Jak na věc


jak poznat závislost na pervitinu

Letní speciál e-magazínu STARTING UP

    10 rozhovorů se zajímavými lidmi o jejich nápadech a firmách, které jsou v různém stupni zralosti, od startupů, až po byznys, který už nějaký ten čas funguje. Přečtěte si zdarma výběr z článků 5. ročníku Starting UP.
    Ideální je vyčistit pračku i chemickou cestou. Stačit vám k tomu bude obyčejný ocet, který koupíte za cenu nepřesahující 10 korun na 1 litr. Odpověď na otázku jak vyčistit pračku octem je velmi jednoduchá. Láhev klidně obraťte do nádobky pro aviváž a pusťte pračku bez prádla na nějaký kratší program. Ideální je nejvyšší program praní s nejvyššími otáčkami. Pračku tak dokonale zbavíte nečistot i vodního kamene.
    Hlavním nejdůležitější radou jak vyčistit zapáchající pračku je pochopitelně nalezení onoho zdroje zápachu. Jeho příčinou bývá nejčastěji usazený vodní kámen. Pod nádobkou na prací prášek také pravděpodobně najdete nepříjemný sliz. Zapomenout bychom neměli ani na nečistoty usazené přímo ve filtru pračky. Jinak může být původcem zápachu také zapomenuté spodní prádlo, ponožka, anebo jiná část praného oděvu. Tuto překážku je třeba mechanicky odstranit a zápach zmizí. Zapomenout nelze ani na prostor pod pračkou, kde může být třeba kus starého mýdla, prací prášek anebo tlející myš.


Finská nebo parní sauna – jakou si domů pořídit?

     Zaregistrujte svůj e-mail a objevte 30 chyb v prvním roce podnikání, které mohou stát vaše podnikání život, pokud se z nich nyní nepoučíte. E-book dostanete e-mailem.
    Nejprve byste měli přistoupit k vyčištění dvířek pračky a následně se soustředit na vnější součásti bubnu. Nejvíce bývá zaneřáděné gumové obložení. Právě na něm najdeme kdejakou nečistotu. Podívejte se i na to, jestli není guma poškozená od ostřejšího předmětu, který mnohdy při praní zapomenete v kapse. Není od věci vzít si nějaký kolík, na něj navléknout hadřík a začít. Vyčistěte pořádně i nádobku na prací prášek. Je třeba dostat se i k filtru pračky, který se čistí podle návodu přiloženého k pračce.
    Já si raději koupím nějaký filtr nebo prostě něco na to. Ještě to pokazím a co pak s tím. Na této stránce jsem našla kvalitní za slušnou cenu přímo do pračky. ( eshop.aquel.cz/pro_domacnost/prackovy-filtr-proti-vodnimu-kameni )


Šikovně vybrané textilie váš domov úplně promění

    Čistá pračka bez zápachu by měla být používána prakticky vždycky, jinak prádlo nebude jednak čisté a jednak nebude vonět. Čištění pračky v servisu je poměrně nákladnou záležitostí. Spousta lidí jej navíc podceňuje, takže pračka za krátký čas vypadá katastrofálně. I proto není od věci znát několik dobrých babských rad, které se vám mohou náramně hodit. Podíváme se tedy na jednotlivé osvědčené metody jak vyčistit pračku od usazenin podrobněji. Třeba i vám pomohou a vy budete mít vaši pračku opět čistou.
    V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů s nákupem nás můžete kontaktovat, rádi Vám s provedením objednávky pomůžeme, popřípadě vyřídíme objednávku telefonicky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00