Jak na věc


kamenné obklady do interiéru

Kvalita kamenických prací v interiéru

    Jsme kameníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Zabýváme se nejen prací spojenou s usazením kamenných obkladů, ale i výstavbou kamenných plotů, opěrných zdí, sklepů a revitalizací kamenných staveb zapsaných na seznamu UNESCO.
    V rámci našich zkušeností jsme měli možnost pracovat s nejrůznějšími druhy materiálů. Na základě těchto zkušeností, jsme do našeho výběru zařadili pouze přírodní kameny s největší užitnou a estetickou hodnotou. V případě, že máte svou vlastní představu, jsme schopni dodat materiál z celého světa.
    Po dokončení kamenických prací jsou spáry očištěny od prachu a drobných nečistot za pomoci průmyslového vysavače. Následně je možné kamennou stěnu umýt a případně napustit impregnací.
    Kámen je vždy lepen na suchou a předem očištěnou zeď. Povrch obkládané stěny je mechanicky zdrsněn a opatřen penetračním nátěrem. K lepení kamenných obkladů používáme lepidla s vyšší nosností a sníženým skluzem.
    Nejčastěji zde používáme techniku uložení na sraz. Tedy kamenné obklady k sobě pasujeme tak, aby vznikla co nejmenší spára. Větší mezery vyplňujeme šíbrami (menšími kousky kamene).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00