Jak na věc


jitrans logistik jihlava na hranici

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

    Požadavek na obnovení přístupových údajů ověříme s kontaktní osobou ve Vaší firmě. Případně volejte na zelenou linku 800 900 501 (pracovní dny od 7:00 do 17:30).
    Titul musí být jasný a krátký. Typické tituly jsou “Levný pobyt v Jizerkách!”, “Ušetřete na topení! ” Sezónní sleva!“ apod. Pokud pole zčervená, je titul příliš dlouhý. To samé platí pro text nabídky.
    Společnost JITRANS Logistik má k dispozici několik temperovaných skladů . Sklady jsou vybaveny zvýšenou nosností podlahy, ekologicky šetrným LED osvětlením, regálovým systémem, nejmodernější zakladačovou technikou Still a Jungheinrich s indukčním vedením, technologií čárového kódu pro palety i regálová místa v online verzi.
    Služby poskytujeme s individuálním a flexibilním přístupem ke každému zákazníkovi, a poskytujeme řešení tak, aby vyhověla specifickým požadavkům našich zákazníků. Bez ohledu na rozměry zboží, jeho váhu nebo požadovanou destinaci, vám zaručíme individuální přístup a řešení šitá na míru, které splní všechny vaše požadavky.


Provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy

    Na žádost klientů nabízíme i další služby přidané hodnoty. Jde například o označování skladovaného zboží, nebo výrobní logistiku spočívající v přesném zásobování výroby ve 24h režimu a přímé vychystávání zboží na klienta.
    Zajišťujeme komplexní služby v oblasti přepravy, logistiky a celního řízení, na té nejvyšší úrovni. Naší prioritou je služba zákazníkovi, a ta musí být vždy službou seriózní. Uvědomujeme si, že je to možné pouze díky obětavému a odbornému personálu.
    Našim zákazníkům poskytujeme, díky spolupráci s významnými loďařskými společnostmi, vysoce flexibilní služby, jako i průhlednost a kontrolu přepravního procesu, a to prostřednictvím našeho mezinárodního informačního systému.
    Slevové a dárkové kupony jsou velmi silným nástrojem na podporu prodeje. Jejich smyslem je motivace zákazníka, aby vás kontaktoval anebo navštívil vaši prodejnu.
    Titul musí být jasný a krátký. Zde je pár ukázek: „100 Kč na Váš další nákup! Slevový kupon v hodnotě 100 Kč, Sleva 100 Kč na Váš nákup! 2+1 zdarma! 1+1 zdarma! Sleva 10 % na Váš nákup!“ apod.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00