Jak na věc


jezírkové ryby

Představujeme Vám kouzelný svět vody

    V našem e-shopu máte možnost velkého výběru jezírkových světel a jejich příslušenství od předních výrobců, kteří ručí za kvalitu a spolehlivost dlouhého užívání. V rámci sortimentu světel pro jezírka můžete vybírat: lampy, halogenové i led žárovky, kabely, měniče, zdroje napájení, barevné světelné sety, zásuvky, plovoucí světla, stmívače, maskovací kryty aj.
    Krmivo pro jezírkové ryby nabízíme ve formě vloček, granulí, bites-kousků nebo jejich mix. Krmivo zvolíme podle druhů ryb v jezírku. Zároveň musíme zohlednit velikost jezírka, jeho osídlení vodním hmyzem a jezírkovou flórou. 
    Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky
    Světla můžete mít umístěna i podél břehů a zamaskována imitacemi kamenů a jinými maskovacími doplňky, které můžete zakoupit společně se světly.
    Při výběru osvětlovací techniky je třeba vhodně zvolit jaký typ i množství světel potřebujete, abyste své jezírko zkrášlili. Podvodní světla jsou velmi efektní, břehové osvětlení pomáhá i při noční orientaci a plovoucí jezírkové osvětlení dokresluje celkovou atmosféru. V případě, že vlastníte velké jezírko, je vhodné pořídit si světelné komplety, díky nimž ušetříte. Osvětlit můžete potůčky, fontány, skalky, vodopády a další vodní prvky, které vytváří zvukovou kulisu.


Sortiment osvětlení jezírek

    Při rozhodování o umístění jezírkového osvětlení dbejte i na správný propočet vzdáleností kabelů, umístění zdroje a zásuvky.
    Vážení zákazníci bohužel s nástupem GDPR by byla správa Bonusového klubu natolik administrativně zatěžující, že firma Grel.spol s.r.o se rozhodla o je...
    Romantická, odpočinková i tajemná. Taková může být vaše zahrada i rybníček díky jezírkovému osvětlení.
    Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.
    Odpověď je velmi jednoduchá: za pomoci světel vykouzlíte doslova jedinečnou atmosféru a váš zahradní rybníček i celá zahrada budou opravdovou oázou klidu a odpočinku i v nočních hodinách.
    Široký výběr – máme skutečně velký výběr veškerých komponent potřebných k osvětlení jezírek.
    Poradenství – pomůžeme vám vybrat veškeré komponenty a poradíme s konkrétním umístěním i nejvhodnějším zapojením. Ptejte se našich prodejních techniků.


InScenio Rock sand, pro zahradní zásuvky InScenio,...

    Máte zájem o odběr newsletterů, ve kterém najdete akční produkty, odborné články, novinky v oblasti jezírkářství, závlahových systémů a agropotřeb? Přihlašte se ZDE.
    Blíží se večer, který střídá horký letní den, a vy se chystáte k odpočinku a nočnímu osvěžení. Automatické spouštěče osvětlení rozsvítí lampy, díky nimž z podvodní hladiny vykouknou magické kužely barevného světla, které doplní světelné prvky plovoucí na vodní hladině. Z grilu létají jiskřičky a vy si nerušeně užíváte noční koupání. Ano, právě takto lze odpočívat u zahradního jezírka i ve večerním čase, který vám zpříjemní i prodlouží jezírkové a zahradní osvětlení.
    Chemické pomůcky pro správný chod jezírka jsou na úpravu parametrů vody, odstraňování řas a případné řešení zdravotních potíží ryb nebo proti výskytu parazitů.    


Lunaqua 10 LED kabel 5m, příslušenství k osvětle...

    V této sekci najdete širokou nabídku speciálního podvodního osvětlení pro zahradní jezírka. Mimo toho máme v nabídce i běžná nadzemní světla, která jsou maskována imitací kamene apod. Tato světla slouží k osvětlení okolí jezírek a také vybraných míst v zahradách. Dodáváme taktéž plovoucí hladinové osvětlení jezírek a rybníčků. K veškerému výše uvedenému osvětlení navíc poskytujeme veškeré příslušenství a náhradní světla.
    Nabízíme PVC folie pro jezírka svařované na míru dle požadavků. Folie pro jezírka je strojově svařovaná z pásů 2m širokých. Nabízíme folie pro jezírka v černé barvě tloušťky 0.8mm a foliie pro jezírka v tmavě zelené barvě v tloušťce 1.0 mm. PVC jezírkové folie jsou UV stabilizované a mrazuvzdorné, zaručují dlouhou těsnost a životnost zahradního jezírka nebo rybníčku. V případě nechtěného protržení je možné jezírkovou folii opravit zalepením.
    Osvětlení jezírek oceníte také v momentě, kdy plánujete zahradní party nebo oslavu s nočním koupáním. Pozvaní známí, přátelé i rodina vám budou vděčni za skvělou atmosféru a jedinečný zážitek. Stejně tak i procházka zahradou bude díky osvětlení bezpečnější.
    Dbejte na to, aby osvětlení jezírek bylo od kvalitního a prověřeného výrobce, který zaručuje spolehlivost a bezproblémovost provozu. Tito výrobci myslí i na to, aby světla umožňovala snadnou montáž včetně možnosti variabilní instalace v různých místech.


Proč nakupovat jezírkové osvětlení u nás?

    Dobrá cena – zboží odebíráme přímo od výrobců, proto si můžete být jisti, že jeho cena není navýšena o přirážky mnoha přeprodejců. Nabízíme vám téměř výrobní cenu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00