Jak na věc


jak uvázat šálu kolem krku

Huawei pomáhal africkým vládám sledovat oponenty

    Zaměstnanci Huawei minimálně ve dvou případech pomohli africkým vládám sledovat jejich opozici. Wall Street Journal, který reportáž přinesl, se odvolal na vysoce představené vládní úředníky z Ugandy a Zambie.
    Samsung každý rok představí několik telefonů, nejdůležitější událostí je vždy ovšem jarní odhalení nového Galaxy S a podzimní novinka v podobě dalšího Galaxy Note. Společnost ale nyní přemýšlí o sloučení obou řad.
    V srpnu se mobilnímu internetu příliš nedařilo. Zatímco LTE sítě si udržely červencové hodnoty, průměrné rychlosti 2G a 3G internetu se výrazně propadly. Jak si tentokrát vedl váš operátor?
    Facebook si už dlouho pohrává s myšlenkou skrytí počtu lajků. Na Instagramu tuto novinku testuje a nyní se rozhodl, že ji rozšíří i na Facebook. Uživatelé tak neuvidí počet lajků, ani dalších emotikon, které příspěvky dostaly.
    ČTÚ v posledním měsíci řešil stížnosti na Vodafone a jeho nově zavedené účtování hovorů po minutách. Klienti vyžadovali, aby jim byla služba i nadále poskytovaná za původních podmínek, ale neuspěli.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00