Jak na věc


křídlatec velký

Sem prosím pište všechny Vaše komentáře a zkušenosti.

    Je rozšířený mezi Floridou a Trinidadem. Stavy křídlatce velkého se v důsledku intenzivního výlovu značně snížily. V současnosti se praktikují pokusy s umělým chovem na farmách – odchovem a následným vysazením do volné přírody.
    Jedinci tohoto druhu dorůstají do délky 30cm. Ulita je růžově zbarvená, má protáhlý, spirálovitě stočený tvar. Ulity starších křídlatců mají široké křídlo neboli trn u ústí ulity.
    NATURALKaribskáŽlutá pacifickáMořská vlnaJaderskáSloní Ucho PREMIUMIntim - pro ženyPro dětiKaribskáŽlutá pacifickáMořská vlnaJemná kosmetická LUXURYMINERALLUFA - PEMZAPřírodní LufaPřírodní pemza LASTURYMaléStředníVelkéPro sběrateleDekorace DEKORATIVNÍTropický mixMořské vázyHoubové korály DÁRKOVÉ BALÍČKYMaléStředníVelké MOŘSKÁ SŮL A KOSMETIKASůl z mrtvého moře a koupelové soliPřírodní mýdla s ovčím mlékem
    Mražení křídlatci se z oblasti Karibiku dovážejí také do Evropy. Po zvolném rozmražení je lze ihned použít bez další přípravy – maso zmražením zkřehne.
    Z čerstvých křídlatců se maso získává tak, že se rozbije ulita, tělo se vykrojí a odstraní se z něj útrobní vak a plášť. Maso je vždy třeba naklepat.


Vykrajovátko delfín 4,5cm - Jakub Felcman

    Ke každému objednanému Lufovému pufu obdržíte zdarma Lufové masážní peelingové kolečko. Uveďte do zprávy pro nás " peeling". Nárok je pouze v případě uvedení zprávy.
    Chcete být včas informováni o všech našich akcích, novinkách, soutěžích a výhodných nákupech? Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKu a také se přihlaste k odběru newsletteru.
     Čeleď:Bezobratlí - Měkkýši Původ: Karibské oblasti Maximální velikost: 25 cm Vhodná teplota: 25 - 26 °C Potrava: řasy a detrit Doporučené PH: 8,1 - 8,3 Salinita: 1,020 - 1,024 g/cm3 Agresivita: nebývá s nimi větších problémů Charakteristika: Přestože se pohybuje velmi pomalu, tak potřebuje prostornou nádrž. V nebezpečí se zatahuje do ulity. V inzerátech: Krunýřovec síťovaný
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Vhodným způsobem tepelné úpravy je dušení a grilování. Po nasekání nadrobno se maso používá k přípravě nádivek, přidává se také do polévek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00