Jak na věc


jihlavské potraviny

Výpis z živnostenského rejstříku firmy

    Papko.cz je eshop, díky kterému můžete nakoupit potraviny,drogerii a mnoho dalších produktů z pohodlí domova a my Vám nákup dopravíme až domů! A to není vše! Pro nové zákazníky jsme připravili akci - 50 Kč na nákup! ....
    Už se Vám někdy stalo, že Vám někdo vrátil peníze za to, že jste u něj nakoupil. Ne? Tak u nás to zažijete po každém nákupu. Vrátíme Vám 3% z celkové hodnoty nákupu. No není to skvělé?
    Jsme plnosortimentní potravinářský velkoobchod s působností v kraji Vysočina (částečně i mimo tento kraj). Naše dodací lhůty jsou dle rozvozního plánu obvykle 2 dny od objednávky, případně dle dohody.
    Slevové a dárkové kupony jsou velmi silným nástrojem na podporu prodeje. Jejich smyslem je motivace zákazníka, aby vás kontaktoval anebo navštívil vaši prodejnu.
    Titul musí být jasný a krátký. Zde je pár ukázek: „100 Kč na Váš další nákup! Slevový kupon v hodnotě 100 Kč, Sleva 100 Kč na Váš nákup! 2+1 zdarma! 1+1 zdarma! Sleva 10 % na Váš nákup!“ apod.
    Titul musí být jasný a krátký. Typické tituly jsou “Levný pobyt v Jizerkách!”, “Ušetřete na topení! ” Sezónní sleva!“ apod. Pokud pole zčervená, je titul příliš dlouhý. To samé platí pro text nabídky.


Proč je výhodné využívat naše služby?

    Nechcete trávit čas cestou do obchodu a zpět ? Tak právě pro Vás jsme tu my. Váš nákup Vám přivezeme až ke dveřím i v případě, že budeme muset překonat pár schodů (i když většinou využíváme výtah).
    Hledáte spolehlivého dodavatele s širokým sortimentem potravinářského zboží? Potřebujete kvalitní služby a dodávky velkoobchodu, který Vám kvalitně zajistí pravidelné rozvozy? Spoléháte na solidní firmu, která v případě potřeby reaguje i operativně pro Vaši plnou spokojenost? Věděli jste, že pro menší zákazníky také celý sortiment rozbalujeme?
    Požadavek na obnovení přístupových údajů ověříme s kontaktní osobou ve Vaší firmě. Případně volejte na zelenou linku 800 900 501 (pracovní dny od 7:00 do 17:30).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00