhá omezení podle zákona č. 65/2017 Sb. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek.
    Kamnové vložky se používají ke stavbě nejdokonalejších topidel, jaké kamnářské řemeslo nabízí, což jsou kachlová kamna. Už i základní účinnost techno vložek je velmi vysoká a lze ji ještě zvýšit přiřazením akumulačních výměníku (lidově tahům).
    Česká firma s dlouholetou tradicí a velmi progresivním růstem. Jejich vložky patrí k tomu nejlepšímu, co se na trhu vyskytuje. Díky velmi dobře zpracované technologii hoření, má tato firma v nabídce i modely s 90% účinností.
    Zní to sice trochu staromódně, ale osvědčilo se to. Duše a hrdost zaměstnanců se spojí s výrobkem pouze za předpokladu, že mají znalost o celém výrobku, a to je pak na něm znát.
    Kamnová vložka s teplovodním výměníkem ukčená pro stavbu kachlových kamen s vysokou efektivitou. Je vybavena chladící smyčkou, dvojitým sklem a izolovaný teplovodní výměník.


JU - 11 KW s píckou - 480 x 1055 mm

    Velice oblíbeným doplňkem krbových a kamnových vložek jsou automatické řídící jednotky. U kamnových vložek je použítí automatické řídící jednotky téměř samozřejmostí. Na základě teploty v ohništi, dokáží regulovat přívod vzduchu pro optimální hoření.
    OLSBERG - sortiment značky obsahuje jak typy podobné popisovaným u značky SCHMID, tak designově lépe propracované, tyto modely pak již volíme u takových kamen, kde se snažíme design vložky vyzdvihnout. Sortiment však obsahuje i modely JU které jsou velmi rustikální a zdobné - tedy vhodné do designu starodávných kachlových kamen.
    BRUNNER při výrobě kamnových vložek sází výhradně na litinu. Kamna jsou šroubovaná a nikoliv svařovaná, což  snižuje pnutí a usnadňuje výměnu jednotlivých dílů, pokud by to snad někdy bylo nutné.


Výrobky v kategorii KAMNOVÉ VLOŽKY

    Postačí předem nás kontaktovat. Po zaměření a kalkukaci zdarma se domluvíme na konkrétní realizaci, předložíme grafický návrh. Zbytek už se odehraje přímo na vámi určeném místě. Ceny kamnových vložek se odvívejí od výrobce vložky, typu a také doprovodných prací, jako je zástavba vložky na místo určení a podobně. Na výběr jsou také kamnové vložky s teplovodním výměníkem, kamnové kuchyňské sporáky a pokojová kamna. Vyžádejte si u nás na šamotové komínové vložky ceník nebo kalkulace na další kamnářské úkony a materiály.
    Součástí moderních kamnových vložek je prosklení, často s dvojítým. Otvírání je tradičně boční, ohniště je snížené a hluboké. U kamnových vložek se zásadně používá jen externí přívod vzduchu, protože spotřeba vzduchu těchto vložek je vysoká.
    Pokud se navíc rozhodnete pro výměník (včetně možného napojení na ústřední topení), máte postaráno o teplo v celém domě. Je také možné umístit vložku tak, aby vytápěla skrze tahový systém až tři místnosti sálavým teplem.
    Slovenská firma Kobok se zabývá konstrukcí ocelových krbových a kamnových vložek. Mají velice široký sortiment, ve kterém se vždá dá najít model optimální pro Váše kamna. Ohniště u těchto vložek je vystavěno z šamotu se speciální konstrukcí, která zabraňuje praskání.


FORMAT - 6 KW (bez napojovacího hrdla) - 420x790 mm

     Vložky eurotherm 4 byly koncipovány pro malé domácnosti. I v režimech spalování s nižším výkonem si zachovávají veškeré vlastnosti energeticky úsporného tepelného zdroje. Vedle jednoduché obsluhy (šoupátko reguluje spalovací vzduch a tzv.oplach skla) se eurotherm 4 dále vyznačují:
    Sestava předchozí kamnové vložky KV 025 N s přirazeným teplovodním výměníkem. Při zatápění je možné tento výměník deaktivovat, aby došlo k rychlejšímu prohřádí spalinové cesty.
    Výhodou vložek eurotherm 12 je nejen obzvlášť malá spotřeba energie a nízké emise, ale také možnost přikládat až 0,5m dlouhými poleny. To znamená možnost delší doby topení na jedno přiložení.
    Obě tyto značky navazují v poslední době na velmi oblíbený systém teplovodního vytápění.Výkon vložek lze také v mnohých případech zvýšit spalinovým výměníkem tepla (viz.kategorie příslušenství).Kvalitu výrobku v neposlední řadě podtrhuje možnost zdobení rámu (zlato,chrom-lesk/mat).Některé výrobky mají zařízení pro externí přívod vzduchu.Dokonalý oplach skla je samozřejmostí.Korpus vložek je vyrobený z kvalitní kamnářské litiny a spalovací komora je vyložena silnostěnými šamotovými tvarovkami. Obě tyto značky lze doplnit elektronicky řízeným spalovacím procesem OLC.


Jak se u nás obestavuje kamnová vložka

    Naše kamnářská firma se stavbou krbů a kamen zabývá již od roku 1993. Jsme spoluzakladateli Cechu kamnářů České republiky.
    V každém jednotlivém produktu je uloženo vědění, znalosti a zkušenosti našich specialistů. Přitom se nám díky perfektní součinnosti mezi designem, technikou, kvalitou, zpracováním a využitím podařilo stát se nikoliv pouze vyžadovaným partnerem ve věcech technologie topení a kvalitního příslušenství, nýbrž také zastávat, případně vytvořit vedoucí pozici na trhu.
    Po několik desetiletí tradiční řemeslné umění, kombinované s nejmodernějšími výrobními postupy a rovněž tak průběžné technologické inovace jsou garanty úspěchu společnosti Kaschutz na evropském trhu.
    Krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky vysokou kvalitou zpracování a moderním designem. Díky širokému spektru produktů (teplovzdušné, akumulační, teplovodní krbové vložky) vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Krbové vložky ROMOTOP efektivně a ekonomicky vytopí Váš dům. Připojte se již k téměř milionu zákazníků, kteří si užívají tepla značky ROMOTOP.


Kamnové vložky vám zaměříme a kalkulaci zpracujeme zdarma

    Budoucnost je nyní. Flexibilita a rychlá, profesionální reakce na měnící se požadavky trhu jsou dalšími důležitými stavebními kameny pro zefektivnění stávajících oblastí, a pro otevření nových polí působnosti.
    Kamnové vložky - jsou zařízení (topeniště) kamen nejrůznějších stylů,především však kachlových kamen.Jejich instalace je proto určena pro zabudování do tělesa kamen a to i s možností přikládání z jiného místa než vlastní postavená kamna.Vyrobená tepelná energie získaná z hoření uvolněných plynů z paliva je pak převedena do akmulačního systému kamen,který dále nahřívá jejich povrchovou část (otopnou plochu).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00