Jak na věc


kůže a kožešiny

Chci aby kůže vodě odolala déle

    Některé tuky žluknou - slunečnicový olej například, nebo sádlo. To na kůže ale NEVADÍ. Žluknoucí tuk se pevněji váže do kůže a poté nesmrdí. Pokud jste někdy používali jelenici na leštění oken, tak ta byla činěná tukem, který se posléze nechal záměrně žluknout. A vypadala jelenice nakonec nějak hnusně? Ne. Takže žluknutí tuku nevadí, pokud je tuk uvnitř kůže. Jestli jste ale nanesli tlustou vrstvu, tak může žluknout to, co zůstalo na povrchu, a to už by smrdělo.Takže tuku musíte nanášet jen tolik, kolik kůže je ochotná pojmout.
    K plášťům jsou zhotovovány kožešnické doplňky, jako jsou módní kabelky, rukavice a klobouky. Firma taktéž ve spolupráci s textilními firmami vyrábí slušivé pláště s kožešinovými vložkami.
    Na naší prodejně Vám také můžeme opravit Váš kožený nebo kožešinový oděv. Provádíme např. úpravy délek, výměny zipů, apod.
    Naše společnost podniká v oblasti kožených a kožešinových výrobků a navázala tak na dlouholetou tradici kamenného obchodu, který se nachází na jednom místě již od počátku 20. století. Zde zpracováváme kožešiny a kůže tradičním způsobem a vyrábime z nich produkty, jako jsou ledvinové pásy, ...které pomáhají při zdravotních problémech.


Jak se starat o kůže a jak je čistit

    Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem identifikace smluvních stran, komunikace mezi smluvními stranami a plnění uzavřené smlouvy, a to po dobu trvání smluvního vztahu a dále po dobu 10-ti let, nepožaduje-li právní předpis zpracování po dobu delší, nebo nebude-li takové zpracování nutné pro účely ochrany práv a právem chráněných zájmů Správce. Takový postup umožňuje článek 6 odst. 1. písm. b) a f) Nařízení.Elektronická adresa kupujícího (v případě nákupu) může být zpracována za účelem zařazení do databáze pro zasílání obchodních sdělení. Tento postup umožňuje §7 ods. 3 zákona č. 480/2004 Sb., o službách informační společnosti, a to na základě provedeného nákupu zboží. Tato sdělení se mohou týkat pouze obdobného zboží a lze je kdykoliv jednoduchým způsobem – zasláním dopisu, e-mailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení – odhlásit. Elektronická adresa bude za tímto účelem Správcem zpracovávána po dobu 3 let od poslední uzavřené smlouvy, pokud tuto do
    Pokud kůže už byla usušena a zvrdla, zachraňuje se to opět tukem. Měl by být tekutý, ideálně emulgovaný - například směs oleje a mýdlové vody. Když to nezabere, tak kůži mírně navlhčit (tím změkne), namazat vlhkou, a pak ji znovu nechat schnout.
    Tímto kupující výslovně souhlasí s využitím dalších zpracovatelů, podle prodejce odpovědné volby pro dílčí zpracování osobních údajů.
    2b) Sypký materiál nechte nasáknout odmašťovadlem (prostě se obojí dá do misky a promíchá), a poté jím důkladně vytřete srst. Díky sypkému materiálu se odmašťovadlo dostane k celému povrchu chlupu, ne jen na konec jako kdybyste se to snažili dělat hadrem.


Kožešnická výroba, Kožešiny, Kůže

    Veškerá péče o kůže se točí kolem jednoho poznatku - kůže a voda nejdou dohromady! Kůže ani kožešina NENÍ látka a NEDÁ se jen tak vyprat. Platí, že jakákoli kůže, která se namočí a poté uschne, ztvrdne. Stane se to vždycky, jen některé kůže mohou ztvrdnout více než jiné. Když se chystáte jakoukoli kůži namočit, tak si nejdřív třikrát promyslete jestli dobře víte co se stane.
    V našem eshopu Vám nabízíme bačkory pantofle, palcové rukavice z beránka, čepice, vesty, límce a lemy, doplňky, nánožníky, batohy a kabelky z pravé kůže.
    Nosným výrobním programem byla zpočátku konfekce ze syntetických kožešin, která však byla záhy změněna na zpracování jehnětinových velurů a jiných přírodních kožešin. Jako materiál pro výrobu je použita vysoce kvalitní španělská jehnětina, která vyniká svou lehkostí a je upravena barvením vlasu i řemene do modních barev. Vlas je střižen dle požadavku do různých délek a řemen je buďto pobroušen na velur, nebo má hladkost nappy. Technologie ke zpracování jsou použity jak klasické, to znamená sešívání na plochých krejčovských strojích, nebo netradiční sešívání ze strany řemene kožešnickými stroji. Spodní délky plášťů jsou pouze zaříznuty a nijak nezačišťovány, což ještě více zvýrazňuje lehkost použitých materiálů.


Sleva 20% na konfekci z Totálního výprodeje

    3) Kožešinu vyvěšte někde venku chlupama navrch, ale tak, aby na ní nepršelo, a nechte ji vyvětrat. Tímto způsobem se zbavíme nevhodných pachů, i např. zbytků těkavého odmašťovadla, pokud jsme ho použili. Vyvětrání kožešiny je nejlepší způsob čištění - pokud kožešina nepáchne, tak se dá normálně používat, obvykle bez ohledu na to čím byla znečištěná. Jen nesmí smrdět.
    Může se stát že se páchnoucí nečistota nevsákla, ale jen zůstala na povrchu. V tom případě může pomoci například umytí mýdlovou vodu, s následným ošetřením tukem. Ale to už je spíš takový zoufalý pokus, a ve většině případů to nepomůže.
    Pro poskytování komplexních služeb prodejce využívá v nezbytných případech subdodavatele, na které klade stejné nároky, pokud jde o ochranu a zabezpečení osobních údajů, jako sám na sebe. Jedná se např. o správu webového rozhraní, IT podporu, případně zpracovatelé a subdodavatelé:
    1) Kožešinu pořádně vyklepeme. Klidně i plácačkou na koberce. Ať z ní vypadá všechno co může - z kožešinové předložky většinou drobky od sušenek a podobně.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00