Jak na věc


kahounová nový bor

Jmenuješ se také (nebo za svobodna)Kahounová?

    Toužíte po zásadní změně svého účesu nebo jen potřebujete zastřihnout konečky? Eva Kahounová se ve svém kadeřnictví zaměřuje na stříhání vlasů, mytí, foukání, barvení i melírování. Kompletní kadeřnické služby poskytuje mužům i ženám. Kromě toho nabízí i další služby pro krásu a péči o tělo – solárium, pedikúru, kosmetiku nebo modeláž nehtů.
    Kadeřnický salón Evy Kahounové poskytuje i další služby v oblasti péče o tělo. Provozuje solárium a postará se také o nastřelení naušnic. Mezi další okrášlovací služby patří například pedikúra nebo profesionální modeláž nehtů. Objednejte se do kadeřnictví Benešov a udělejte si den jenom pro sebe. Chcete-li vykouzlit úsměv na tváři svých blízkých, pořiďte dárkové poukazy na služby kadeřnického salonu. Navštivte kadeřnictví osobně, nebo se předem objednejte.
    Prvotřídní kosmetické produkty si v případě zájmu můžete i zakoupit. Kadeřnice vám s výběrem pomůže a poradí s novým střihem nebo ideální péčí o vaše vlasy. Kadeřnictví Benešov provádí stříhání, mytí, foukání, barvení, melírování a další kadeřnické služby. Samozřejmostí je odborné poradenství a  návrh nového účesu podle přání a představ zákazníků.


Chemický peeling používá různě koncentrované kyseliny, je ale relativně bezpečný

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    Blanka Kahounová a Tomáš Havránek: „Móda je jedním z nejsledovanějších oblastí, které se věnuje celá škála časopisů, a lze v nich jistě najít většinu trendů.“
    Kadeřnictví Evy Kahounové v Benešově se profesionální kadeřnické činnosti věnuje již řadu let. Pokud se chcete odreagovat a nechat o sebe hýčkat, návštěvou kadeřnictví Benešov chybu rozhodně neuděláte. Salón pracuje s profesionálními přípravky WELLA a nově také s prémiovými produkty EUGENE PERMA Paris.
    Slevové a dárkové kupony jsou velmi silným nástrojem na podporu prodeje. Jejich smyslem je motivace zákazníka, aby vás kontaktoval anebo navštívil vaši prodejnu.
    Požadavek na obnovení přístupových údajů ověříme s kontaktní osobou ve Vaší firmě. Případně volejte na zelenou linku 800 900 501 (pracovní dny od 7:00 do 17:30).
    Titul musí být jasný a krátký. Typické tituly jsou “Levný pobyt v Jizerkách!”, “Ušetřete na topení! ” Sezónní sleva!“ apod. Pokud pole zčervená, je titul příliš dlouhý. To samé platí pro text nabídky.


Záznam chatu ze středy 10. září 2008

    bybyka: „máte nějaké zásadnější informace k tématu než ty co jsme od vás do teď slyšely a rok co rok je ve 3-5 číslech různých časopisů pravidelně čteme? Myslím si, že je to od vás klišé.“
    Titul musí být jasný a krátký. Zde je pár ukázek: „100 Kč na Váš další nákup! Slevový kupon v hodnotě 100 Kč, Sleva 100 Kč na Váš nákup! 2+1 zdarma! 1+1 zdarma! Sleva 10 % na Váš nákup!“ apod.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00