Jak na věc


jindřichov doktor kala

Jindřichov - oficiální web obce - Oficiální web obce

    V rámci nově zřízené organizační složky Obce Jindřichov Služby obce Jindřichov a v souladu s živnostenským oprávněním nabízí Obec Jindřichov občanům vybrané služby a zapůjčení strojů a zařízení dle nabídky (zde) a ceníku (zde).
    S platností od 1. ledna 2019 byl schválen nový Ceník pro poskytování služeb, prací a provozu motorových vozidel Obce Jindřichov. Ceník k nahlédnutí zde.
    ŽÁDOST O SPOLUPRÁCI V rámci zlepšení péče o majetek obce a veřejné prostranství se obec obrací na občany s žádostí o spolupráci. Nahlášení závad, poruch, nepořádku a nevhodného zacházení s majetkem obce můžete nahlásit vedení obce.
    V rámci připravované rekonstrukce cihlové kapličky za tratí směrem na Polsko se Obec Jindřichov obrací na občany s prosbou, zda někdo vlastní původní fotografie nebo má nějaké informace o této kapličce z doby, kdy byla v původním stavu.
    Dále upozorňujeme občany, aby neodkládali odpad před bránu sběrného dvora mimo provozní dobu. Odkládání odpadu mimo sběrný dvůr je vytvoření černé skládky a bude považováno za přestupek. Sběrný dvůr a jeho okolí je monitorováno kamerovým systémem. Děkujeme za pochopení.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00