Jak na věc


kamenné obklady do interiéru

Kvalita kamenických prací v interiéru

    Na kamennou stěnu v interiéru je upřen pohled z bezprostřední blízkosti, proto je důležité aby v interiéru pracoval pečlivý kameník, který má s opracováním a uložením daného druhu kamene zkušenosti.
    Pro vnitřní prostory jsou vhodné kamenné obklady s menší tloušťkou 3 až 5 cm, pro jejich nižší váhu a také úsporu místa. Např. materiály Element Symphony, Montego Gray, nebo White Essence.
    Nejčastěji zde používáme techniku uložení na sraz. Tedy kamenné obklady k sobě pasujeme tak, aby vznikla co nejmenší spára. Větší mezery vyplňujeme šíbrami (menšími kousky kamene).
    Naše doporučení:Vybírejte takového dodavatele, který je schopen nejen kámen prodat, ale také kamenný obklad realizovat. Pro perfektní výsledek potřebujete špičkovou kvalitu kamenného obkladu. Špatná kvalita materiálu má za následek prodražení montáže a navíc celkové zhoršení vizuální podoby prováděného díla.
    Po dokončení kamenických prací jsou spáry očištěny od prachu a drobných nečistot za pomoci průmyslového vysavače. Následně je možné kamennou stěnu umýt a případně napustit impregnací.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00