Jak na věc


jzdní řády autobusů idos

Přeposlat Jawa 350 typ 640 Basic

    Nehoda se nacházela na nepřehledném úseku, na místo proto byla vyslána posilová jednotka dobrovolných hasičů ze Slavičína, která pomohla s řízením dopravy.
    Autorem programu je Jiří Osoba a lze jej stáhnout na domovské stránce. Program je freeware a lze jej používat bezúplatně. Prostředí programu je kompletně v češtině v kódování ASCII, Win-1250 a ISO 8859-2.
    Vybrat model2 x OHC (silniční závodní)Californian (2012)FourOHC 2017OHVPérákSVtyp 354 Kývačkatyp 360 Panelkatyp 361 Sporttyp 362 Californiantyp 632typ 634typ 638typ 639typ 639 Choppertyp 640 Armádnítyp 640 Basictyp 640 Californiantyp 640 Klasiktyp 640 Policejnítyp 640 Sporttyp 640 Styletyp 640 TrampUŘ typ 633UŘ typ 633 Bizon
    V průběhu návratu byla jednotka znovu povolána, a to k další dopravní nehodě osobního automobilu se zraněním řidiče, tentokrát za Slavičínem směr Štítná nad Vláří. Jednalo se o vozidlo Audi A3, které po nehodě blokovalo jeden jzdní pruh. V době příjezdu byl zraněný řidič v péči lékaře, a po ošetření byl zdravotnickou záchrannou službou odvezen do nemocnice.


Uložení - přidání jednoho listu do jiného sešitu

    Na závěr nezbývá nic než jen samá chvála. Program reaguje rychle a přesně. Za celou dobu používání jsem nezaznamenal žádnou chybu. Program MHD2 je výborný a velmi užitečný pomocník na cestách městem i po republice. Vytknout lze jen snad to, že nevyhledává přestupy.


Související Jawa 350 typ 640 Basic

    Vybrat výrobceAdamsApriliaBenelliBetaBimotaBlataBMWBuellCagivaCPIDaelimDerbiDucatiGas GasGileraHarley DavidsonHondaHusabergHartfordHusqvarnaHyosungJawaJinchengKawasakiKeewayKentoyaKTMKymcoMalagutiMasaiMontesaMP KoradoMoto GuzziMoto MoriniMotoscootMV AgustaMZPeugeotPiaggioRiejuSachsShercoSuzukiTMTomosTriumphUralVespaVoxanYamahaYukiAeonArctic CatCan-AmDinliGGLinhaiRoxonSMCSolarisLifanSYMAdlyJourneymanAccess MotorNew ForceVictoryJMStarAkumotoArdieArielAWOBSABabettaBaotianBrough SuperiorCapirelliCF MotoChampsChunlanCimattiČechie - BöhmerlandDKWDněprFanticFGRFNGarelliHerculesIndianItaljetJinlunIZHJunakKingwayKingwellKinroadKovrovLaverdaLMLLoncinMagnat DebonMaicoMatchlessMBKMegelliMHMikilonMinskNortonNSUOgarOOracingPasiniPedaPitProPitsterProPoliniPragaPuchRexRometRoyal EnfieldSaroléaScorpaShineraySiamotoSimsonSkyTeamStompSunbeamSWMTGBTMECTMZV.D.O. MotoVelocetteVeloSolexVM MotorVORX-MotosZanellaZippZnenZongshenZündappAdamotoBashanBMCGamaxGoesHSUNJetstarJialingJonwayLEMMalancaMoto UnionApollo
    V sobotu v  15:53 hod. vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Slavičín k dopravní nehodě v místní části Hrádek na Vlárské dráze. Událost se naštěstí obešla bez zranění, hasiči na místě provedli protipožární zabezpečení vozu a pomocí sorbentů uklidili únik provozních kapalin. Po zadokumentování nehody a naložení vozu na odtahovku odjeli v 17:09 hod. hasiči zpět na svou základnu.
    Potřebujete rychle zjistit v kolik vám jede tramvaj, autobus, trolejbus, metro či vlak? Ta správná aplikace na nalezení spoje v jízdním řádu se jmenuje MHD2.
    Po zabezpečení vozidla proti vzniku požáru hasiči uklidili uniklé provozní kapaliny, a po ukončení šetření místa nehody Policií ČR bylo vozidlo naloženo na odtahovou službu. Hasiči následně uklidili vozovku, a v 21:15 hod. se vrátili na základnu.


Jzdní řád veřejné dopravy Mirovice - Příbram

    Program MHD2 by měl fungovat na PDA Palm m100, m515, Zire 31, Zire 72, T|E2, T|T3, T|T5, LifeDrive, Treo 270, 600, 650, Sony Clié TH55, Handspring Visor Neo a přes emulátor StyleTap i na zařízeních s Windows Mobile. Aplikaci lze uložit do vnitřní paměti PDA nebo na paměťovou kartu (/PALM/Programs/MHD2/ nebo /PALM/Launcher/) a ukousne si nepatrných 53 kB.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00