Jak na věc


jv press

Nové byty Šumperk - polyfunkční dům, objekt C

    Vám všem, kteří jste s námi již spolupracovali, nebo se chystáte nás oslovit, slibuji, že budeme nadále pracovat, jak nejlépe budeme umět a budeme se snažit vykonávat veškeré činnosti k plné spokojenosti Vás jako zákazníka. Všem, kteří navštívili tyto stránky, přeji hodně štěstí nejen v profesním, ale i v soukromém životě.
    CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Kávovar, Koberec, Koupelna, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Posezení, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Služba buzení/Budík, Sprcha, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV, Vlastní vchod, Výhled do zahrady, Výhled na město


Všeobecné platební a storno podmínky

    Na tomto místě našich webových stránek je jistě vhodné uvést působivé a poutavé „slovo ředitele“. Nejen z těchto důvodů jsem se v myšlenkách posunul zpět do doby mých začátků podnikání, tedy do roku 1998, kdy jsem začal podnikat jako osoba samostatně výdělečně činná, tedy OSVČ. Důvodem k tomuto kroku tehdy bylo něco dokázat a tak to je stále i dodnes, kdy již podnikám, tedy spíše podnikáme jako společnost s.r.o. S ohledem na přechod z období OSVČ na společnost s.r.o. byla nutnost a potřeba začít spolupracovat s kolegy a vlastními zaměstnanci. Tato cesta byla logicky vyústěním nárůstu poptávky po našich službách a dovedla mě k rozhodnutí založit společnost JV-Constructs, s.r.o., tedy v českém významu Jiří Vydra – sestrojování, budování. Díky tomuto rozhodnutí jsem přestal mít odpovědnost pouze sám za sebe a nyní již tedy skutečně vnímám naši společnost jako tým lidí, bez kterých bych jistě sám nic nedokázal, kterých si velmi vážím a za které nesu plnou odpovědnost.
    CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, DVD přehrávač, Fén, Kávovar, Koberec, Koupelna, Krb, Kuchyň, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Pohovka, Posezení, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Služba buzení/Budík, Sprcha, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trouba, TV, Vana, Video, Vlastní vchod, Výhled do zahrady, Výhled na město
    Mojí hlavní zásadou vždy bylo a také bude odvádět kvalitní práci a být dostatečně silným partnerem nejen pro naše objednatele, ale také pro své kolegy a zaměstnance. Pevně věřím, že zkušenosti získané spoluprací v minulosti, nebo budoucnu, všem toto ukazují, nebo ukáží.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00