Jak na věc


jazyková škola české budějovice

Jazyková škola ASLAN České Budějovice

    Kurz španělštiny pro veřejnost - z hodnocení naší studentky MP ze dne 10. 4. 2019. “S panem lektorem Františkem si španělštinu užívám a těším se na každou hodinu. NEJ..lektor, kterého jsem zatím poznala…”
    Právě jsme dokončili katalog letních kurzů na červenec a srpen 2019. Stejně jako v minulých letech můžete volit mezi DOCHÁZKOVÝMI KURZY a INTENZIVNÍMI KURZY angličtiny, němčiny a italštiny. Na děti se těší PETR se svou posádkou, letos budou účastníci PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA ANGLIČTINY objevovat tajemství vesmíru. S výběrem kurzů vám ráda poradím, volejte, piště. Marie Naidoo (marie.naidoo@aslan.cz, 731 417 165)


Snažíme se poskytnout něco navíc

    Kurzy angličtiny pro školáky - z hodnocení maminky našeho studenta TB ze dne 8. 1. 2019. “Kurzy angličtiny určitě našemu synovi velmi prospěly. Ztratil ostych mluvit, získal jistotu, učil se angličtinu zábavnou formou a v kombinaci se školou a přípravou na Cambridge má myslím skvělou přípravu na střední školu. Již nyní je na úrovni B1 (ze zkoušky PET-Cambridge). Angličtina je mu velmi blízká a bude se v ní nadále zdokonalovat. Chtěli bychom všem v Aslanu poděkovat za skvělé kurzy. Velké díky Hannah a Evě za jejich hodiny. Přejeme mnoho dalších spokojených studentů a těšíme se na další spolupráci.”
    Kurzy angličtiny pro školáky s rodilým mluvčím - z hodnocení maminky naší studentky EZ ze dne 19. 1. 2019. “Musím napsat, že z lektora i kolektivu je dcera nadšená, těší se na každý čtvrtek a ve škole teď patří v hodinách AJ mezi nejlepší. Dokonce bez řečí kromě víkendu procvičuje základy jazyka na PC v nějakém programu. Jsem opravdu ráda, že dostala možnost k Vám do kurzu chodit.”
    víme, že pouze skrze spokojenost našich studentů můžeme vybudovat perspektivní a dobře fungující instituci. A děláme vše pro to, abychom svému předsevzetí plně dostáli.
    Kurz angličtiny pro veřejnost - z hodnocení naší studentky IA ze dne 9. 4. 2019. “Jsem velmi spokojená se stylem výuky, nejlepší kurz co jsem kdy absolvovala (a že už jich bylo :-))”
    víme, že pouze spokojení zaměstnanci odvádějí svoji práci na 100%. Naši lektoři od nás mají maximální technickou a metodologickou podporu - a samozřejmě adekvátní odměnu za perfektně odvedenou práci.


Pracujeme profesionálně a s plným nasazením

    Kurz angličtiny pro veřejnost - z hodnocení naší studentky JH ze dne 20. 4. 2019. “Jsem se semestrem spokojena, lektorka je výtečná, má skvělý přístup a bezva nápady, kterými oživuje výuku.”
    jazyk nejsou pouze slova, je vždy napojen na kulturu a mentalitu daného národa. Snažíme se proto předat i širší kontext jazyka našim studentům a přátelům na zajímavých setkáních, besedách, filmových večerech a ostatních Aslan akcích. Jste srdečně zváni.
    Kurzy němčiny pro veřejnost - z hodnocení naší studentky ZC ze dne 23. 6. 2018. “Také bych ráda pochválila lektorku Terezu, která je rozhodně nejlepší učitelka jazyků, jakou jsem kdy potkala, na jejích hodinách se rozhodně dost naučím, navíc je to zábava a je vidět, že na hodiny se dopředu připravuje, rozhodně na ni chci napsat recenzi na veřejné stránky. Na kurz jsem nastoupila jen proto, abych za něco utratila firemní bonusy, nyní si ráda zaplatím kurz ze svého.”


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00