Jak na věc


jawa v indii

Český píst Jawa pionýr čep 14,1 38,50mm...

    Cena je za základní stavbu motocyklu, možnost motocykl vybavit dalším příslušenstvím jako je například oddělené mazání nebo elektrický starter, možnost černého padacího rámu nebo krytů rukou. Stavba tohoto motocyklu navazuje na koncepci Jawa 350/638 kde je převzatý motor s bezkontaktním zapalováním VAPE, včetně elektroinstalace, výfuků, přední kotoučové brzdy a další... Ostatní věci jako například přední blatník, zadní blatník, nádrž a sedlo jsou vyrobeny jako díly , které jse montovali na motocykl JAWA 350/634. Motocykl v této ceně je dodáván jako náhradní díl.


ručička tachometru Jawa ČZ bílo-červená

    JAWA 660 Sportard je přímý následník motocyklů JAWA 650 Dakar. Jeho jednotlivé prvky splňují přesně to, co napovídá název motocyklu: Sportard = Sportovní motard. Motor - jednoválcový čtyřtaktní čtyřventilový kapalinou chlazený motor Minarelli s rozvodem SOHC, který je osazen elektronicky řízeným vstřikováním paliva EFI. Rám - trubkový svařenec vykazující dostatečnou tuhost při vysokých rychlostech i při jízdě po nezpevněném povrchu vozovky. Zadní vidlice - z hliníkových slitin, vyráběná na zakázku dle dokumentace JAWA, předurčena pro osazení centrální pružící jednotkou. Zadní pružící jednotka - osvědčená pružící jednotka od firmy Bitubo, poskytující možnost individuálního nastavení útlumu a předpětí pružiny. Přední vidlice - osvědčená vidlice vyráběná firmou Paioli, prověřená užitím v předcházející modelové řadě 650 ccm. Brzdová soustava: Přední brzda - dvojitá kotoučová s plovoucími dvoupístovými třmeny, průměr kotoučů 305 mm. Zadní brzda - čtyřpístová radiální, průměr kotouče 220 mm.
    JAWA 350 OHC Special – design tohoto motocyklu vychází z tradiční stavby silničních závodních motocyklů JAWA z přelomu 50. a 60. let minulého století a zařazuje se tak do kategorie Café Racer. Motocykl JAWA 350 OHC Special určitě ocení milovníci slavné motocyklové éry Františka Šťastného, Gustava Havla a ostatních tehdejších motocyklových velikánů


Svorník čepu zadní kyvné vidlice Jawa 350...

    Vybrat výrobceAdamsApriliaBenelliBetaBimotaBlataBMWBuellCagivaCPIDaelimDerbiDucatiGas GasGileraHarley DavidsonHondaHusabergHartfordHusqvarnaHyosungJawaJinchengKawasakiKeewayKentoyaKTMKymcoMalagutiMasaiMontesaMP KoradoMoto GuzziMoto MoriniMotoscootMV AgustaMZPeugeotPiaggioRiejuSachsShercoSuzukiTMTomosTriumphUralVespaVoxanYamahaYukiAeonArctic CatCan-AmDinliGGLinhaiRoxonSMCSolarisLifanSYMAdlyJourneymanAccess MotorNew ForceVictoryJMStarAkumotoArdieArielAWOBSABabettaBaotianBrough SuperiorCapirelliCF MotoChampsChunlanCimattiČechie - BöhmerlandDKWDněprFanticFGRFNGarelliHerculesIndianItaljetJinlunIZHJunakKingwayKingwellKinroadKovrovLaverdaLMLLoncinMagnat DebonMaicoMatchlessMBKMegelliMHMikilonMinskNortonNSUOgarOOracingPasiniPedaPitProPitsterProPoliniPragaPuchRexRometRoyal EnfieldSaroléaScorpaShineraySiamotoSimsonSkyTeamStompSunbeamSWMTGBTMECTMZV.D.O. MotoVelocetteVeloSolexVM MotorVORX-MotosZanellaZippZnenZongshenZündappAdamotoBashanBMCGamaxGoesHSUNJetstarJialingJonwayLEMMalancaMoto UnionApollo
    JAWA 660 Vintage – novinka roku 2017, designem navazuje na prvky modelové řady JAWY 350, typ 634 vyráběné v 70. a 80. letech minulého století. Motor - jednoválcový čtyřtaktní čtyřventilový kapalinou chlazený motor Minarelli s rozvodem SOHC, který je osazen elektronicky řízeným vstřikováním paliva EFI.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00