Jak na věc


jakarta hlavní město

Ohodnoť Jakarta Zrušit odpověď na komentář

    Přinášíme informace o mnoha zemích a destinacích světa, cestovních kanceláří, hotelech atp. Najdeš u nás jejich recenze, řadu rad a tipů k cestování a také možnost rezervovat ubytování či letenky.
    Bekasi je východní předměstí Jakarty. Zástavba obou měst na sebe navazuje. Metropolitní oblast Jakarty, kde je i Bekasi, se někdy nazývá Jabotabek a je to jedna z nejlidnatějších oblastí světa. V roce 1990 žilo v Bekasi asi 650 tisíc lidí, dnes zde našlo svůj domov na 2 miliony obyvatel.
     Základy cestování Bahamy Bali Bulharsko Dominikánská republika Egypt Filipíny Francouzská Polynésie Havajské ostrovy Indonésie Itálie Jamajka Kapverdské ostrovy Keňa Kuba Malajsie Maledivy Maroko Mauricius Mexiko Řecko Seychely Srí Lanka Tanzánie Thajsko Tunisko Turecko USA Vietnam Zanzibar
    Uvnitř památníku se nachází muzeum, připomínající řadu povstání proti kolonizátorům a k získání nezávislosti. Ve výšce 100 metrů je postaven vyhlídkový ochoz.
    Pulau Seribu je oblíbené místo, kam se obyvatelé přelidněné Jakarty rádi uchylují v době volna. Tvoří jej stovky ostrovů. Komerčně využívaných je jich asi jen čtyřicet.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00