Jak na věc


křestní rouška a svíce, kroj

Kapesník vyšívaný na plátně 572

    Vyšíváme na profesionálních vyšívacích strojích. K vyšívání používáme kvalitní japonské vyšívací příze Marathon v celé škále barevnosti. Tyto příze mají atest zdravotní nezávadnosti a stálobarevnost je zaručena i při vyvářce. Dále používáme pro efektní vyšívání metalické nitě (s kovovým vláknem), bavlněné vyšívací příze pro imitaci ruční výšivky, módní neonové barvy a také příze, které svítí pod UV zářením (např, v klubech a diskotékách).
    Kromě výšivek a nášivek pro hasiče, sportovní oddíly a firmy vyšíváme také obecní, spolkové a junácké prapory, kopie historických a lidových krojů, šijeme tašky a batohy, oblečení, divadelní a taneční kostýmy a v neposlední řadě dětské oblečení a křestní rouška s výšivkou na přání. Vyšívací programy si vytváříme sami, jako podklad stačí obrázek. 
    Podle složitosti a rozsahu jsme schopni od zadání po realizaci včetně návrhu většinu zakázek zrealizovat do dvou týdnů od zadání, křestní roušky s indinviduální výšivkou do tří pracovních dní.
    Vzhledem k velkému zájmu o sety - rouška a svíce ke křtu, nabízíme nově několik vzorů v našem internetovém obchodě - www.siti-kroju.cz, ve třech barevných provedeních - bílé, růžové a světle modré. Svíce jsou velikosti 24 x 360 mm a jsou českými výrobky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00