Jak na věc


jak proti holubum

POUŽÍVANÉ SYSTÉMY OCHRANY PROTI HOLUBŮM

    Hlavní zásady montáže: Hroty musí být vždy na okraji chráněné plochy, popřípadě pro zvýšení ochranného efektu mohou okraj přesáhnout o cca 1 cm. Na kraji lze použít pouze systém s uzavřenou řadou hrotů. Pro kvalitní výsledky je třeba dodržet technologický postup. Životnost hrotového systému je velká díky použitým špičkovým materiálům. Základní pásek UV stabilní polykarbonát německého výrobce, hroty nerezová ocel o Ø1,25mm.
    Ochrana budov proti ptactvu je vysoce specializovaná oblast, která aplikuje nejmodernější postupy a materiály. Díky nim je možné dosáhnout účinné ochrany budov proti ptákům a zároveň neporušit estetický vzhled budovy.
    Montáž zábran a sítí proti holubům trvá cca 2–4 hodiny. Síť je možné instalovat díky velkému množství druhů upínacích komponentů na všechny typy podkladů včetně zateplených fasád a ocelových konstrukcí, popřípadě lze překrýt celou střechu. Životnost sítě proti holubům je min. 10 let, neboť je vyrobena z UV stabilního polyethylenu. Montáž provádíme horolezeckou technikou.
    Klasické ochranné sítě proti ptactvu nachází uplatnění při zabezpečování fasád, balkónů, lodžií, světlíků a soch. Pro naše zákazníky vybíráme odolné a přitom nenápadné sítě, které splynou s okolím a stanou se tak téměř neviditelnými. Jejich minimální životnost je 10 let.


K maximalizaci úspěchu většinou doporučujeme kombinaci obou variant.

    Hrotový systém je vhodný jako ochrana proti holubům pro represivní i preventivní ošetření. Hroty proti holubům se skládají  z plastového pásku do kterého jsou upnuty tenké nerezové hroty zabraňující dosednutí holubů na ošetřené místo. Nebojte se hrotů jako ochrany  proti holubům. Systém je velmi diskrétní díky průhlednému základnímu pásku a tenkým nerezovým hrotům, které jednou pro vždy vyřeší Váš problém s dotěrným ptactvem. Tento systém samozřejme kromě holubů okupující většinu historických center našich měst, řeší i problém s ostatním nežádoucím ptactvem. Hrotový systém je nejvhodnější ochranou proti holubům a jinému dotěrnému ptactvu.
    Stejně jako klasické ochranné sítě nabízí japonský systém dlouhou životnost, nenápadný vzhled a vysokou odolnost. Při montáži navíc není nutné vrtat do fasády. Nedochází tak k jejímu poškození ani narušení vzhledu lodžie (balkónu). Zároveň jsou tyto sítě prakticky neviditelné. Kromě vás a ptáků si jich nikdo nevšimne.
    Při zabezpečování některých ploch a tvarů (fresky, sochy, balkony, ochozy, světlíky ap.) je vhodné kombinovat zábran proti holubům použitím hrotových systémů s aplikací ochranných sítí proti holubům. Tyto sítě, včetně systému jejich uchycení jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, zaručujících dlouhou životnost a materiál i jeho barva je vždy volena s ohledem na maximální nenápadnost.


Jak postupovat v boji s ptactvem?

    Síťový systém proti holubům je jediná 100% účinná ochrana lodžií, balkónů, světlíků a ochozů věží. Síť je upevněna kolem obvodu prostoru pomocí pružného ocelového rámu, který se skládá z ocelových oček upnutých do plastových hmoždinek a kterými je protaženo ocelové lanko napnuté pomocí napínacího šroubu. K takto vytvořenému rámu, který je schopen přesně kopírovat obvod se připne speciálními kleštěmi a hliníkovými sponkami síť. Materiál ocelového rámu může být z nerezové oceli nebo z pozinkované oceli.Systém je diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelný. Pokud je potřeba, může se použít barva sítě proti holubům přesně podle podkladu a to bílá, černá nebo kamenná. Síť má oko 50×50mm a 1mm tenké vlákno a tedy nestíní chráněný prostor.
    Ochrana proti holubům a dalšímu ptactvu je realizována pomocí několika typů ochranných systémů. Vhodnost použití konkrétního systému proti ptactvu závisí na konkrétní situaci a stupni zatížení.
    Provádíme kompletní vyčištění prostor (střechy, balkony, půdy...) od holubího trusu. Vyklizení prostor zajistíme včetně dodržení všech bezpečnostních a hygienických předpisů.
    Ochranu proti ptactvu je nutné správně navrhnout, jinak nemusí 100% fungovat. Proto za vámi v domluvený termín přijedeme a doporučíme ideální řešení. S montáží ochrany proti holubům je často spojený také odchyt ptactva, vyklízení půdních prostor, dezinfekce a dezinsekce, které jsou rovněž součástí našich služeb.
    Poškozují fasádu vašeho domu nálety holubů či jiného ptactva? Obáváte se infekcí a parazitů, které přenáší? Chcete se jejich přítomnosti zbavit jednou provždy? Nabízíme vám řešení – hrotovou nebo síťovou ochranu. Provádíme také odchyty holubů.


Nejčastěji používané systémy ochrany proti ptactvu:

    Přemnožení holubi způsobují značné škody na běžných budovách i architektonických památkách. Ochrana proti holubům má za úkol znemožnit ptákům přístup k fasádě a dalším plochám domu.
    Ochrana proti holubům eliminuje znečištění budovy agresivním holubím trusem, který nejen narušuje omítku, ale také ničí estetický vzhled budov a může být zdrojem alergenů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00