Jak na věc


jihovýchodní asie mapa

PŘÍRODNÍ KRÁSY SLOVINSKA A CHORVATSKA

    6. den: PORTSMOUTH – starý anglický přístav, historická loděnice, věž Spinnaker Tower. Návštěva jedné z lodí a plavba po přístavu. V případě zájmu  i návštěva vyhlídkové věže. BRIGHTON – molo zasahující 512 m do moře, Royal Pavilion – sídlo krále Jiřího IV.
    7. den: LONDÝN * dopoledne individuální prohlídka Londýna kolem Hyde Park, možnost nákupů na Oxford Street. CALAIS – zastávka na vyhlídku na křídové útesy. V podvečerních hodinách odjezd, večerní cesta Eurotunelem Folkestone – Calais.
    Poznávací zájezd za nejzajímavějšími klenoty Londýna a jihovýchodní Anglie. Váš čas v Anglii odměří s přesností jedné sekundy hodiny na věži Westminsterského paláce Big Ben, symbolu města. Dalším symbolem je most a pevnost Tower, kde je drženo šest havranů. Podle legendy nesmí opustit Tower, jinak Londýn zanikne. Během zájezdu se seznámíte s fenomény tak typickými pro Anglii jako jsou sídla královské rodiny v Buckingham Palace a ve Windsoru, katedrála v Salisbury, námořní plavba v Greenwich a Portsmouth, Shakespeare ve Stratford upon Avon.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00