Jak na věc


kamenné obchody pandora kutná hora

3. Kamenné obklady do interiéru

    Naše produkty a služby bychom doporučili všem zájemcům, kteří oceňují především kvalitu a jedinečný vzhled 100% přírodních kamenných obkladů. Navazujeme na práci starých kamenických mistrů, se začleněním moderních materiálů a nových trendů. Kamenný obklad je luxusním bezúdržbovým dokončením stavby vašeho domu s trvanlivostí desítek let. Jedná se tedy o rozumnou investici do budoucna.
    Kamenné urny jsou vyrobeny z kvalitního kamene. Kamenné urny jsou velice odolné, lze je proto doporučit zejména pro venkovní umístění. V naší nabídce naleznete alabastrové urny, mramorové, žulové a anhydritové.
    Jsme kameníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Zabýváme se nejen prací spojenou s usazením kamenných obkladů, ale i výstavbou kamenných plotů, opěrných zdí, sklepů a revitalizací kamenných staveb zapsaných na seznamu UNESCO.


V dnešní uspěchané době může právě kámen být Vaším spojením s přírodou a pomoci Vám se na chvíli zastavit a tiše obdivovat její nevšední a originální dílo. Naším cílem je Vám toto umožnit, ať již pouhou Vaší návštěvou u nás, které určitě nebudete litovat, či radou, prodejem, dodáním Vámi zvoleného materiálu i související stavební chemie a samozřejmě i odbornou montáží.

    Kamenné umyvadlo je originálním doplňkem do vaší koupelny, interiéru i na zahradu. Hodí se nejen k dalším přírodním materiálům, jako je dřevo, ale pěkně vypadá i v kombinaci s nerezí, sklem apod. Kamenná umyvadla jsou ručně vyrobená, kvalitní povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Díky tomuto unikátnímu kamennému umyvadlu dodáte Vaší koupelně novou tvář. Jedná se o unikátní a exkluzivní variantu k běžným umyvadlům. Na návštěvu Vaší koupelny nikdo z Vašich přátel nezapomene. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Každé kamenné umyvadlo je originální a unikátní kus. A proto se může tvar, rozměry a odstíny lišit od fotografií uvedených u produktů. Je potřeba toto využít jako přednost. Kamenné umyvadlo můžeme vybírat z velkého množství barev a tvarů. 
    V rámci našich zkušeností jsme měli možnost pracovat s nejrůznějšími druhy materiálů. Na základě těchto zkušeností, jsme do našeho výběru zařadili pouze přírodní kameny s největší užitnou a estetickou hodnotou. V případě, že máte svou vlastní představu, jsme schopni dodat materiál z celého světa.
    Kamenné obklady ručně vybíráme v lomech nebo osobně kontrolujeme u našich dodavatelů. Následně upravujeme a skládáme za pomocí tradičních nástrojů a technik. Kamenické práce u nás realizují týmy zkušených kameníků, kteří jsou naprostou špičkou v oboru. Jsme schopni realizovat celé spektrum kamenických prací. Naší specializací jsou kamenné fasády, ploty a opěrné zdi z kamene, dlažby.


AKCE Obkladový pásek Travertin Creme

    Kamenné umyvadlo je originálním doplňkem do vaší koupelny, interiéru i na zahradu. Hodí se nejen k dalším přírodním materiálům, jako je dřevo, ale pěkně vypadá i v kombinaci s nerezí, sklem apod. Kamenná umyvadla jsou ručně vyrobená, kvalitní povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Díky tomuto unikátnímu kamennému umyvadlu dodáte Vaší koupeln...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00